سلام و علیک دوستانه با امام زمان - ویدیو

+10
رأی دهید
-97

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا

  دلقک های شیاد با اراجیفی که قرنها سوار بر ملت نادان شدید.روز محاکمه تک تکه شما خونخوران نزدیکه.هموطن وری از اهریمن جهالت دینی.ایران ویران شد.
  22
  68
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا

  هموطن سعادت من تو نسل بعد در گروه دوری از اراجیف مذهبییست.دین داستانی برای غارت کردن برای تجاوزبیش نیست.اگر خدا هست که هست برای همه یکسانه.ما دردوره گذر از جهل دینی هستیم.تنها و تنها جایگاه دین و اعتقاد در درون انسان بایستی باشد نه حکومتی خونخوار با نام اسلام.روز مجازات این خونخواران نزدیک است.
  22
  60
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  lehrte - هانوفر، آلمان

  این......ادم دروغگو...مزخرفات و خرافات عسلامی
  6
  66
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  shahruz-kh - مونستر، آلمان

  چه جالب!!! ولی کاشکی بیشتر توضیح میداد، میفهمیدیم این زن مسلمان در بهشت چه امکاناتی بهشون تعلق میگیره؟؟؟؟
  6
  56
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  این مفت خور، چهل هفته تو مسجد نشسته بوده و فقط دعا میخونده، از کجا در میورده میخورده؟ خرج زنهاى عقدى و صیغه ایش رو کى میداده؟ اون حضرت از ته چاه چطور اومده بیرون و رفته تشییع جنازه؟ ایشون اسپایدر من تشریف دارن؟ اون میت هم از جمع لاشخور ها بوده که هفت هشت سال تو خونه اش خورده و خوابیده که مبادا یه تار موش رو کسى ببینه و این شده افتخارش، حالا که به درک واصل شده میتونه براى اولین بار تو همه عمر بى خاصیتش، با تبدیل شدن به کود، شاید بتونه برا طبیعت مفید باشه، تنها سودى که اینا میتونن داشته باشن اینه که بمیرن و به کود تبدیل بشن.
  6
  51
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Botol - مونیخ، آلمان

  کله خر دوباره فانتزیت گل کرد؟
  4
  44
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  دروغ هر چی بزرگتر باشه قبول کردنش آسانتره. از همه خنده دار تر قیافه مجری برنامه و همراهی او با این آخوند دلقک بود. اونوقت توقع دارید که اینها حکومت را ول کنند؟
  4
  52
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  امام زمانی تو کار نیست بابا کی میخواهید کمی از عقلتون استفاده کنید: ۱ عسگری اصلا پسر نداشت ۲ امام یعنی پیشوا و راهنما پس امام غایب پیشوا و راهنما نمیشه ۳محمد و دین اسلام و. مثلا به قول خودشون اومده تا مسیر درست و .. را به ملت یاد بد؛ شیعیان میگن باید اینقدر ظلم و فساد و . زیاد بشه که امام زمان به قول خودشون بیاد ؛ کشورهای غربی مسیحی که هم دین ایمانشون قوی هم روی اصول دارن زندگی می کنند تقریبا تنها ایران که هر روز گند و کثافتش زیاد داره میشه حالا سوال اینه که مردم ایران روز به روز دارن گند میزنن تا مثلا امام زمان بیاد یا دین اسلام ایراد داره یا امام زمانی که اساسا وجود نداره دوست داره بی بندو باری زیاد بشه تا مثلابیاد حالا سوال اینه مگه تعالیم جدش و امام های بعدش ایراد داشت که به سمت بی بندوباری رفته اینطور باشه که زحمات پیغمبر و اماماها به باد رفته. در کل این قضیه یه دکان توپ برای آخوند خالی بند. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
  3
  37
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  راست میگه، اون خانم رو من میشناختم، هفت سال از منزل بیرون نیامد ولی آخر سر دیوانه شد و لخت عور اومد وسط کوچه بابا کرم رقصید!
  4
  26
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  ای کاشت روزی بخاطر این ارجیف گوئیها و این دروغهای گنده این اخوندهای حقه باز را محاکمه میکردن!
  2
  26
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  danyou - تل آویو، اسرائیل
  یعنی عاشق این مجریهایی هم هستم که توی این برنامه اخوندها هستن . چنان عجب عجب میکنند بامزه . ادم یاد یابو میافته !!!
  11
  16
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  چرا خودمون رو اشرف مخلوقات میدونیم وقتى شاهد پخش تلویزیونى اراجیفى از این قبیل هستیم. توى یه سایت کوچیک، چنین مطلبى فقط ٦٥ مخالف داشته و مطلب ارائه شده حتى به مزاق هفت نفر هم خوشایند اومده، این نشون میده که اراجیفى از این قبیل هنوز مورد قبول یه قشر جامعه هست و این قشر، دقیقا اون کسانى هستن که حتى در أقلیت، آخوند و دین و مذهب میتونه روشون حساب باز کنه. اینا هستن که حاضرن براى دفاع از باور هاشون جنایت کنن، تجاوز کنن و با در دست داشتن قدرت، باورهاشون رو به هر قیمتى به اکثریت جامعه تحمیل کنن . همین ها هستن که توى کوى دانشگاه جنایت کردن و تو کهریزک تجاوز، قتل هاى زنجیره اى رو رقم زدن، کشتار سال ٦٠، جنایت هاى هشت ساله جنگ ایران و عراق، ترور مخالفین تو یونان، و هزاران هزار جنایت دیگه، کشتن تا بقدرت برسن، کشتن تا بر سر قدرت بمونن. چون باورشون و اعتقاداتشون این جنایت رو مشروع میکنه و همین باورها و جنایت ها و مشروعیت هاست که جمهورى اسلامى رو چهل سال مداوم کرده. حالا هم به دست آورد هاى چهل سال جنایت و تجاوز و قتل ، باید اختلاس و دزدى و رانت و غارت رو هم اضافه کرد.
  0
  11
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  تو که راست میگی ولی گور پدر و مادر آدم دروغگو
  0
  13
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  حالا همین ازگل را بندازی توی یه اتاق که ۲۰ تا دختر از سن ۶ -۷ ساله تا ۵۰ سال باشه میگه الهی به امید تو امام زمان امام مامان کدومو بریم الهی به امید تو یه سی بار از سر ایستگاه میره ته ایستگاه
  0
  7
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  ای زمان حیاتش خدمت حضرت رسیده بود؟خب بچه مچه چه خبر؟با ضیغه یا بی صیغه؟ولی فکر کنم این دم آخری بین خانم و حضرت اختلاف افتاده بود و حضرت ترتیبشان را دادند و باین عمقولی گفت زودتر قبل از پیداشدن سر و کله پلیس خاکش کنید گندش درنیاد.من نمیدانم اینها کی دست از چرندیات خود برمیدارند.میگوین هرفقط دو سه تا آخوند دورهم نشستند و حرف میزنند,شیطان هم میرود گوشه ائی میشنید و گوش میکند بشیطان میگویند اینجاچکار داری؟ میگوید آمدم از اینها چیز یاد بگیرم
  0
  2
  یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  امام زمان فقط در زمان غیبت با رفقا ابگوشت میل میفرمایند ویا فقط مجلس ختم تشریف میبرند یا خانم بازی میفرمایند ویا با علما جلسه تریاک کشی دارند گور پدر این همه ادم که داره از فشار فساد روحانیت دمارش در میاد
  0
  1
  ‌سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.