واقعی یا ساختگی! مچ گیری تکان دهنده پسر شیطون ایرانی از دختری پول پرست- ویدیو

+71
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۶
  راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک

  باور نکنید. مثلأ خواسته دوربین مخفی درست کنه ولی تر زده. همش فیلم بود و هماهنگی از قبل. هیچ کپک مغزی همچین ریسکی نمیکنه؛ شاید یارو دوست پسره رم کنه و بزنه خوار و مادر فراری و خود یارو رو با هم یکی کنه.
  20
  90
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  kiarash367 - سیدنی، استرالیا

  تابلو بود همش فیلمه وگرنه طبق قانون تو این فیلما شما حق نداری بدونه اجازه صورت طرفو نشون بدی. بعدم من صدها فیلم اینطوری دیدم رفتن پرنک یا شوخی درست کردن. ولی یه عرب نیومده تیتر بزنه "پسر عرب مچ گرفت" یا یه هندی که تو یوتوب دنبال میکنم براش تیتر بزنن "پسر هندی" .
  5
  51
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  این قسمتش واقعا جالب بود. حس میکنم واقعی بود. چون دوس پسره ری اکشن یه آدم ساده و رعایت کننده حقوق طرف مقابلش رو طبق استانداردهای کشورهای پیشرفته داشت انجام میداد. اینطور خانومها که 2روز میرن باشگاه و بجز ورودی خروجیها همه چیز رو میریزن بیرون به قول اسلامیش معلوم الحال هستن. یعنی فقط فروشنده هستن. براشون مهم نیست نرخ دهنده کیه. البته آقایون هم بعضیهاشون مدلی از همین خصوصیات هستن. فقط بدونید دختری که برای پول و امکانات حال میده سکسش دوزار جذابیت نداره.
  28
  15
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::] دوست خوب: باور بفرمایید ,در حین دیدن این ویدیو نا خوداگاه یاد شما افتادم. که قدیما دوستی داشتیم بنام تفکر (خدا بیامُرزدش). که با کار اگاهیش حال درست یا غلط فیلم ها و فتوشاپ ها را رو میکرد. که اکنون کامنت شما رو دیدم. حال نظر شما در باره ویدیوی دیروزی چیه؟ اگر شما کُپی تفکر نیستید پوزش می طلبم. و لی سلام ما رو برسون.
  7
  59
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک

  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. با درود، لطفتون رو میرسونه. من پرستار تفکر هستم. فراموشی پیدا کرده، این چند صباح آخر عمر را پیش ما هست. چون من فارسی بلدم، آوردنش اینجا. پسوردش رو یادش نمیاد که بیاد تو سایت در کنار شما عزیزان باشه. سلام میرسونه.
  9
  40
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما
  در خانمها چیزی نهاده شده به نام : hypergamy
  5
  7
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان

  بلوچ اسلو نروژ . گرامی معجزه شده ، تفکر اسلامی راهبه شده ، تغییر جنسیت داده و تازه کجا یش را دیدی بیست ساله هم شده هاهاها
  6
  32
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::] سپاسگزارم. در باب فراموشی در واقع ما وضعیتی بهتر از تفکر نداریم. ولی ما بچه های پررویی هستیم .که امیدوارم ما را به همین زودی صدا بزنند و عذر ما را بخواهند.
  2
  26
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  رقص پرواز - پراگ، چک

