رضا کیانیان خطاب به احمد خاتمی: مصرف موادمخدر به دبستان ها رسیده

در اکثر نقاط ایران، هر کجا و هر لحظه ای که اراده کنید در اختیارتان قرار می گیرد. فقط کافی است تلفن کنید و برایتان بیاورند درب خانه.
 
به گزارش ایران آنلاین رضا کیانیان، بازیگر سرشناس ایرانی در صفحه اینتساگرام خود با اشاره به خطبه های اخیر آیت الله احمد خاتمی در نماز جمعه نوشت:
 
آقای خاتمی امام جمعه تهران آیا خبر دارید ایران یکی از کشور هاییست که بالاترین مصرف سرانه مشروبات الکلی را دارد؟ آیا می دانید این همه مشروب الکلی از کجا تامین می شود؟
 
در ایران فقط مشروبات الکلی دست ساز مصرف نمی شود، بلکه حجم بالایی از مصرف داخلی از خارج وارد می شود و این واردات آنقدر زیاد است که در اکثر نقاط ایران، هر کجا و هر لحظه ای که اراده کنید در اختیارتان قرار می گیرد؟ فقط کافی ست تلفن کنید و برایتان بیاورند درب خانه. آیا می دانید این مشروبات الکلی خارجی، در این حجم زیاد چگونه وارد ایران می شود؟ ‌آیا می دانید چون این مشروبات قاچاق هستند، سوءاستفاده کنندگان زیادی مشروبات تقلبی می سازند و در اختیار مصرف کننده قرار می دهند؟
 
و همین مشروبات تقلبی، باعث کوری و مرگ و میر های فراوانی می شود؟ آیا می دانید مصرف سرانه مخدرهای طبیعی و شیمیایی آنقدر بالاست که حتی به دبستان ها هم رسیده است؟ آیا می دانید این همه مواد مخدر از کجا تامین می شود؟ آیا به نظر شما مصرف مواد مخدر مثل شیشه و هرویین و گل و ال اس دی و...خانمان براندازترند یا مشروبات الکلی؟
 
من از مصرف الکل حمایت نمی کنم اما با مصرف مواد مخدر با تمام وجود مخالفم شما حتما به فیلم هایی که وزارت کشور و وزارت اطلاعات از بلاهایی که مصرف مواد مخدر به سر این مردم مظلوم آورده و میاورد در اختیار دارند دسترسی دارید
 
اگر ندیده اید خواهش می کنم حتما ببینید آیا تا به حال در نماز جمعه ازین معضلات بحثی به میان آورده اید؟
آیا تا به حال به آسیب شناسی این معضلات کمک کرده اید؟ شما به گونه ای در مورد کشور ایران صحبت می کنید که انگار یک کشور خیالی ست در ایران واقعی مثل همه کشور های دیگر جهان ، چه بخواهید و چه نخواهید این مواد مصرف می شوند اما کشور های دیگر صورت مسله را پاک نمی کنند بلکه با واقعیات کشور به شکل واقعی رو برو می شوند آسیب شناسی می کنند و راه حل پیدا می کنند موضوع مشروبات الکلی هم مثل همه مشکلات فقط با ندیده گرفتن حل نمی شود
 
فرض کنیم روزنامه ایران هم به این موضوع اشاره نکرد و هیات نظارت بر مطبوعات روز نامه ایران را توقیف کرد ، آیا مشکل حل می شود؟ دیگر کسی مشروب نمی خورد؟ دیگر مشروب قاچاق در آن حجم زیاد وارد کشور نمی شود؟ دیگر مشروب تقلبی ساخته نمی شود و مصرف کنندگان این محصولات تقلبی کور نمی شوند و نمی میرند؟
 
یا این که بر عکس واردات بیشتر می شود و محصولات تقلبی فراوان تر می شود و کوری و مرگ و میر فرا گیر تر می شود.
+99
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران

  آقا رضا ,تازه از اروپا اومدی یا داری مارو سیاه میکنی؟خود همین مرتیکه چشم گاوی, آمار همه داره . میدونی ورود مشروب مربط بکدام یگاه سپاهه میدونه ورود مواد تحت سرپرستی کدام فرمانده سپاه و از کداک محور مرزی و چه مقدار وارد میشه.البته تمام این اطلاعات را باید داشته باشه تا (سهمیه اش)بدلار هپولی نکنند
  3
  23
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مساوات - مساوات، ایتالیا
  دیگه همه میدونند که اسکله های غیرقانونی در جنوب کشور چه چیزهایی قاچاقی وارد میکنند اگه خاتمی دوست داره میتونه پا روی دم سپاه پاسداران بگذاره و در مورد این اسکله ها و کالاهای قاچاقش حرف بزنه ولی تنش نمیخواره و لال مونی میگیره.
  1
  15
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  چهل سال هر روز بدتر فردا روزی هست که ساقی مواد ملاها میشن بیبینید . اگر امروز بفکرش نباشید
  2
  14
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  انتقاد به جماعت آخوند بی ثمر است . این بیشرف ها گاهی برای خلاص شدن نق و گریه کودکان از زنان صیغه ای ؛ دود تریاک را تو گوش نوزادن دود میکنند ؛ تا کودک بخوابد و خماری از بین نره .
  3
  17
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  دو کلمه حرف درست - زوریخ، سوییس

  زمان پهلوی مواد غذایی بچه مدرسه ها میدادند و امروز رژیم مواد مخدر به بچه هامون میدهند.،،،،،،،،،،،،،این یعنی ذلت.،،،،،بیغیرتی تا کی؟
  3
  27
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  دیدین یه آدم مشروب خور وقتی مست میکنه شاخ و شونه میکشه و خیلی قویتر میشه ؟ ولی در عوض یه آدم معتاد حال نداره راه بره ؟ اینا اون دومی رو میخوان . والسلام نامه تمام .
  2
  17
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اخه اقای کیانیان! نماز جمعه که جای بحث کردن راجع به این مشکلات نیست که. مال اینه که یه عده آلاغ اون بالا به یه عده گوسفند اون پایین اراجیف بگن، اونها هم که اون پایین نشستن یه بع بع ملیحی بکنن، قضیه تموم شه بره پی کارش
  19
  17
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  گل پام چال - هاسلت، بلژیک
  یاسین به گوش الوغ میخونی.اقای محترم
  3
  19
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  مرد مفنگی در بغداد میگه کار صهیونیستها و امریکا است،به خاطر شعار اسراییل فینگلی و امریکای جینگلی در تظاهرات ۲۲ بهمن سال پیش
  2
  4
  ‌سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::دو کلمه حرف درست - زوریخ، سوییس::]. [::دو کلمه حرف درست - زوریخ، سوییس::]. اوایل فاجعه اسلامی ۵۷ بچه ها را یاد داده بودند بگن شاه به ما کتک داد خمینی به ما پفک داد ...پس مقنظور از پفک این بود.
  1
  4
  ‌سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.