سردار نقدی: اگر کسی در فاحشه‌خانه به دنیا بیاید، بزرگ شود و بمیرد و حرام‌زاده باشد، از محمدرضا پهلوی بهتر است

معاون فرهنگی -‌ اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نباید در چهل سالگی انقلاب درگیر گرانی باشیم، این موارد ربطی به انقلاب ندارد. انقلاب عظیم بوده و ساحت آن بالاتر از این موارد است.
 
به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا نقدی امروز در نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع فرهنگی آیه‌ها با اشاره به عید بزرگ پیش رو یعنی چهلمین سال انقلاب اسلامی، اظهار کرد: این حادثه و پدیده همچون خود انقلاب که حادثه‌ای استثنایی بود، بی‌نظیر است و تنها با نهضت انبیای اولوالعزم قابل مقایسه خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب استثنا است، عنوان کرد: انقلاب‌ها غالبا به چهل سالگی نرسیدند. نهضت پیامبر (ص) نیز به چهل سالگی نرسید. در طول تاریخ انقلاب‌های اخیر نیز شکست خوردند. انقلاب مشروطه نیز سر از سفارت انگلستان درآورد. انقلاب مصر و تونس نیز یا سریع سرکوب شدند و از بین رفتند و یا در طول تاریخ منحرف شده و به مسیر دیگری رسیدند. انقلاب ما به چهل سالگی می‌رسد در حالی که با همان ارزش‌ها وجود دارد. امروز رهبر انقلاب و نیروهای انقلابی به مواضع و اصول امام(ره) پایبند هستند و هیچ حرف و موضعی از امام (ره) وجود ندارد که رهبری آن را نفی کنند. اصول و قواعد همان است.
 
نقدی افزود: این مسئله‌ای استثنایی و پیروزی بزرگی است. انقلاب‌های دیگر تکیه‌گاه داشتند اما انقلاب ما با تمام قدرت‌ها وارد جنگ شده و توانسته سر پا بماند. این اتفاق کوچکی نیست. ۴۰ سال مداومت وجود دارد اما برخی می‌خواهند این مسئله را کوچک گرفته و انقلاب را با مسئله گرانی و ارزانی بسنجند، ما نباید فریب بخوریم. نباید انقلاب با مسایل کوچک و تصویرسازی‌های غلط سنجیده شود.
 
معاون فرهنگی -‌ اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: مسئله کوچکی در گوشه‌ای از کشور اتفاق می‌افتد و آن را مسئله جهانی می‌کنند. فرد خبیثی به دختر بچه‌ای تجاوز کرده، آن را تیتر یک می‌کنند. ریشه‌یابی آن‌ها نیز این است که چون در حکومت ایران روابط جنسی محدودیت دارد و آزاد نیست، از جاهایی بیرون می‌زند و به دختر بچه تجاوز می‌شود، حال آنکه در آمریکا هر ۸۰ ثانیه تجاوز به عنف شده و در لندن نیز هر روز صدها تجاوز به عنف صورت می‌گیرد. این سناریوی روانی و عملیات رسانه‌ای است که می‌خواهند ما را به انزوا ببرند.
 
وی ادامه داد: این مسایل را مسئله ملی می‌کنند و نماینده مجلس ما نیز بیان می‌کند که باید برخورد قاطع صورت گیرد و انتقام آن دختربچه را بگیرند. گاهی ما مغفول می‎‌شویم. سوالی را در دستور کار روزنامه مزدوری می‌گذارند که بپرسد پرونده چه شد. ساختمانی آتش می‌گیرد و عملیات روانی ایجاد می‌کنند که ایران در غم فرو برود به این دلیل که آتش‌نشان‌هایی به دلیل فداکاری خود به شهادت رسیدند. ۲۰ روز گوشه تلویزیون تصویر آتش است و همه غم‌زده هستند، گویی نظامی ناکارآمد، ناتوان، همه چیز سیاه و در حال سوختن و تجاوز است.
 
نقدی گفت: زمانی که فساد مالی اتفاق می‌افتد که تمام آن به خارج وصل است، بیان می‌شود که فساد تمام کشور را فراگرفته، سیستماتیک شده و اوضاع از دست در رفته است. رئیس کره جنوبی به دلیل فساد دستگیر می‌شود اما نمی‌گویند که فساد آنجا را فراگرفته بلکه می‌گویند قاطعیت در برخورد وجود دارد. در ایران نفر دوم این مملکت، پسر آقای هاشمی را به خاطر مفاسد اقتصادی دستگیر می‌کنند اما نمی‌گویند که قاطعیت وجود دارد. اخلالگران در بازار سکه و ارز را اعدام می‌کنند اما تحسین نمی‌کنند بلکه مقاله می‌زنند که چرا اعدام کردید و چه گناهی کرده بود. این سرمقاله‌های مزدور آمریکاست.
 
