مچ گیری پسر شیطون ایرانی از دختر پول پرست + عکس العمل دیدنی دختر - ویدیو


+74
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  مچ گیری نداره اگر کسی ندونه زنها پول پرستن باید احمق باشه. در حقیقت زنهایی که در این ویدیوها بازی میکنن کاملا آگاه هستن که سناریو چی هست و نقششون چیه ولی چون زن هستن و فقط پول براشون مهمه بنابراین حاضرن براحتی حتی با پرده برداری از واقعیت کثیف پول پرستی زنها و تخریب جامعه زنها و فقط برای پول درآوردن اینکار تحقیر آمیز و تهوع آور را بکنن.
  70
  59
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان

  [::tom28 - تهران، ایران::]. اگر بعضی از زنها آهن پرست هستند مردا هم فرشته نیستند خیلی از اونها هم شهوت پرست هستند. کم نیستند مردانی که نجیب ترین ، بهترین و کدبانو ترین زنان رو دارند ولی چشمشون به دنبال زنی هست که خوشگل تره . باید برای چنین مردانی هم دوربین مخفی گذاشت و دست این فرشته های به نظر شما معصوم رو باز کرد. ولی بعضی از مردان اگر با دانستن این موضوع که زنها دنبال پولشون هستند و باز هم به تله می افتند باید به میزان هوش شون شک کرد. با استدال جنابعالی پس زنها خیلی باهوشند و مردان احمق (البته این فکر از گفته های جنابعالی استنباط میشه که من اصلا به اون معتقد نیستم ) یعنی خلاصه بگم شما میائی که یه تف برا تحقیر به زنان بندازی ولی این تف دقیقا بر میگرده توی صورت خودت.
  20
  77
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  حقش بود با همون بیل یه دونه هم تو کله ی پوکه پسره میزد که دیگه از این بی نمک بازیا در نیاره به خاطره اینکه توی یو تیوب طرفدار جمع کنه . کسی را ضایع کردن به خاطره چی ؟
  16
  67
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران

  خانم پروفسورکامیلا پاگلیا فمینیست واقعی و سرسخت در مورد فحشا و زنها و فمینسیم جعلی میگه: دلیل حمله مداوم فمینیسم جعلی نوکر سرمایه داری به من اینکه آنها دروغگوهای کثیفی هستند که تظاهر میکنن مردها به زنها ظلم کرده و بعنوان ابزارسکس سواستفاده میکنن. اما واقعیت اینکه زنها خطرناکند و به مردها ظلم میکنن و با در دست داشتن سلاح سکس مردها را فقط بخاطر پول و به شکلی فوق العاده کثیف تحقیرکننده و توهین آمیز تحت کنترل دارن و به سرعت و شکل خطرناکی در حال نابود کردن بنیان تمام جوامع جهانند. دلیل کثیف بودن زنها و فمینسیم قلابی اینکه نه تنها مردها را به بردگی پولی کشوندن بلکه ۲۴ ساعته با دروغ و موذیانه نقش مظلومها را بازی میکنن تا به این بهانه و با نابود کردن مردها کنترل تمام دنیا را بوسیله یک مشت فمینیست نمای کثیف در دست بگیرن. اما واقعیت اینکه اگر کنترل دنیا در دست ما زنها بود امروز هم باید دربدبختی داخل کپرهای حصیری و آلاچیقهای چوبی زندگی میکردیم. تعجب نمیکنم که چرا زنی در تاریخ نبوده تا مثل موتزارت و انیشتین دنیایی به این زیبایی درست بکنه. ما زنها آنقدر بدیم که حاضر نیستیم رییس زن داشته باشیم.
