برترین جنگنده های جهان در سال ۲۰۱۸ - ویدیو

با تعدد جت های جنگی و تولید جنگنده های جدید، لیست برترین های جهان مدام در حال تغییر است و حتی در برخی موارد بین موسسات و مجموعه های فعال در زمینه علوم نظامی نیز اختلاف نظر مشاهده می گردد. دراین ویدیو برترین جت های های جنگی جهان در سال ۲۰۱۸ را معرفی کرده است.
+30
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  چرا هواپیمای ساخت احمقی نجس قاطر ۳۱۳جت کوثر و فاطی قاطی ساخت صنایع هوا،زیر دریایی امام زمان زمان در چلقوز اباد و فراموش کردید. راستی هواپیمای رافائل یکی از بدترین هواپیماهای ساخت فرانسه است تا جایی که حتی لیبی حاضر به یریدش نبود و ارژانتین بعد از ازمایش یک فروند از خریدش خودداری کرد،میگ ۲۹ هم از بدترین تولیدات میگ بود، چرا که باوجود بزرگی بیش از حد معمول(از اف۱۴ تامکت بزرگتر بود)برد پروازیش خیلی کم بود،قادر به حمل بمب ان نصف یک میگ ۲۷ بود، تنها چیزی که میگ ۲۹ را مشهور کرد رادار فوق پیشرفته ان بود که قادر به رهگیری اف ۱۱۷ (اثتیلت)بود.و جت تیفون(اویرو فیتر) المان و اتریش مجبور شدن تمامی جتهای این مدلشون را بازبینی مجدد کنند و چون فقط در مناطق خوش اب و هوا قادر به پرواز است!"
  21
  24
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  پس قاهر کو؟ بازم این حسودها أسمى از قاهر نبردن!!!
  12
  14
  ‌سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان
  الان Tom28 میاید می گوید اینها همه آهن پاره هست و مثل f35 جنگنده ها حلبی هستند و هر هفته یکی از این جنگنده ها سقوط می کند، خوب دروغ از این بزرگتر یعنی تا اخر این ماه که نزدیک به آخر سال هستیم حدودا تعداد 50 تا از این جنگنده ها سقوط کرده فقط امسال حالا کاری به سال های پیش نداریم ، حالا شما فکر کن چند میلیارد دلار رفته هوا و این کارخانه انگار هروز یکی از این جنگنده ها می سازه و می فروشه خیال اش نیست که هفته‌ای یکی از آنها سقوط کنه . زنده باد خر که تو مخ اش بیشتر عقل هست تا این بسیجی ها ی عقده ای و بی خاصیت
  13
  13
  ‌سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::rood120 - منچستر، انگلستان::]دوست ارجمند: وقتی که سخن از youtube باشه.اقای tom28 همه رو متهم به نادانی میکنه , که چرا استفاده کردید. ولی حالا خودش مُستنداتش را از youtube مطرح می کند. در ضمن ایشان در حساب و کتاب هم ولخرجند. بخاطر این رقم ۵۰ هواپیما را استفاده کرده. درست مثل ارقامی چون با داشتن ۴۵ سال , و بودن۴ سال ۸ ماه در جنگ! و کارهای دیگر چون زندانی سیاسی , و چندین پاسپورت و غیره. چقدر خوب می شد دروغ گفتن را مالیاتی می کردند.
  2
  18
  ‌سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.