معاون فرهنگی-‌اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: زمانی که مبارزه می‌کنیم اعلام می‌کنند که خلاف حقوق است و چرا اعدام کردید یا اینکه ماجرا را سیاسی می‌کنند. مثل ماجرای شهردار تهران که به سرعت آن را سیاسی کردند. این کار آمریکا و صهیونیست‌هاست. آن‌ها کاری می‌کنند که شیرینی پیروزی انقلاب احساس نشود و ما همه چیز را آشفته ببینیم. اکنون باید در و دیوار شهر ما در چهل سالگی از این پیروزی پر باشد اما با وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها ما را سرگرم دنیای مجازی کردند. واقعیت در یک سال گذشته رگبار پیروزی‌های انقلاب و شکست آمریکا و صهیونست بوده است اما ما سرگرم بوده و دلواپس و آشفته شدیم.
 
وی عنوان کرد: واقعیت این است که آمریکا در عراق شکست خورد و داعش را جای خود گذاشت و می‌خواست وارد جنگ با ایران شود اما بساط آن‌ها جمع شد. ۹۰ درصد سوریه را اشغال کرده بودند اما این کشور از حضور آن‌ها پاک شد. دولت شام و عراق جمع شدند و داعش فروپاشید. بعد از آن در کردستان عراق توطئه کردند تا آن را اسرائیل دوم کنند که ایران نتواند خود را به فلسطین برساند اما در نهایت شکست خوردند. در لبنان نیز شکست خورده، رسوایی بزرگی برای عربستان و آمریکا به وجود آمد و مسیحی، شیعه و سنی پشت سر حزب‌الله قرار گرفتند. در کودتای یمن نیز شکست خوردند.
 
نقدی افزود: بعد از آن می‌خواستند ایران را شلوغ کنند و در دی ماه گذشته این کار را راه انداختند. رئیس جمهور آمریکا نیز از روز اول دفاع و بیان کرد که رژیم ایران باید تغییر کند اما به چند روز نکشیده، ورق برگشت و چندین برابر از افرادی که به خیابان‌ها آمده بودند، در طرفداری از انقلاب تظاهرات کردند. بعد از ان اعلام کردند که ناتوی عربی راه می‌اندازیم تا اعراب به جنگ با ایران روند. این تصور به وجود آمد که عربستان سعودی به ایران حمله می‌کند اما مورچه چه هست که کله‌پاچه‌‎اش باشد. ما را سرگرم کردند. سعودی نمی‌تواند شلوار خود را بالا بکشد. در جریان ناتوی عربی بین قطر و عربستان دعوا شد و حتی شورای همکاری خلیج فارس نیز از بین رفت. عربستان قطر را تحریم کرد و ما به آن‌ها کمک کرده و آب و غذا رساندیم.
 
معاون فرهنگی-‌اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما چقدر راجع به این واقعیت‌ها صحبت می‌کنیم؟ در رشت یک ویلون زن را زدند و نماینده، وزیر و استاندار در مورد آن اظهارنظر کردند و مسئله روز شد، مسئله‌ای که شعاع آن در همان شهر است اما ملی می‌شود. چقدر راجع به ماجراهایی به این عظمت همچون فروپاشی داعش گفت‌وگو می‌شود؟ این واقعیت‌ها فراموش شده و زدن ویلون‌زن موضوع روز می‌شود.
 
وی ادامه داد: واقعیت‌ها یکی پس از دیگری شکست دشمن است. این واقعیت که رژیم صهیونیستی در جنگ ۴۸ ساعته تسلیم شد و اسرائیل دست خود را بالا برد. آن‌ها رو به افول هستند. واقعیت این است که تمام کشورها در جریان سخنرانی رئیس‌جمهور آمریکا در سازمان ملل به او می‌خندند. آیا این کوچک است؟ ما را از این واقعیت‌های حقیقی به سمت واقعیت‌های ساختگی بردند. ما غفلت می‌کنیم و از واقعیت بزرگ چهل سالگی انقلاب غافل هستیم. انقلابی که دشمن خود را به عقب‌نشینی وادار می‌کند و همواره پیروز و دشمن در تمام مواردی چون دفاع مقدس، حوادث تروریستی، تجزیه‌طلبی، فرهنگی و اقتصادی شکست خورده است.
 