  54
  22
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::shirzan - برلین، آلمان::] 1- دوست عزیز: حالا موضوع را برعکس کنیم. اگر همین دختر خانم یک گوشه ای ایستاده بود, یعنی بدون هیچ وسیله نقلیه و دست خالی. ایا فقط با یک اشاره و لبخند اکثر مردا براش سر و دست خُورد نمیکردند و صف نمی کشیدند؟ پس این وسط احمق و خنگ کیه؟ ایا در ایران و کشورهای عربی و غربی خیلی از مردان جوان بخاطر پول و امکانات با خانم های مُسن رابطه برقرار نمیکنند؟ پس پول پرست کیه؟ مگه حضرت محمد با بیوه بزرگتر ازخودش بخاطر سرمایه و مالش ازدواج نمیکرد؟
  17
  60
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  ۲- در یک کلام اصلا چه کسی از امکانات و موقعیت خوب بدش میاد؟ دوست عزیز: این بحثی که حاج مُرشد tom28 دنبال میکنه. فقط برانگیخته از خط و مشی زن ستیزی ایشانه . چونکه شکست عشقی داشته و کلاه سرش رفته , حالا خودش مونده با حوضش. که همین دل شکستگی ها روانش رو به چالش طلبیده. که در نتیجه این حاج اقا هم روانی تشریف دارند. اخه کدام ادم معقول خوراک..ش فقط نفی زنان و زن ستیزیه. با درود بی پایان جانت سلامت
  14
  55
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران

  [shirzan - برلین، آلمان// اول مطلب و بعد نظر بنده را با دقت بخونین بعد بپرین وسط دنبال کش موهاتون و لنگه کفش و رژ گونه و لاکتون بگردین. اولا مطلب در مورد زنها بود نه مردها دوما قصد بنده تطهیر مردهای عوضی و ضعیف نیست که به قول شما احمق هستند و گول خانمهای "باهوش " را میخورن. سوما مردها بدون هیچ هدفی و صادقانه نیاز جنسیشونو اعلام میکنن ولی زنها نیاز و علاقه بمراتب شدیدترشون به سکس را سرکوب و با هدف سواستفاده مالی از مردها استفاده میکنن . از قدیم گفتن شهوت مرد مثل یک شمع روشن نور میده ولی شهوت زن تاریکه و مثل اتو خودشو از داخل میسوزونه. چهارم با این استدلال و نتیجه گیری شما برای کم هوشی مردها و با هوشی زنها لطفا بفرمایید که چرا حتی مخترع نوار بهداشتی و تامپکس زنها مردها بودند و تمام کمپانیها طراحان و فروشندگان الماس و طلا و لوازم آرایش و لباس و مد که فقط مصرف کننده زن داره توسط مردها بنیانگذاری هدایت و کنترل میشه و تمام پیشرفتهای علمی و مهندسی تاریخ بدست مردها انجام شده.
  50
  21
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان

  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. این مطالب شما رو باید Tom28 بخونه البته ایشون اونقدر پر از عقده های سرکوب شده هست که تنفر جلو دیده بصیرتش رو گرفته و زن ستیزی و تنفرش نسبت به زن باعث میشه که خیلی از حقایق دنیا رو نبینه یک مثل آلمانی میگه آدمها دنیا رو آنطور که هست نمی بینند بلکه آنطور که هستند دنیا رو می بینند.
  16
  51
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  بهتره جبهه نگیریم و منصفانه به قضیه نگاه کنیم. اگر بیشتر دخترا مانند این دختر دنبال پول هستن خب بیشتر پسرهایی که همچین ماشینی دارن هم دنبال هوسبازی با استفاده از ماشینشون هستن. خیلی پیچیده نیست. البته بد نیست یکی هم بره مچ مردهای شل تمبون رو هم بگیره. در کل جوونای این دوره باجی به هم نمیدن و زمانه بده بستون شده. یه چیزی میده یه چیزی می گیره. البته فراموش نکنیم که روابط ارزشمند عاطفی هم وجود داره گرچه عمرشون کوتاهه.
  3
  45
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران

  [::shirzan - برلین، آلمان::] شیر زن جان اینکه بخاطر ناتوانی فکری و علمی و منطقی نمیتونی جواب بنده را با دلایل و مدارک و شواهد بدی قابل درکه و مهمتر اینکه این ناتوانی باعث میشه متوسل به احساسات زنونه بشی و از من به همکلاسهای خودت شکایت ببری و گریه کنی به من دلگرمی میده که یک بازنده دیگر را خوار و خفیف سر جاش نشوندم ولی از این ناامید میشم که چرا شماها خودتونو بخواب زدین و قصد ندارین بیدار بشین. بدو برو پیش بلوچ گریه کن.
  42
  17
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران

  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::] بنده احمق ستیزم نه زن ستیز. برو بالا مطلبی را که به نقل از خانم پروفسورکامیلا پاگلیا فمینیست واقعی و سرسخت در مورد فحشا و زنها و مردها و فمینسیتهای جعلی مثل تو و شیرزن گفته بخون. اگر من زن ستیز بودم هرگز از یک بانوی دانشمند مثل ایشون مطلب نقل نمیکردم.