  چقدر مضحک هست این آقا یا بقول تیتر خبر "پسر شیطون ایرانی" برای اثبات پول دوستی زنها و دیده شدن ویدیوهای ساختگی اش و جذب بیننده، از زنان سکسی استفاده میکند تا کاربران مرد بعد از فیض بردن از هیکل این خانم، فحش جانانه ای را هم نثار او و دیگر زنان کنند! به قول فیثاغورث؛ طلا را به وسیله آتش، زن را به وسیله طلا، و مرد را به وسیله زن امتحان کنید! حال اگر پول دوستی خانم ها اینقدر برای آقایان آزار دهنده هست تنوع طلبی مردها هم برای خانم ها خوشایند نیست! متاسفانه امروزه هر کسی یک دوربین به دست میگیرد و بدون مطالعه و آگاهی در مسائل روانشناسی و اجتماعی ورود میکند، جالب اینکه سایت یوکی هم اینگونه ویدیوهای بی ارزش را منتشر میکند!
  7
  30
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. اینجا ما هر روز ویدیوهای: درام؛ ملودرام؛ اجتماعی؛ سیاسی؛ تراژدی؛ جنگی؛ فیلم نوآر؛ بیوگرافی؛ کمدی؛ جنایی؛ وحشت؛ اکشن؛ خانوادگی؛ فانتزی؛ علمی تخیلی؛ ماجراجویی و سورئال رو نیگاه میکنیم. شما کدومش در مد نظرتون هست؟ چون سؤال کردید دیروز! البته اگر دیشب منظور شریفتون بود؛ باید یه چند نوع دیگش رو به لیست اضافه میکردم.
  7
  21
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::rood120 - منچستر، انگلستان::]. تفکر از اولشم خانوم بود. بعدا جنسیتش رو در پروفایلش عوض کرد. فانتزیش هم این بود که هر وقت بدون لباس میخوابه هاپوش میاد تو رختخوابش اذیتش میکنه. البته خودش تعریف میکرد.
  4
  17
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::] حق با شماست. منظورم شماره ۱ این ویدیو: مچ گیری پسر شیطون ایرانی از دختر پول پرست + عکس العمل دیدنی دختر - ویدیو. که با کامنت های بورانی شروع شد. (که لابُد شماره های بعدی هم در راهند.)
  3
  17
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان
  فدای قاقا یا تفکر یک اخوند است راهبه شده که باین هوا بره وسط زنها مثل اخوندها که ....را میگیرند دستشون میرن وسط زنها برای روضه خوانی
  2
  8
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  خانمها و اقایان: بدون تردید بنده یقین پیدا کرده ام. که این و یدیو ساختگی و تنظیم شده و آبکیه. فقط به این دلیل: چون دوستمان tom28 غایب بزرگ این جمع هست.امکان نداره موضوعی در باره خانمها باشه و ایشان نیاد و چند فشفشه هوا نکنه؟ اگه نیاد من از مردانگی و همه چیز استعفا میدم. حرف مرد یکییه. جانتان جور
  4
  23
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  کجای دنیا جرات داری اینهمه پولو اینجوری با خودت حمل کنی ؟ پسره ایرانی منتها از نوع بی نمک و لوس و بیکار و به نوعی ژنه خوب .
  2
  10
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  همایون شایان اسلو . دوست عزیز بسیاری از افراد برای تلویزیون ها برنامه میسازند و انرا میفروشند. یعنی بیک طریقی شغل و کار انهاست. تهیه یک چنین برنامه ای بسیار ساده نیست. قبلا باید سناریو ان نوشته شده باشد و بازیکنان انرا هم باید انتخاب بکنند و سایر مسایل. البته میدانید که هیچ کس در کشور های متمدن اجازه انتشار تصویر یا فیلمی از دیگری بدون اجازه صاحب ان را ندارد. لذا من فکر میکنم این برنامه ها بر اساس یک اصل و اصول منطقی و قانونی تهیه شده. شما هم موفق باشید
  11
  6
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  کاملا ساختگی هستش. این طرف کارش همینه اول میره با دختره یا زنه حرف میزنه و میگه که میخوام فیلم بگیرم و واسه فیلمش مبلغی رو میده به طرف و بعد پرنک رو فیلم برداری میکنند. طرف کاملا میدونه که قراره چی بهش گفته بشه و چیکار کنند و این اولین ویدئوش هم نیست و اولین نفری هم نیست که اینطوری تو یوتیوب ویدئو کلیپ میذاره و از بقل تعداد بیننده و تعداد تبلیغات درصد میگیرن. خود آمریکایی ها چند نفر خفن رو دارند که همش تو لاس وگاس و اینطرف و اونطرفه و این چیزا رو قبلا قدیمی کردند و حالا ایشون هم میخواد کپی کنه. موفق باشی ولی خر خودتی. جامعه آمریکا خیلی هم روی این مسائل حساس هستند واینطوری نیست که ایشون نشون میده حتی دخترهای مجرد هم بسیار بسیار نایاب هستند که اینطوری بخوان باکسی باشند و کلا خرید و فروش سکس در آمریکا جرم هستش و اگر این آقا اسم پرنک رو از فیلمش برداره و بخواد همچین کاری بکنه و طرف زنگ بزنه به پلیس دمار از روزگارش درمیارن و میتونه چند میلیون دلار طرف رو سو کنه و دادگاه و قوانین هم بسیار محکم هستش و اگر هم پول نده تو زندان باید بمونه. این یک پرنک هستش که قبلش با دختر یا زنه هماهنگ شده
  0
  7
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. دوست عزیز من فکر کنم با اون افشاگری هایی که در مورد دروغهای tom28 کردید یه مدتی این دور و برا پیداش نشه . البته ماشاالله اونکه استاد سفسط و فرافکنی و فحاشی هست اما تصور میره که اینبار خیلی شرمنده شده باشه . آخه دروغهاش یکی دوتا هم نبود
  1
  18
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::shirzan - برلین، آلمان::] مسئولین سایت باید سیستم دروغ سنجی را نصب بکنند . تا مطالب دروغین قرمز بشوند. متاسفانه , فعلا ایشان با دروغ گفتن ها قصد ارام کردن خود را دارد. تا واقعیت را فراری بدهد. ولی شب دراز است و قلندر بیدار.
  1
  13
  ‌سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.