نقدی گفت: آمریکا ۴۰ سال تهاجم فرهنگی و ۳۰ سال آن را به صورت سال پر شدت با تلویزیون‌هایی که هدف شبه‌افکنی دینی و مغشوش کردن فکر مردم را داشتند، دنبال کردند و قصد داشتند که مردم را از لحاظ معرفتی و اخلاقی از پا بیندازند، اما خروجی آن حضور دو میلیونی مردم در اربعین امسال با وجود مشکلات اقتصادی بود و اینکه جوانان برای رفتن به جبهه مقاومت صف می‌کشند، روز به روز نیز عاشورا، نیمه شعبان و اعتکاف پررنگ‌تر می‌شود. تهاجم فرهنگی شکست خورد.
 
معاون فرهنگی-‌اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تهاجم اقتصادی با شکست مواجه شده است، عنوان کرد: وعده ۶ ماهه‌ای که داده بودند که تحریم‌های فلج‎کننده‌ای علیه ایران اعمال خواهند کرد که برای هیچ کشوری اعمال نشده و کار ایران را تمام می‌کند اما از آن وعده ۸ سال و ۶ ماه گذشته و اتفاقی نیفتاده است. نباید واقعیت‌ها را برای ما مغلوبه کنند. چقدر در مقایسه با گذشته آمریکا افول کرده و ایران بالاتر رفته است؟
 
وی بیان کرد: نباید در چهل سالگی انقلاب درگیر گرانی باشیم. این موارد ربطی به انقلاب ندارد. انقلاب عظیم بوده و ساحت آن بالاتر از این موارد است. ما انقلاب کردیم که آزادی، استقلال و مردم‌سالاری در کشور وجود داشته باشد و هیچ کس شعار گرانی و ارزانی نداد. ایرانی که زیر چکمه‌های آمریکا و انگلیس بود، اختیاری از خود نداشت، تصمیماتش در خارج گرفته می‌شد، تمام نخست‌وزیرهای شاه را آمریکا انتخاب می‌کرد و برنامه می‌داد، مستشاران آمریکایی همه جا مستقر بودند و دفتر داشتند، انقلاب آمد تا این وضع را پایان دهد.
 
نقدی اضافه کرد: از خاطرات سلطنتی می‌توان ۲۰۰ سند پیدا کرد که ایران هیچ استقلالی نداشته و دربست در اختیار آمریکا بوده است. خود شاه نیز این مسئله را اعتراف می‌کند. فرح بیان می‌کند که شاه مرتب می‌گفت که من ثروت ملتم را در جیب آمریکا و انگلیس ریختم و آن‌ها هر کاری گفتند انجام دادم و به هر سازی که زدند رقصیدم اما اکنون من را به کشور خود راه نمی‌دهند. آرزوی شاه این بود که برگردد و با آمریکا بجنگد. شاه در زمان مرگ متوجه شد که آمریکا چقدر نامرد است و چیزی جز گاو شیرده نمی‌خواهد. استقلالی وجود نداشت و تصمیم در دست آمریکایی‌ها بود. ما تابع آمریکا بودیم.
 
معاون فرهنگی-‌اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروز ما مستقل‌ترین کشور دنیا بدون هیچ خدشه‌ای هستیم، تصریح کرد: همه این امر را گواهی می‌دهند. آزادی شعار دوم بود که ما در حال حاضر آزاد هستیم. همه جا راحت انتقاد می‌کنند. جوانی راحت در مقابل من انتقاد می‌کند و او راحت به خانه خود رفته و من به خانه خود می‌روم. کشور اینگونه نبوده است. سرنوشت انتقاد در رژیم گذشته زندان یا مرگ بود. انقلاب، آزادی، استقلال و مردم‌سالاری را ایجاد کرد.
 
وی خاطرنشان کرد: چند هزار سال حاکمیت دیکتاتوری و استبداد فردی در کشور وجود داشته که از همه شارلاتان‌تر، فریب‌کارتر، کثیف‌تر و بی‌سوادتر بوده‌اند و برای مملکت تصمیم می‌گرفته‌اند. مردم چند هزار سال اسیر نظام شاهنشاهی، استبدادی و دیکتاتوری بودند. فردی دیگری را می‌کشت و سرسلسله هخامنشی و ساسانی می‌شد و بعد همه باید از پسران‌شان اطاعت می‌کردند که در غیر این صورت مرگ در انتظار آن‌ها بود. انوشیروان، شاهی در تاریخ که به عادل معروف بود و پسوند عادل را داشت، در یک روز ۸۰ هزار نفر از مخالفان خود را در تمام شهرها گردن زد. این شاهی عادل بود، حالا ظالم آن چیست. سرنوشت مخالفت با شاهان این بود.
 