  42
  15
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  دوستان به دو نوشته زیر لطفا دقت کنید: ۱-خانم کامیل پاگلیا، فمنیست ناراضی می گوید: ٭زمانیکه از روی پل جرج واشنگتن یا هر پل بزرگ دیگر آمریکا عبور می کنم به خودم می گویم این پل ها را مردان ساخته اند سازندگی شعر والای مردان است٭( حالا این پل با چندین سال کار ۱۹۳۱ تمام شده. در صورتیکه زنهای چینی حالا اسمانخراش را در کوتاه ترین زمان میسازند) ۲- فیلسوفی زن ستیز چون نیچه میگوید:٭ وقتی زنی گرایش های دانشمندانه دارد , در جنسیت وی باید شک کرد ٭ یا میگوید:٭ به سراغ زنان اگر میروی تازیانه را فراموش نکن٭ ( تعبیر مختلف در باب این حرف هست) . ایا اینگونه سُخنان بدرد جامعه امروزی میخورند؟ قضاوت با شما .شاد باشید.
  13
  46
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان

  [::tom28 - تهران، ایران::]. اولا که این روش آدمهای غیر منطقی هست که یا طرف بحث را به مسخره و یا به فحاشی میگیرند انگار موکشی در اطراف شما خیلی مرسوم بوده که جواب بحث رو به موکشی تعبیر میکنی دوما از این گفتی که مردها صادقانه نیاز جنسی شون رو ابراز میکنند و زنها پنهون کاری میکنند نه عزیز این به علت سنت ها هست که اگر زنی صادقانه نیاز جنسی اش رو نشون بده انگ بی عفتی بهش میزنند. از مخترعین و دانشمندان مرد گفتی مگر زنها همیشه موقعیت مساوی داشتند که بتونند به تساوی ابراز وجود کنند . قرنها بار مسئولیت خونه و بچه داری به دوش کی بوده هنوز هم که زنها تونستند به بازار کار و محیط های علمی راه پیدا کنند باید کماکان کار بچه داری و خونه داری را هم در کنار کار به یدک بکشند. بقول سهراب سپهری دیده ها را باید شست جور دیگر باید دید.
  12
  42
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران

  [ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان) خیلی کم موافقم چون مردها با نمایش دادن اعضای بدنشون و آرایش و عشوه و حقه بازی و دروغگویی و لولو بجای هلو غالب کردن دنبال تاراج پول زنها نیستند .مردها صادقانه و فقط به اقتضای فیزیولوژی بدنشون دنبال زنهای خوش قیافه و هیکل میرن ولی زنها فقط برای پول و زندگی انگلی دنبال شکار پولدارها هستند و اصلا اهمیتی به سن و سال و سواد و شخصیت و قیافه و هیکل و ادب مردها نمیدن. من ۴۵ سالمه و مقیم ایران و خارج هستم و سالهاست پارتنر و شغل خوبی هم دارم و از لحاظ ظاهر هم متوسط رو به خوبم. بارها شده در ایران در مهمانیهای متفاوت بودم و بسیاری زنهای مجرد و یا حتی شوهر دار جوان از ۲۲ بگیر تا ۳۴ رفتار خیلی رسمی و خشک با من داشتن ولی به محض اینکه فهمیدن اقامت خارج و شغل خوبی دارم رفتار همشون بلافاصله عوض شد و با هم مسابقه گذاشتن و فقط بعد از دو ساعت در مهمونی گفتن عاشقم شدن چون تو عمرشون مردی به خوبی (پول و اقامت و شغل) من ندیدن و خواستن باهاشون رابطه داشته باشم تا ازدواج کنیم. شما فکر میکنین هدفشون چیه؟ عشق به من یا رسیدن به پول و اقامت مجانی با سواستفاده کردن از یک احمق.
