جدایی «رابرت دنیرو» از همسرش

بسیاری از رسانه ها و نشریات هنری با انتشار گزارش های مختلفی، از جدایی «رابرت دنیرو» هنرمند نامدار آمریکایی از همسرش «گریس هایتاور» خبر دادند.
 
این موضوع که نخستین بار توسط مجله «پیپل» منتشر شد، بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت و با واکنش های بسیاری در شبکه های اجتماعی همراه شد.
 
پیپل به نقل از یک منبع موثق که ظاهرأ از دوستان نزدیک رابرت دنیرو است، این خبر را هفته گذشته منتشر کرد.
 
گفته می شود رابرت دنیرو و همسرش «گریس هایتاور» از ماه ژوییه بصورت جداگانه زندگی می کنند، در هیچ مهمانی یا مراسمی با یکدیگر دیده نشده اند و بالاخره تصمیم گرفتند پس از بیست سال به زندگی مشترک خود خاتمه دهند.
 
این زوج هنری در سال ۱۹۹۷ ازدواج کردند و صاحب دو فرزند به نام های «الیوت» و «هلن گریس» هستند.
گریس هایتاور خواننده و بازیگر شصت و سه ساله آمریکایی، زندگی زناشویی پرفراز و نشیبی با رابرت دنیروی هفتاد و پنج ساله داشته است. این زوج هنری در سال ۱۹۹۹ نیز تا مرز جدایی پیش رفتند.
 
آنها که اختلافات شدیدی بر سر حضانت فرزند داشتند، در نهایت با وساطت دوستان و چهره های مشهوری چون مارتین اسکورسیزی و مریل استریپ زندگی زناشویی خود را از سر گرفتند.
 
مجله پیپل به نقل از منبع موثق خود نوشته است که رابرت و گریس برای حل و فصل اختلافات، تلاش بسیاری داشتند و حتی به مشاور خانواده نیز مراجعه کردند، ولی تمامی روابط سرانجام خوشی ندارد و آنها این واقعیت را پذیرفته اند.
 
رابرت دنیرو از ازدواج نخست خود با «دایان ابوت» دو فرزند دارد، ضمن اینکه از دوست دختر سابقش نیز صاحب دو فرزند دوقلوی دیگر است.
 
علی رغم گزارش های منتشر شده، رابرت دنیرو هنوز این خبر را بصورت رسمی تأیید نکرده و مدیر هنری او نیز اظهار نظری در این زمینه نکرده است.
رابرت دنیرو بازیگر، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی از ستاره های بزرگ هالیوود است و دستاوردهای ارزنده ای در کارنامه حرفه ای خود دارد.
 
از فیلم های مشهوری که او در آنها بازی کرده می توان به «راننده تاکسی»، «پدرخوانده» «گاو خشمگین» یا «شکارچی گوزن» اشاره کرد.
+18
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران

  چقدر هم به هم میان!
  42
  13
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران

  دیگه دست پای ترامپ نپیچه.
  58
  12
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸
  ۳۵
  amirpalang - لندن، انگلستان

  چه زن زشتی داشت. ما که دنیرو نیستیم هم اینو نمیگیریم.
  43
  13
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::amirpalang - لندن، انگلستان::]. بنده خدا 63سالشه. بعضی از سیاه پوستا جذابن. بخصوص که اندام خوبی دارن. این رابرت دنیرو هم داره چوب نامردی به ترامپ عزیز رو میخوره.
  55
  6
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۲
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::amirpalang - لندن، انگلستان::]. علف باید به دهن بزی شیرین بیاد که حتما آمده والا ۲۰ سال با هم زندگی نمیکردند ;) شاید از نظر دیگران هم شما یا همسرتان زیبا به نظر نیایید و از دید دیگران همسر شما زشت باشد ولی شما مهم هستید نه نظر دیگران ;) امیدوارم بهتون برنخورده باشه من قصد توهین یا جسارت ندارم فقط منظورم اینه که زیبایی از دید هر کسی یه جوری تعریف میشه و سلیقه ها متفاوته .موفق باشید ;)
  7
  41
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۸
  ۴۴
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::amirpalang - لندن، انگلستان::]. علف باید بدهن بزی خوش بیاد
  4
  36
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۷
  ۵۸
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::amirpalang - لندن، انگلستان::] امیر جان: با احترام این گونه نظرات زیبنده شما نیست. چون سرقفلی اهانت و فحاشی به خانمها , در دست دوستمان حاج مُرشد زن ستیز مُلقب به tom28 میباشد. ایام بکام
  3
  25
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۷
  ۴۴
  tom28 - تهران، ایران

  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. بلوچ جان معلومه که بد جوری داغت کردم که از دست من پیش همه گریه میکنی و صدای ناله و زاریت همه جا شنیده میشه. یک روز برای ملا نصرالدین مهمون آمد و به ملا گفت : خونه همسایتون عروسیه. ملا جواب داد: به من چه. مهمونش پرسید: شما را دعوت نکردن ؟ ملا جواب داد به تو چه. حالا برو چند ماه فکر کن تا بفهمی مفهوم این حرفها و داستانها چیه. مطالعه یادت نره.
  27
  4
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۴
  ۵۸
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::tom28 - تهران، ایران::] راستی بحث یائسگی مردان چه شد؟ خوش به حالت از اینکه راحتی.
  0
  17
  جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۴
  ۴۴
  tom28 - تهران، ایران
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. یک جواب محکم علمی در مورد یائسگیت برات فرستادم. خودت میدونی جاش کجاست پیداش کن و بخون .
  8
  0
  جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  نظر شما چیست؟