نقدی عنوان کرد: محمدرضا پهلوی جنایتکار ده‌ها هزار نفر را به دلیل مخالفت زبانی به زندان انداخت. جوانان زیادی زیر شکنجه‌ها کشته شدند زیرا با انقلاب موافقت می‌کردند. انقلاب آمد و آزادی آورد، به گونه‌ای جوان دانشجوی سال دوم در مقابل رهبر انقلاب از ایشان انتقاد می‌کنند. روزنامه‌هایی که با پول بیت‌المال اداره می‌شوند، علیه ارزش‌های نظام می‌نویسند، دیگر چه آزادی می‌خواهند؟  
انتخابات آمریکا انتخاب شغال و روباه است
 
معاون فرهنگی-‌اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت ما مردم‌سالای کامل دارند. مردم‌سالاری آمریکا تصنعی بوده و در انتخابات تنها افراد خاص احزاب می‌توانند کاندیدا شوند و مردم عادی این امکان را ندارند. انتخابات آن‌ها تنها از طریق دو حزب شغال و روباه انجام می‌شود و آن‌ها اصلا آدم انتخاب نمی‌کنند. اوج حضور مردم ما در انتخابات در دنیا کم‌نظیر است و چند کشور تنها به پای ما می‌رسند. در انتخابات از تمام اقشار انتخاب می‌شوند و نتایج قابل پیش‌بینی نیست بلکه رای مردم است.
 
وی بیان کرد: در جایی که مردم رای می‌دهند، رهبری رای مردم را تنفیذ می‌کنند. بیان می‌کردند که ولایت‌فقیه دیکتاتوری است، کجا دیکتاتوری است؟ ولایت فقیه ضد دیکتاتوری بوده و چهل سال است که ما این امر را تجربه کردیم. هر زمان که مردم رای دادند، امام راحل و امام حاضر پشت رای مردم ایستادند. امام(ره) از نفوذ و قدرت خود استفاده نکرده و دیکتاتوری انجام نداد. مقام معظم رهبری در این سال‌ها بارها راهنمایی‌هایی انجام دادند اما مردم رای دیگری دادند و با این وجود رهبری پشت آن ایستادند. ما رهبری داریم که میلیون‌ها جوان عاشق آن هستند. رهبری بیان کردند که من ملتزم به مردم‌سالاری دینی هستم.
 
نقدی افزود: رهبری بیان کردند که مذاکره فایده ندارد، ما به نتایج آن خوش‌بین نیستیم و این راه‌حل اقتصاد نیست و صد بار این را عنوان کردند. ما در انتخابات به کسی رای دادیم که گفت مذاکره تنها راه اقتصاد است، آن‌ها خوش‌عهد هستند، تحریم‎ها را برمی‌دارند و همه چیز آباد می‌شود. ما به این فرد رای دادیم. آن راهنمایی مقام معظم رهبری نبود اما پشت سر مردم ایستادند، این عظمت انقلاب است که پشت سر مردم ایستاده و برای آن‌ها احترام قائل است. نباید تقصیر را به گردن انقلاب انداخت. رهبری در آموزه‌های انتخاباتی خود گفتند که به ساده‌زیست‌ها رای دهید اما ما به فردی که اشرافی‌تر است، رای دادیم. آیا این تقصیر انقلاب و رهبری است؟
 
معاون فرهنگی-‌اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما باید رای خود را درست کنیم. ما به اشرافی‌ها رای می‌دهیم و بعد می‎گوییم که چرا به فکر مردم نیستند؟ خودمان رای دادیم. در انتخابات مجلس نیز اقتصاددان زیاد بود، حداقل به یکی رای می‌دادید. دو لیست وجود داشت که در یک لیست اقتصاددان بود و مشکل را اقتصاد می‌دانست اما در لیست دیگر یک اقتصاددان درجه یک هم حضور نداشت و مشکل اصلی کشور را کنسرت می‌دانست که به آن رای دادید.
 