  40
  12
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::shirzan - برلین، آلمان::] ایشون همین حرفهاشو چون شکست زنانه. گریه کردن زنانه و کفش پاشنه بلند و غیره رو هم به من میزد . معتقد بود که من یک زن مرد ستیزم. بنده توجیحش کردم که متاسفانه زن نیستم. بقول دوستی نوچه اخوندی بهتر از این نمیشه.شب خوش
  9
  42
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران

  [shirzan - برلین، آلمان] بارها گفتم زبان زیبای پارسی را درست بفهمین و مطلب را با دقت بخونین. بنده نگفتم موکشی بلکه گفتم کش مو وسیله ای که از پلاستیک و نخ ساخته شده و برای مرتب نگه داشتن موی بلند استفاده میشه. لطفا ارتباط رفتار زنهای ایرانی در ۳۰ و مخصوصا در ۱۰ سال گذشته را به سنت گرایی و فرهنگ و اینجور بهانه ها ربط ندین. با توجه به اینکه ۴۸ ساله و مقیم آلمان هستین نمیتونین از این عذر و بهانه برای مظلوم نمایی استفاده کنین. تقریبا ۳۰ سال پیش حدود ۱۴ سالم بود رفتیم مالزی روسری زنهای ایرانی به محض سوار شدن به هواپیما غیب شد و به محض ورود به فرودگاه کوالالمپور همه تقریبا لخت شده بودن و حتی توریستهای اروپایی آمریکایی بدون اینکه بدونن این زنها ایرانی هستند از حرکات رفتار و اداهای زشت زنهای ایرانی تعجب میکردن و بدشون میامد.از اینها گذشته همین زنها که شما ادعا میکنین میترسیدن صادقانه نیاز جنسیشونو از ترس انگ بی عفتی پنهان کنن چطور همزمان ۱۰ تا دوست پسر و مرد داشتن و برای پول و کادو بهشون مستقیم و غیر مستقیم پیشنهاد سکس میدادن. ممکنه ویولن نزده باشیم ولی صداشو میشناسیم.
  36
  10
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  خوب اینهم یک جور شغله، که میگن قدیمی ترین نوع شغلها هست! و البته هیچ کس در خیابون به این سبک بدنبال یک رابطه عاطفی بلند مدت نمیگرده!
  1
  3
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان::] دوست ارجمند: tom28 می فرمایند ۴۵ سالم هست .لطفا به دروغگویی ایشان توجه کنید: بنده در زمان شاه که لیاقت سالاری تا حدود بسیار زیادی حاکم بود در مدارس استعدادهای درخشان و استثنایی درس خوندم و بقیه تحصیلاتم در خارج بوده البته نه از طریق جنگل خوابی و پناهندگی.سلفی نجفی شهردار سابق تهران با زن جوانش.دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶
  7
  32
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  2- ضمن اینکه اون موقع که شما بدلیل بیسوادی با تفنگ از کشور دفاع میکردی بنده بخاطر باسوادیم در کنار خلبانهای قهرمان نیروی هوایی روی هواپیمای F4s به شماها پوشش هوایی میدادیم. امیدوارم متوجه شده باشی چرا به زبان انگلیسی خانم علیدوستی ۱۲ دادم. برو مطالعه کن تا از خواب بیدار بشی. 282. یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱
  5
  32
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  ۳-لطف داشتن خانواده ای اصیل و با رگ و ریشه و تحصیل کرده در خارج متولد شدم و بیش ار ۷۰٪ عمرم را مقیم خارج بودمو هستم و از روز تولدم تا به حال گذرنامه و ملیت چند کشور بسیار معتبر دنیا را دارمآنموقع که بنده در زندانهای توحید زیر شکنجه سعید امامی و علی فلاحیان و دار و دسته عالیجناب خاکستری (حضرت آیت الله رفسنجانی) بودم خیلیها داشتن از رانتهایی که خوردن اقامت کانادا میگرفتن تا برن آنجا پولها را برگردونن ایران و با آقازاده ها بساز بفروشی راه بندازن و چتر بندازن سر دولت کانادا به بهانه مریضی خانه مفت و حقوق بیکاری و welfare بگیرن و بیان ایران چوسی بیان که تو کانادا بیزنس من شدن.سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳(موضوع : قابل توجه آنهایی که مردم را بزور می خواهند روانه بهشت کنند)
