با یک دلار در کشورهای مختلف چه نوع غذایی میتوانید بخرید؟

+23
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  پایه حقوق یک کارگر ایرانی الان 1500000 تومن یعنی 100دلار هست. هات داگ ساده در ایران هم میشه 15000تومن یعنی 1دلار خرید. یعنی یک ایرانی با حقوقش میتونه ماهی 100تا هات داگ بخوره (البته از نوع هات داگ گوشت واقعا سگی فست فودهای ایرانی) و یک کرگر آمریکایی ماهی 3000 دلار دآمدشه. یعنی ماهی 3000تا هات داگ (اون با گوشت باکیفیت و بهداشت خوب). خوب اینو بسط بدید به همه چیز ما و اونها. درامد یک ایرانی عملا 30برابر کمتر از یک آمریکایی هستش. تا قبل از گرونیهای دلار در 6ماه اخیر این موضوع چهار برابر بدتر شد. واقعا به چه امیدی باید در این ویرانه زندگی کنیم.
  58
  30
  جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  شرم آوره که غذا در ایران هم قیمت و یا گرونتر از آمریکاس. خدا لعنت کنه نظام کثیف سرمایه دزدی ایرانی رو. خدا لعنت کنه تمام طرفداران جمهوری اسلامی. بخصوص اونهایی که ظاهرا ادای مخالف رو در میارن اما در باطن کثیفشون از این حکومت لذت میبرن.
  57
  28
  جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  این هندیه عجب غذایی مزخرفی بعد 1ساعت آشپزی روی صفحه فلزی درست کرد. خیلی اسکلن اینا. شنیدم توی هند برای اینکه پیراشکیهاشون خوشمزه بشه و بعضی از شیرینی هاشون شاش گاو میریزن. قربون غذاهای خودمون که واقعا آشپزیه نه آشغال پزی.
  59
  19
  جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.