وی ادامه داد: برخی بیان می‌کنند که چرا آقا برای گرانی فکری نمی‎کنند؟ مگر دیکتاتوری است که فکری کنند. ولایت فقیه ضامن استقلال، آزادی و مردم‌سالاری است تا ما آزاد باشیم و تصمیم بگیریم. رهبری راهنمایی می‌کنند و اجبار نمی‌کنند که که اینگونه انتخاب کن. انتخاب‎گری دست ما است و خودمان باید انتخاب درست را داشته باشیم. انقلاب، مردم‌سالاری را درست انجام داده، ما خودمان انتخاب کردیم. نمره انقلاب بیست است و ما از نمره آن کم نمی‌کنیم.
 
نقدی با بیان اینکه انقلاب برکاتی برای ملت ایران و جامعه بشری داشته که باید قرن‌ها شکرگزاری کنیم، عنوان کرد: یک فقره این است که انقلاب ما را از رژیم‌های پادشاهی و ستم‌شاهی چند هزار ساله نجات داد. ملت ایران ۲۵۰۰ ساله نیست بلکه ۷ تا ۱۰ هزار سال تاریخ دارد. تاریخ ما را تقطیع کردند به این دلیل که به اجبار کوروش را در تاریخ قرار دهند چون با یهود خوب بوده و ایران نیز باید با اسرائیل خوب باشد. شاهنامه فردوسی نیز نامی از کوروش نبرده است.
 کوروش ساخته و پرداخته پهلوی است
 
معاون فرهنگی-‌اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: کوروش جایگاهی نداشته و عددی نبوده بلکه شاهی بوده که با یهودی‌ها رابطه خوبی داشت. شاهی بوده که با یهودی‌ها ساخته پس ما هم باید با آن‌ها بسازیم؟ کوروش ساخته و پرداخته پهلوی است. اسم کوروش را هیچ کجا پیدا نمی‌کنیم، او را برای پیوند مردم ایران با یهود علم کردند. خیانت کردند و چندین هزار سال تاریخ ایران را بریدند و دور ریختند. برآیند حکومت هخامنشیان و ساسانیان این بود که مردم زیر پای پابرهنه‌ها له شدند.
 
وی تصریح کرد: برخی بیان می‌کنند که ما آریایی هستیم و عرب نمی‌پرستیم و می‌گویند که پیغمبر شما عرب است. حداقل ما خوشگل آن را انتخاب کردیم اما شما کریه‌المنظر آن را انتخاب کردید. ۶۰۰ سال امویان، عباسیان و ساسانیان در ایران حکومت کردند که شما به آن‌ها افتخار می‌کنید. افتخار ۲۵۰۰ سال شاهنشاهی، یزید، هارون، مامون و متوکل عباسی است. این افراد ۶۰۰ سال پادشاهان ما بودند و مغول نیز ۳۰۰ سال بر ما حکومت کرد. شاهان مردم ما را به بند کشیده و آزادی را از آن‌ها سلب کردند.
 
نقدی گفت: محمدرضا پهلوی از نظر فساد جنسی به گونه‎ای است که اگر کسی در فاحشه‌خانه به دنیا بیاید، بزرگ شود و بمیرد و حرام‌زاده باشد، از محمدرضا پهلوی بهتر است. انقلاب ایران را از شر این اشرار، خاندان و مفسدان نجات داد و به انسانیت و اوج رساند. باید ببینیم که از کجا به کجا رسیدیم. جهشی و شگفت‌انگیز پیش رفتیم و با وجود اینکه چهل سال تحت فشار و توطئه بودیم، به هر جا که نگاه کنیم پر از افتخار است. نباید در چهل سالگی ساکت بنشینیم و باید بیان کنیم که مملکت چه داشته و اکنون کجاست. باید عظمت‌هایی را که انقلاب ایجاد کرده، بیان کنیم.
 
معاون فرهنگی-‌اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما در اقتصاد مشکل داریم به این دلیل که به سراغ فرمول انقلاب نرفتیم. دست‌های ما خالی بوده، با این وجود غلبه کردیم. همه چیز دست شاه بود و تمام کشورها او را پشتیبانی می‌کردند، در جنگ‎ها و مشکلاتی که برای ما پیش آمد نیز با دست‌های خالی غلبه کردیم. در جنگ اقتصادی دست ما پر و دست دشمن خالی است اما غلبه نمی‌کنیم زیرا فرمول انقلاب را پیاده نکرده و به جای اجرای اقتصاد مقاومتی برای فروش نفت التماس می‌کنیم.
+24
رأی دهید
-283