  7
  32
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  ۴- من و امثال من جونامونو نه برای آخوندها بلکه برای ایران گذاشتیم کف دستمون رفتیم خرمشهر و آبادان و فاو سه سال و نیم حتی نیومدیم خانواده هامونو ببینیم بعد جنگ هم رفتیم کنار حشمت طبرزدی تو دانشگاه سرمونو گذاشتن زیر پوتین و چماق و سینه هامون جلوی گلوله. ۲۲ ماه اوین و توحید آویزونمون کردن و با سر و فک شکسته و ۱۱۲ بخیه روی بدن با سند خونه ۷۰ متری بابام مشروط به اینکه دیگه از این غلطها نکنم اومدم بیرون آنهم فقط بخاطر اینکه ۴ سال و ۸ ماه تو جنگ بودم. شما ببین میتونی در مورد زندانهای توحید اطلاعات گیر بیاری بعد بیا از ما ایراد بگیر. سالم و مرد باش.(موضوع :قابل توجه آنهایی که مردم را بزور می خواهند روانه بهشت کنند ‌سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳)
  6
  36
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  ۵-مطالب بسیاری در باب دروغگوییtom28 هست. ایشان معتقدند که ۴۵ سالشه. شاید چون اقای خامنه ای نابغه بود, و در بدو تولد علی گویان متولد شد
  5
  32
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  دوستان : دقت کنید اقایtom28 حالا۴۵ سالشه. دروغ شماره۱)- ۴سال و ۸ماه توی جنگ بوده و سه سال و نیم حتی وقت نکرده پیش خانواده اش برگرده.۲)- پاسپورت چند کشور معتبر رو هم داره٭ گرفتن همین پاسپورتها حداقل ۲۰ سال وقت میبره٭.۳ )- در کار هواپیماهای جنگی هم بوده. ۴)-. توی ۴۰ سالگی پیشنهاد بازنشستگی هم به او داده شده بود.۵)-۲۲ ماه توی زندان توحید بوده و با ۱۱۲ بخیه و فک شکسته و ضمانت ازاده شده.۶)- مبارزاتش در کنار طبر زدی بوده. دوستان: من هرچه جمع و تفریق می کنم. این همه بلوف با ۴۵ سال جور در نمی اید. ماشین حسابم ما هم دودش بلندشد. ایام بکام
  6
  35
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  بلوچ اسلو. اسلو. Tome28 تهران. Shirzan برلین. دوستان. بحث اجتماعی بسیار جالبی است که در این باره گفتگو میکنید و بسیاری از کاربران هم شاهد این مناظره شما هستند.اما متاسفانه بعضی از ما از اصل قضیه و اصل موضوع دور میشویم. بدین معنی دوست بسیار خوب ما بدلیل احاطه بمسائل اجتماعی و طرج واقعیات متاسفانه از طرف مقابل بداشتن عقده و بیرون ریختن تجارب شخصی متهم میشود و اینگونه اظهار نظر ها درو از شان فرد یا افرادی است که در یک مناظره اجتماعی قادر بپاسخگوئی نیست و اظهارات منطقی طرف مقابل را دال بر داشتن عقده نسبت بزنان میدانید و یا اینکه در فرمایشات خودتان انسانهای منطقی صاحب تجربه را زن ستیز میدانید . این گونه نظریات غیر منطقی میتواندبعنوان نداشتن دلایل کافی در رد نظریات طرف مقابل دانست.در بحث شما در رابطه با پست اقای خاشقچی کاربر دیگری بنام ایران فردا گاها پا را از این حیطه بیرون گذاشته و برای پیشبرد نظریات خود طرف مقابل را (حتما خواهر و مادر شما هم در این زمینه زندگی میکنند) متهم میکنند. غرض از نوشتن این پست ببشتر بدان معنی است که گاها ما ایرانیان در یک بحث اجتماعی بجای
  19
  8
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  2/// پرداختن باصل موضوع وارد ماجرا هائی میشویم که هیچگونه مناسبتی با موضوع پست ندارد. من از شیر زن نازنین سئوال میکنم ایا شما برای یکبار هم شده از اداره جنائی برلین دایره امور اجتماعی انجا سئوال کرده اید که چند در صد از زنان المانی مورد ضرب وشتم شوهران خود هستند؟؟ ایا برای یکبار هم توانسته اید صفحات حوادث روزنامه هااعم از ایران یا المان را مطالعه و میزان جرم و جنایات خانوادگی را که اتفاق میافتد برسی نموده و سپس بعنوان قاضی بیطرف در ان باره حکم صادر نمائید. ایا شما همین چند روز قبل در همین سایت پستی را که یک زن شوهر خود را بقتل رسانیده و سپس بخارج از کشور قرار نموده را ندیده اید.؟؟ ایا چند در صد از زنانی که فعلا بهر عنوان و دلیل در خارج از کشور زندگی میکنند و یا چند در صد از زنانی که بعنوان قتل و کشتار خانوادگی در زندانها بسر مبرند را بررسی کرده اید؟؟ من نمیخواهم با ادامه این حرف ها متهم بطرفداری از جنسیت مرد باشم.ولی ایا میدانید دولت محترم ایران بدلیل فضاحت های بیش از اندازه زنان و قتل و کشتاری که این طبقه از اجتماع مرتکب شده اند صدای انها هم در امده و در فکرپیدا کردن
  19
  10
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران

  بلوچ اسلو، نروژ// عزیزم جوش نزن . با کارآگاه بازی و شلوغی و داد و فریاد و نفهمیدن ریاضی و تاریخ و ندونستن جزییات و صرفا با وصله پینه کردن بعضی اطلاعات که به دلخواه و تامین منافع خودت دست چین کردی نمیتونی دیگران را به دروغگویی متهم بکن. تو اینقدر بیسواد و نادانی که بر خلاف اینکه صدها بار گفتم من هرگز از کلمه "همه" برای احمق ستیزی استفاده نکردم باز میای اینجا وصله زن ستیزی به من میچسبونی و میگی من گفتم همه زنها فلانند. هدف تو منحرف کردن خواننده از توجه کردن به نادانی و دروغ و لجن پراکنی هدفمند و کثیف خودته. درست مثل آیت الله بی بی سی. تو اینقدر مغرض و نادان هستی که سعی کردی صدها بار وصله نوکر آخوند و رژیم بودن به من بچسبونی ولی هرگز یکی از اظهار نظرهای ضد رژیم منو اینجا تکرار نکردی. صرفنظر از همه اراجیفی که در مغز بیمارت برای تخریب من میبافی من از این تعجب میکنم و البته خندان هم میشم که چرا برای خودت جنگ اعصاب درست کردی و مکرر میری نظرات قدیمی منو میخونی و به صورت گزینشی و کاملا دروغ دستچین و تکرار میکنی. کسی اینجا برای مچ گیری به تو مدال و پول نمیده. آرام باش
  27
  6
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]1- دوست عزیز: بنده نَه بخوبی ها و نَه به بدی ها و خوشگلی ها و زشتی ها غیره در دنیای کنونی بصورت مُطلقیسم نگاه نمی کنم! و باید قبول کرد که در هر بحث و دیالوگی اگر تعصب و یکدندگی وارد شود. منطق و اصول و درک درست از پنجره خارج میشود. که بنده هم به نوعی خود را از ان معاف نمیدانم. اگر موضوع شما را خوب گرفته باشم در باب زن ستیزی اگر منظورتان از انسانهای منطقی و صاحب تجربه نیچه باشد. بله! بنده از فیلسوف نیچه چون زن ستیز یاد کردم. میتوانید در کتاب زن از نظر گاه نیچه را مطالعه کنید. یا نظر مالوید افون میزن بوگ از دوستان نیچه را جویا شوید.
  3
  26
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  ۲- دوست عزیز: وقتی که بحث و دیالوگ با دروغ و کذب اغشته شود ایا سلب اعتماد نمی کند؟ و نتیجه اش از پیشاپیش معلوم نیست؟ . دوستمان tom28 در هر موضوعی و ضعیت و بیوگرافی خود را متناقض از قبل مطرح میکند . بنده ناچار شدم, مقداری از نوشته های ایشان را از ارشیو در بیاورم. که با ۴۵ سال سن چطور میتواند, این همه مشغولیت چون۴ سال و هشت ماه در جبهه ( مگر ایشان از ۳ سالگی وارد جبهه جنگ شده؟). چند پاسپورت معتبر. بازنشتگی.و زندانی و غیره. ایا معقول است؟ بنده به انسانها بدور از جنسیت و رنگ و پوست وغیره احترام میگذارم. ولی وقتی کسی تمام مطالبش در نفی زنان و انها را اینطور ارزیابی میکند.٭ زن ایرانی = تنبل فرصت طلب عاشق زندگی انگلی کثیفترین و بی شرمترین دروغگو٭. ایا زن ستیزی نیست؟ بنده سپاسگزار نظریات شما و ملزم به قبول انتقاد ا ز شما و دگر دوستان هستم. ایام بکام
  4
  28
