فهرست پردرآمدترین زنان موسیقی؛ «کیتی پری» اول و «بریتنی اسپیرز» نفر آخر هستند

 «کیتی پری» پردرآمد ترین زن صنعت موسیقی در سال ۲۰۱۸ شد مجله «فوربز»، «کیتی پری» را به عنوان پردرآمدترین زن صنعت موسیقی در سال ۲۰۱۸ معرفی کرد. «کیتی پری» که امسال مشغول تور کنسرت برای آلبوم جدیدش به نام «شاهد» )به انگلیسی Witness) بوده، با ۸۳ میلیون دلار درآمد این عنوان را کسب کرد. او همچنین یکی از داوران مسابقه آوازخوانی «آمریکن آیدل» بود.
رتبه دوم را در زنان پردرآمد صنعت موسیقی، «تیلور سوییفت» با ۸۰ میلیون دلار درآمد به دست آورد. آلبوم جدید او به نام «اعتبار» (به انگلیسی Reputation) دو میلیون نسخه در هفته اول انتشارش فروش داشت ولی تاریخ تور کنسرتهای او خارج از تاریخ محاسبه شده برای درآمدها بوده است. اگر اینچنین نبود، شاید او می توانست رتبه اول را به دست آورد.
رتبه سوم در فهرست پردرآمدترین زنان صنعت موسیقی سال ۲۰۱۸ نیز از آن «بیانسه» شد که ۶۰ میلیون دلار درآمد داشته است. «بیانسه» که در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ صاحب دوقلو شد، امسال نسبت به سالهای گذشته کم کارتر بوده است.
بیانسه در میان این ده زن، رتبه آخر را «بریتنی اسپیرز» گرفت که در سال گذشته ۳۰ میلیون دلار درآمد داشته است. «بریتنی» ، به تازگی کنسرت های خود در «پلنت هالیوود» لاس وگاس را به پایان رساند.
 بریتنی اسپیرز رتبه نهم، از آن «سلین دیون» است که ۱ میلیون دلار بیشتر از «بریتنی» درآمد داشت. «سلین دیون» نیز مجموعه کنسرتهای موفقی را در لاس وگاس به پایان رساند و شبی نیم میلیون دلار از هر اجرا درآمد به دست آورد.
سلین دیون رتبه هشتم را «هلن فیشر» با ۳۲ میلیون دلار درآمد به دست آورد. این خواننده آلمانی هر چند شهرتی اندازه دیگر افراد این فهرست ندارد ولی با تور کنسرت موفقی توانست به این لیست راه پیدا کند.
 

«ریانا» با ۳۷ و نیم میلیون دلار در رتبه هفتم قرار گرفت. او تنها زن این فهرست است که نه از تور کنسرت بلکه از برند لوازم آرایش خود به نام «فنتی بیوتی» بیشترین درآمد را کسب کرده است. او از سال ۲۰۱۶، تور کنسرت برگزار نکرده است.
رتبه ششم، از آن «جنیفر لوپز» شد که ۴۷ میلیون دلار درآمد داشت. «جنیفر لوپز» تک ترانه موفقی را با همکاری «دی جی خالد» و «کاردی بی» به نام «دینرو» روانه بازار کرد و مجموعه کنسرتهای موفقی نیز در لاس وگاس داشت.
جنیفر لوپز «لیدی گاگا» با ۵۰ میلیون دلار درآمد در رتبه پنجم قرار گرفت. او امسال، بازیگری را نیز به کارنامه حرفه ای خود افزود و در فیلمی به نام «ستاره ای متولد می شود» در کنار «بردلی کوپر» ایفای نقش کرد.
 صحنه ای از فیلم ستاره ای متولد می شود با بازی لیدی گاگا  «پینک» با ۵۲ میلیون دلار درآمد رتبه چهارم را گرفت. او به عنوان کسی که خارج از جریان اصلی موسیقی پاپ هواداران زیادی پیدا کرد و امروز هر سالنی که کنسرت می گذارد را پر می کند.
 پینک
+9
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.