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  میخواد بگه که حرامزادیگیش اشکال شرعی نداره ، چون ننش برای تمام شوهرهای که اجارهش میکردند صیغه عقد میخونده
  8
  281
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  ولی صفت حرامزادگی تو به پای حـ... های فاحشه خانه ها هم نمیرسد...!!
  7
  274
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۲
  mahsoli - لوس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  توهم زدی سردار نقدی. تو خوابشو ببینی که از محمدرضا پهلوی بهتر باشی...
  7
  228
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  حالا دیگر عراقی های دزد و ادمکش حکومتی هم برای ایرانی ها از تاریخ و از بزرگان سرزمین شان می گویند.
  12
  249
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  وقتی به ماشین حمل زباله میرسی بوی تعفن ازش بلند میشه یاباید بایستی تا اون بره یا باید از بغلش با سرعت رد بشی . این فرد مریض هم جز بوی انتقام و حسادت و کینه هیچی از خودش نداره . همه رو بد میکنه میکوبه که بگه ما از همه سرتریم . روزهای آخرتونه . تو این باتلاقی که خودتون درست کردین دارین دست و پا میزنین ولی متاسفانه دائماٌ در حال فرو رفتن هستین .
  7
  222
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  یعنی این الان دفاع از خودت بود که بگی از محمدرضا پهلوی بهتر هستی؟ خوب شد فهمیدم این یاور که اسم سردار هم رو خودش گذاشته کجا به دنیا آمده و اصل و نسبش از کجاست...آره تو خوبی
  5
  212
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  refaghat.tatile - لندن، کانادا

  بنظرام خودشون نمیدانند که در ایران چیکار دارن می‌کنن یا در کشورهای دیگر آیا همجا شبیه به هم نیست فقط میخهند خودشان را پاک و مقدس نشان دهند ولی در صورتی که فقط دارن مردم دنیارا پایمال میکنند چه فرقی داره جمهوری اسلامی یا دولت خارجی همه دارن آدمهارا میکشند برای یک چیز قدرت یا پول یا قیم کردن حقیقت اینکه چرا باید مردمو مثل احمق فرض کنن بدن بگن ما دولت هستیم حالا چه شهنشهی چه اسلامی چه غیر از این دروغا فقط مردمو به شکل برده داریه نوین اسیر کردن مردم دنیا‌ها نمیبینن که مثل قطر بارشون کردن به اسم دولت یا دین یا غیر از این صحبتا امیدوارم یک روز بفهمین که یکسریا در این زمین عدم نیستن واقعا شبیه عدم هستن ولی دارن از هر گوشه دنیا مردمو مثل مش آزمایشگاهی امتحان می‌کنن برای اینکه مریضن تمام دلتها که مردم به حقیقت راز زمین نرسن تاحالا فک کردین چرا اینقد تو دنیا حماقت هست و همه مثل میمون از رو هم تقلید می‌کنن؟
  4
  118
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  جناب سردار نسیه! میدونستی کعبه مکان بوده و مولای متقیان شما توی مکان بدنیا اومده؟ دوم، جد اندر جد شما مذهبی ها زاده صبغه روها هستین. سوم: این حرفها همه از بیضه فنگ شدن شماهاست که میدونین تیکه بزرگتون پروستاتتونه تا کمتر از یه سال دیگه
  10
  176
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  نمی گفتی هم میدونستیم بچه کجایی ، ولی خوب شد خودت را دقیقا معرفی کردی البته نقدی یه خصوصیت دیگه هم داره که طفلک رویش نشد بگه ؛ اون خودش از ابزار جلوگیری چند دست استفاده شده سوراخ بوجود اومده که مخلوط چند سیاه پوست و چند سفید پوست که نقدی پول داده بودن و نسیه نبوده شکل گرفته.
  11
  101
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  mehdi sadigh-Germany - دوسلدورف، آلمان

  حالا چرا گیر دادند به ایشان، احتمالن بوی سقوط به مشام میخورد که اینا یاتاقنشان قمبل شده
  3
  95
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن

  خوب تمام صفت های خودشو گفته دیگه در فاحشه‌خانه به دنیا امده ، بزرگ شده و حرام‌زاده هم که باشی باید از خجالت بمیرد نقدی چون صفت های خوب پهلوی رو در خواب هم ندیده
  4
  94
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این نقدی بی همه چیز , عرب زده خودش هم می داند چی میخورد ! انسان انسان است اگر از زن فاحشه ای بدنیا امده باشد یا از زن هندی بدنیا امده باشد.
  4
  80
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  برو گمشو نکبت! ما که میدونیم کجای تو و اون رهبر دزدت میسوزه! کاری که نکردی فقط با این اراجیفت چند تا فحش آبدار نثار روح کثیف خمینی و پدر و مادر خودت کردی! :o
  8
  79
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  Hatef - پاریس، فرانسه