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  SHirzan برلین. بلوچ اسلو وTom28 شیرزن شما از زنان حرف میزنید که با کمال تاسف دیدگاه شما محدود است.شما از موضوع پست و این ویدئو خارج میشوید و از جنسیت حرف میزنید. شما از زنانی صحبت میکنید که بدلیل جرم و جنایت در صفحات روزنامه هستند. شما از زنانی صحبت میکنید که بزنان شکارچی معروف هستند.و بنام زنان فاحشه معروف هستند اینگونه زنان با زنانی که بخاطر تهیه شیر بچه خود و یا تهیه کرایه منزل تن فروشی میکنند فرق میکند . اینگونه زنان از نظر من انسانهای قابل احترامی هستند. شما دیدگاهتان در حد خانم مهر انگیز کار است. شما از زنان ایرانی ماننند خانم پروفسور مجتهد زاده که چندی قبل در پانسیون اساتید بازنشسته سوربن که به تنهائی جهان فانی را وداع گفت حرفی نمیزنید چون کاری با اینگونه زنان نام اور ایرانی ندارید. شما از دخترکان شکارچی و بقول دوست دیگرمان اهن پرست دفاع میکنید. البته اینگونه زنان بزنان فاحشه اصلی معروفند. شما هیچوقت نمیخواهید بدانید خانم پروفسور مجتهد زاده که سی سال در کمال شرافت و صداقت در ایران خدمت کرد و مطب ان در منطقه جوادیه تهران بود و زنان تن فروش را معاینه و حمایت میکرد
  17
  6
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  2// شما نمیخواهید در بحث های شما از مشکلات و گرفتاری های ریشه ای مردم ایران بحث و صحبتی شود . همینگونه مسائل سبب شده که امروزه زنان ایرانی در تمام جهان از یک صورتحساب سیاه و مشکل برخوردار هستند. خانم مجتهد زاده تمام امکانات و منزل شخصی خود را وقف همین ایده خود نمود اما زنانی مانند شما که نام شیر زن را هم یدک میکشند هیچگاه از شیر زنان واقعی ایرانی حرف نمیزنند تا نسل جوان ما هم بدانند زنان ایرانی انهائی نیستند که شکار مردان و ادا اطوار فاحشه گونه خود جوانان مردم را بدام انداخته و با سوئ استفاده از صداقت ان جوانان و بستن مهریه سنگین پس از 6 ماه ظاهرا زندگی که با مردگی بیشتر شباهت دارد برای مطالبه مهریه که در واقع همان قیمت سکس انها میباشد انها را روانه زندان نمایند و په بسا جوانانی که دست بخودکشی زدند و سایر ماجرا. سخن را کوتاه کنم و برای رسیدن بیک نتیجه منطقی علاقمندم باستحضار شما و سایر دوستان برسانم هدف از این سخنان مقابله کلامی با شما یا دیگران نبوده بلکه مایلم ما با کمک همدیگر مسائل و مشکلات زندگی اجتماعی کشور مان را مطرح و نتیجه مثبت بگیریم. موفق باشید
  19
  7
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  [واقع بین ایرانی هامبورگ] خواهش میکنم توجه کنین که هدف برخی افراد نادان گل آلود و منحرف کردن بحث و متهم کردن افراد و مسموم کردن فضاست. اینها زنهای مرد ستیزی هستند که خودشونو مرد دگرباش طرفدار حقوق زن جا زدن تا راحت به اسم مرد به مرد ستیزی ادامه بدن و کاسه داغتر از آش برای ماستمالی جنایات زنها باشن . در مورد طرفداری دولتها از جنایات زنها باید بگم حدود سه ماه پیش گزارشی از دولتهای انگلیس و آمریکا درز کرد که ظاهرا به آلمان و فرانسه هم گسترش پیدا کرد که رسوایی بزرگی بود. اینکه تعداد سازمانهای دولتی و خصوصی و خیریه که در این کشورها بخصوص انگلیس به زنها سرویس و خدمات و کمکهای اجتماعی و پول و ساپورت روحی و روانی و ...میدن بطور متوسط سر هر چهار راهی یک سازمانه در صورتیکه بعنوان مثال در تمام لندن فقط یک خیریه خیلی کوچک با دو کارمند برای مردها بود در حالی که تعداد مردهای قربانی خشونت خانوادگی و خودکشی به ترتیب ۵۸ و ۸ برابر زنهاست. ولی اجازه نمیدن این اخبار بیاد بیرون و همچنان از زنهای دروغگو و جنایتکار مظلوم نما حمایت میکنن چون زن پول خرج میکنه
  25
  7
