روزنامه جوان: نامه جنجالی اخیر به رهبرانقلاب را احمدی نژادیهای جنبش عدالتخواه نوشته اند

عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه جوان روزنامه جوان نوشت: در روزهای اخیر انتشار نامه‌ای منسوب به جنبش عدالتخواه دانشجویی خطاب به رهبری موجی از انتقادات به این تشکل را موجب شده است.
 
عبدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه جوان در کانال شخصی خود نوشته است: «کنایه و تمسخر اصولگرایان برای برخی بچه حزب‌اللهی‌ها نوعی پرستیژ دانایی و پز استقلال شده است. پس از اشباع شدگی در این تمسخر، به کسانی می‌رسیم که دنبال زدن آخرین سنگرند. به نام عدالتخواهی کسانی پیدا می‌شوند که در انقلابی بودن جلوتر از رهبر و در عدالتخواهی جلوتر از علی (ع) و در تقسیم‌بندی انتصابی-انتخابی جلوتر از تجدیدنظرطلبانی هستند که جلای وطن کرده‌اند.» در روز‌های اخیر انتشار نامه‌ای منسوب به جنبش عدالتخواه دانشجویی خطاب به رهبری موجی از انتقادات به این تشکل را موجب شده است. نکته جالب این میان در کنار ذوق‌زدگی اصلاح‌طلبان و براندازان از انتشار این نامه، نوشته اینستاگرامی یکی از مسئولان اسبق جامعه اسلامی مهندسان است.
 
رضا هادی‌زاده نوشته که «از بچه‌های شورای دانشجویی عدالتخواه تهران بود و خبر داد که نامه اخیر این مجمع کودتای دبیر احمدی‌نژادی این تشکل بوده... می‌گفت این آقا بدون رأی‌گیری از اعضا و خلاف اساسنامه این نامه را زده و ما هم از رسانه‌ها فهمیدیم...» به نظر می‌رسد در روز‌های آینده خبر‌های بیشتری در مورد این نامه بشنویم. به نظر می‌رسد این منش بیش از آنکه رویکرد عدالتخواهی باشد، ناشی از همان میراثی است که مدعی بود «همه یک طرف و من یک طرف» هستم.
+11
رأی دهید
-10

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.