  هر کسى که دور ماند از اصل خویش، باز جوید روزگار وصل خویش. یاد اصالت خودت افتادى سردار! قبلا گفته بودم که بزرگترین اشتباه محمدرضا شاه این بود که کنترلى بر زاد و ولدهاى شهر نو نداشت، وگرنه از بدنیا آمدن امثال تو جلوگیرى میشد. ظاهرا کسى از دور و بریها شیرفهمت کرده و بالاخره پى به اصالتت بردى.
  5
  82
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Golgisoo - اترخت، هلند

  از کوزه همان برون تراود که در اوست
  5
  79
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  BruceLee - بروخه، بلژیک

  ممرضا هم یه دیکتاتور کراواتی بود که عاشق سینه چاک زیاد داره هرکی رو طرفدار ممرضا دیدم یا کم سواده یا بیسواده در عوض مخالفاش همه باسواد وکتابخونده و دنیا دیده بودن وهستن
  109
  3
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  هیچ مسئول چیزهایی است که با علم و اراده و تصمیم خویش آنرا انجام می دهد. هیچ انسانی قدرت تصمیم در اینکه کجا بدنیا می آید و یا اینکه پدر و مادرش چه کسانی هستند را ندارد. از اینرو وسط خانه کعبه باشد یا وسط دریا، بالای ابرها، فاحشه خانه یا میخانه یا مسجد و بتخانه فرقی با هم ندارد.
  4
  30
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  setayeshz565 - وین، اتریش

  واییی چه اعتماد به نفسی داره این چندش،داره اینجوری میگه رد گم کنه کسی نفهمه حاصل جهاد نکاح بوده،چلغوززززز
  6
  75
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  oghabe - بازل، سوییس

  حـ... هاحداقل میدونن ننه شون کیه تو بگواز ماتحت کدوم گرازوحشی بیرون افتادی کرم خلا (نقدی).
  5
  71
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Afshin51 - کلن، آلمان

  بهترین جوابی که به این نخاله میشود داد این است که عکسش را که سنبل بلاهت و حماقت وجاه طلبی است را بعنوان نماد فکری جمهوری اسلامی همراه رهبرش داخل نمام توالت عمومی ها و مراکز دفن زباله نصب کنیم ،چرا که در کاسه سر این فرد همانیست که در زیر کاسه توالت میتوان یافتو بس .
  5
  54
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران