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::tom28 - تهران، ایران::] من با استناد به نوشته های خودتان این مطالب رو درج کردم.حداقل سعی کن عقلانیت و زرنگی بیشتری بخرج بده! و چیزی می نویسی یادداشت کن .تا زود حرفات رو نشه و تناقض نداشته باشه. مگر وقتی مینویسید:٭ زن ایرانی = تنبل فرصت طلب عاشق زندگی انگلی کثیفترین و بی شرمترین دروغگو.٭ منظورتان همه نیست؟ لطفا برای سفسطه بازی خود حد و مرزی قایل شو! بقول صمد اقادروغگو,سگه , دشمن خدایه .یک مچ گیری جدید اومد نظر کارشناسی شما چیه؟
  3
  20
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::] دوست عزیز: وقتی سخن از توهین و نکوهش به عُموم باشد فرقی نمیکند. حال چه زن باشد یا مرد .در نتیجه این توهین و فحاشی همه را در بر میگیرد. بقول شما هم فاحشه ها را در بر میگیرد, هم سیمین بهبهانی ,هم خانم مُجتهد زاده , و هم خانمی که برای شیر بچه اش گدایی میکند. ایا این توهین جلو روی شما عمومیت ندارد؟ ٭زن ایرانی = تنبل فرصت طلب عاشق زندگی انگلی کثیفترین و بی شرمترین دروغگو٭ ایا شامل همه نامبردگان بالا نمی شود؟ رفیق: وارد شدن به این مقوله فاحشگی وقت زیادی می طلبد. و بنده برخلاف شما با این وصف به فاحشگی اعتقادی ندارم. و اگر فاحشگی را قبول کنیم , نباید وجود مردها را نادیده بگیریم! و بنده معتقد هستم که ما مردها , مُبصر کلاس فاحشگی هستیم .ولی متاسفانه فعل و فاعل را یکسان بررسی نمیکنیم. شاد باشید
  3
  23
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  بلوچ اسلو Tom28 دوستان توجه کنید در بحث و مناظره گاها کلماتی رد و بدل میشود که این امر زیاد در اثر ماهیت بحث تاثیر گذار نیست.ما مردم ایران فعلا گرفتار معضلات و مشکلات ریشه داری هستیم که ان اساس مشکلات اصولی خانواده هاست و مسلما ریشه در سنت های گذشته دارد. ما مردم گرقتار یک سنت پوچ دوگانگی شده ایم بدین معنی بدلیل توسعه نسبی امور اجتماعی و ایجاد مدارس و دانشگاهها و همچنین ایجاد راههای اسفالته روستائی و مهمتر بوجود امدن تلفن های سیار و وو سبب شده که بسیاری از مردم ما که تماما در روستا یا شهر های کوچک با سبک وسیاق سنتی زندگی میکردند تغییر شکل داده و بعضا پا را فراتر گذاشته و همین انسانهای سنتی بکشور هائی که شاید بمحدود جغرافیائی ان اشنائی نداریم مهاجرت نموده و تنها افتخار اکثر مردم ما در این است که در فرنگ زندگی میکنیم و از ان حالت عقب ماندگی که پدران ما داشته اند نجات پیدا کرده ایم. ما هر چند ظاهرا از ان سبک وسیاق سنتی نجات پیدا کرده و ظاهرا فرنگی شدهایم اما تفکرات و فرهنگ سنتی و خانوادگی همراه خود یدک میکشیم.مشکل مردم ما این تغییر و تحولی است که فاقد درک ان بوده ایم
  9
  3
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  متاسفانه برای ادامه مطلب مشکلاتی توسط سایت ایجاد میشود .لذا فعلا همان مطلب کفایت میکنم تا فصل بعد. موفق باشید
  3
  0
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان
  [::tom28 - تهران، ایران::]. دست بلوچ اسلو درد نکنه که همه دروغهات رو با مستند نوشته های خودت رو کرد . البته ایرانفردا هم قبلا دروغهات را رو کرده بود و تنها توجیه ات این بود که یا اشتباه تایپی بوده یا اونها عینک رو چشمشون نبوده و بعد هم طبق معمول شروع به فحاشی کردن که آنها نادان هستند و تو دانائی و میخوای بهشون درس بدی . از بین مطالب خودت میشه پی برد که تو جذابیتی برای جنس مخالف نداری و همیشه دست رد به سینه ات زدند و اینها همه برات شده یک عقده بزرگ . البته با ادبیات ات در این میون آشنا هستم میدونم که میائی فرا فکنی میکنی فحاشی میکنی ربط اش میدی به احساسات زنونه . اما فراموش نکن تخمه هرچی بیشتر میسوزه بیشتر بالا و پائین میپره
  3
  9
  دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.