نظر مردان در مورد آرایش زنان چیست؟

زن‌ها، جنگ رنگ‌آمیزی خود را پایان دهید. این نتیجه یک تحقیق جدید است که نشان می‌دهد هم مردان و هم زنان بیشتر جذب صورت‌هایی می‌شوند که آرایش کمتری دارند.
 
به گزارش آلامتو ؛ این تحقیق که توسط دانشگاه بانگور در ولز انجام شده است در پی یک پدیده جدید در دنیای شبکه‌های اجتماعی صورت گرفته است.
 
مد جدید این است که زنان عکس‌هایی بدون آرایش از خود گرفته و بروی اینترنت قرار دهند. دکتر الکس جونز، روانشناس مسئول این تحقیق، گفته است که به هیچ‌وجه بازخورد مثبت این عکس‌ها را غافلگیرکننده نمی‌داند. او به ما گفت که مردم معمولا در مورد آنچه که برای جنس مخالف جذابیت دارد اشتباه می‌کنند. این موضوع مخصوصا در مورد زنانی صادق است که سعی می‌کنند در نظر مردان جذاب باشند.
 
بر اساس تحقیق او، مردان در حقیقت زنانی را ترجیح می‌دهند که تا 40% آرایش کمتری نسبت به یک زن معمولی دارند. جالب است که خود زنان نیز در مورد هم‌جنسان خود نظر مشابهی را داشتند. با وجود این یافته‌ها و همچنین این مد جدید شبکه‌های اجتماعی، زنان – بخصوص کسانی که در انظار عموم هستند – هنوز تحت فشار اجتماعی زیادی برای جذاب بودن هستند.
+29
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  آرایش برای خانمها واجب است ولی بعضیها آرایش وپیرایش و نظافت را با دکوراسیون اشتباه گرفتن ودلیلش هم اینکه زنها در جهان سوم کالا هستند وهر زنی سعی میکنه کالای خودشو با رنگ وروغن قیمتش را ببره بالا
  14
  12
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
  نظر شما چیست؟