  کافر همه را بکیش خود پندارد . زباله بیمارستانی که مملو از شرک وخون بیمارهائی,هیچ لغت توهین آمیزی نمیتواند ذات ترا بیان کند. اگر فرزندی از چنین پدری بوجود بیاید صد در صد شرف و وجدان و انسانیت اش شرف دارد برتو . تو لیاقت بچه خیابان جمشید را هم نداری
  5
  59
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تو که داری مشخصات خودت خمینی و رهبر چلاقت را میدی .....
  4
  66
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بلاهت از سر و روی این عقب افتاده میریزد و با دستمال دور گردنش معلوم هست چه کاره و ساخت کجاست. محمدرضا پهلوی هر عیبی داشت اما شماها انچنان لجن هستید که عیب های او تطهیر شد و در جلوی شما عقب افتاده های تاریخ فرشته هست
  3
  53
  ‌پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  آمریکا چقدر نامرد است و چیزی جز گاو شیرده نمی‌خواهد. استقلالی وجود نداشت و تصمیم در دست آمریکایی‌ها بود. اینو دیگه کسی نمیتونه کتمان کنه.حمید جون تو هم زیاد خشونت بخرج نده نگرانت میشم نترس آی لاو یو هاها
  79
  2
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. میخوای بگی خمینی گاو شیرده بود ؟
  3
  23
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. راستی حمید جون برام یه سوال پیش اومده میخوام بدونم اینهمه دروغ پشت دروغ تو کامنتهات می نویسی ایا دماغت مثل پینوکیو دراز شده ؟هاهاها
  26
  1
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  کرم شب تاب ، روزش نزدیکه که حرم امام خمینی که اینقدر امام ، امام ، می‌کنید جلویه چشمان کثیف شما زالوها به خرابه بعد هم توالت عمومی که مردم از سراسر دنیا بیان براش فاتحه بخونن 😎 بعد هم اسم پادشاه فقید رو هم با اون قیافه لجنت نیار ، واقعأ موندم کدوم زنی حاضره با تو ازدواج کنه حالم بهم خورد ..... 😎😂😎.
  2
  18
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  پهلوون مفرد - کلن، آلمان
  با نهایت پوزش از همه بانوان و آقایون خواهان نابودی حکومت آسدعلی‌اُف، نوع ادبیات بچه‌سرراهی‌های دَم گُذر قلعه و شهرنو و جمشید و خیابون خاکی...
  3
  22
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. [::BruceLee - بروخه، بلژیک::]محمد رضا شاه بزرگ انقدر مرد بود خودش و اطرافیانش جلوی امریکا سر خم کنه ولی ۳۶ میلیون ایرانی تو دنیا سربلند باشن و با پاسپورتشون به هر جای دنیا برن بهشون احترام بگذاران درست مثل امپراطور ‌ژاپن که از سال ۱۹۴۶ بعد شکست ژاپن از امریکا که جلوی امریکا سرشون رو با زن وپسرهایش که پسر بزرگش امپراطور بعدی هست الان هم بدون اجازه امریکا کاری نمیکنن ولی برای سر بلندی مردمش سر خم میکنه و بر عکس امریکا رو میدوشن ۰ولی شما چی غلطی میکنی تو کاندا و اون بی سواد ابله تو بلژیک که سواد دارشون مملکت رو بخاطر خودشون با همدستی اروپا و امریکا به باد دادن خودشون بخاطر نوکری پشت پرده و در راس مملکت باشن مردمشون تحقیر دنیا کردن اون احمق - بروخه، بلژیک و جناب سروان بیل به دست تو خارج چه کار میکنی برو ایران افتابه بدست در توالت چلق علی خامنه ای باش نادان و بیسواد نمک نشناس های ....
  3
  22
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  یعنی اخر بی شرف ، اخرپست فطرت ، اخرنامرد و دزد دروغگو، هرچی فکرمیکنم موجودی کثیف تراز این گراز وحشی جمهوری اسلامی دراین چهل سال معرفی نکرده.
  3
  19
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  ادبیات معاون فرهنگى،
  3
  21
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::BruceLee - بروخه، بلژیک::]. یعنی الان این نقدی خیلی باسواد و کتاب خونده است!؟ مونگول!. در ضمن الان وضع مملکت رو داری میبینی وقتی دست مخالفان شاه افتاده. واقعا مشکل بیماری دارین
  3
  22
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::BruceLee - بروخه، بلژیک::]. در زمان شاه باسوادها که در دستگاه ها ی دولتی بودن خائن بودن بیسوادها هم ول معطل بودن برای چپاول ایران عزیز هم سینه چاک میزدن.. الان برعکس شده. بیسواد پر شده تو دستگاهای دولتی ولی چپاوول همچنان ادامه دارد.. اول از همه شخصی که ماهیت و اصالت سرزمین خود شرو زیر سوال ببره انسان بی هویتی هست مثل همین شکم گنده.. به این شخص و امثال اینها باید گفت. اگر بی هویت باشی آیا میتونی فقط با دینت پاسپورت بگیری؟. انسان بودن با بی هویتی خیلی فرق میکنه. همه انسان هستند ولی اول از همه هویت سرزمینی بعد هویت دینی... این شکم گنده آنقدر از ایرانی بودن خودش بیزاره که اگر بهش بگن تو عرب عرعرستانی هستی فورأ قبول میکنه.. نمیدونم چرا نمیره زیر دست بن سلمان بشینه؟
  1
  19
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::Hatef - پاریس، فرانسه::]. نه رفیق ان در شهر نو از ننش نیفتاده، این ننش صیغه سرباز صفرهای بعثی بوده، خودش هم خوب میدونه، چون هیچ کس حاضر به قبول کردن این و برادرهاش به فرزند خواندگی نبود صدام به عنوان زباله یا جنس اسقاطی وقتی اخوندها مملکت را اسغال کردند و انر را تبدیل به اشغالدانی، سر مرز ایران با ماشینهای حمل زباله خالی کردند به این حساب ایران که زباله دونی شده حالا بی این حـ... یا با این حـ...
  1
  17
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. دماغم نه ولی جای دیگه دراز میشه. کار داری باهاش بگم یه زنگ بهت بزنه
  2
  22
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.