مصلحی: راهکار مقابله با تحریم‌ها در قرآن است

وزیر سابق اطلاعات به تحریم‌های اقتصادی امروز علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا نیز اشاره کرد و گفت: راهکارهای مقابله با تحریم‌ها در قرآن موجود بوده که می توان با استفاده از این آیات تحریم‌های آمریکا را خنثی کرد.
حجت الاسلام مصلحی به جایگاه تاریخ در قرآن و دین اسلام نیز اشاره کرد و افزود: قرآن، کتاب هدایت بشریت بوده و برای بن بست‌های زمان‌های مختلف زندگی بشر راهکار ارائه می کند. در قرآن بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ آیه فقط درباره ابعاد مختلف تاریخ اشاره شده است.
 
وی با بیان اینکه سوره یوسف تنها یک نمونه از این آیات است، گفت: از این سوره بیش از ۱۳۰ پیام اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، نظامی و امنیتی می توان استخراج کرد.
 
حجت الاسلام مصلحی با اشاره به بیانات رهبری درباره فروپاشی نظام آمریکا در سال‌های آینده، افزود: نظام سرمایه داری آمریکا با طراحی‌هایی که برای دوشیدن کشورهای دیگر انجام می دهد برای بقای خود تلاش کرده تا همچنان بر مسند قدرت باشد. ۱۴ میلیون مقاله درباره این موضوع در آمریکا نوشته شده و به چاپ رسیده است.
 
وی با بیان اینکه در اکثر این مقالات منشأ فروپاشی نظام آمریکا انقلاب اسلامی ایران بیان شده است، گفت: امروز اسلام در دنیای بشری که امام راحل شعار آن را سرداد و این انقلاب را براساس آن پایه‌ریزی کرد در حال فتح عرصه‌های مختلف در دنیای استعمار است.
+4
رأی دهید
-116

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  همین یه روانی را کم داشتیم. آیکیو چرا زودتر نگفتی که مردم بدبخت نشند ظریف هم اینقدر ضایع نشه. بسم الله بگو ببینیم چکار باید بکنیم. ساده ترین راه مقابله با تحریم از شر اخوند خلاص شدن است
  9
  89
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  فقط خوراکشان شر و ور و دروغ گویی ؛ ایجاد احادیث جدید و ماوراء تصور و .. این آخوندها را باید میبردن توی هند توی سینمای بالیود ، بخدا سناریونویس های فیلم های هندی بیان ایران پا منبر آخوندهای دوزاری بشینن چه سناریوهایی که از توی این شر و ور ها درنیاد و کلی فیلم اکشن و خالی بندی میتونند درست کنند که کلی آدم برن ببیند و حال کنند.
  8
  65
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  همین قران شماها این همه فلاکت و بد بختی و نابسامانی و فقر را برای ما بارمغان اورد
  15
  34
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  آیات شیطانی شما راهکارش فقط در حد پای چپ و راست در توالت و راههای سکس با حیوانات و تجاوز به انسانها و مهمترین راهکارش بچه بازی ست ;)
  13
  37
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  حالا که برای رفع تحریم ها در بی تفسی مهملات قران تازی هستی بهتر است به اصل قران که تورات یهودیان هست رجوع کنی چون 90 درصد از قران مو به مو کپی از تورات یهودیان هست! مثل اینکه تاریخ تکرار میشود چون در زمان شاه سلطان حسین صفوی هم از این مخ باخته ها داشتیم که فقط با زور از باورهای سخیف خود دست کشیدند
  33
  25
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  مشخصه اشتباه شده. این یارو اصلا قرآن نمیدونه چیه. راهکار مقابله با تحریمها اعدام است درست هستش. ایشون جزو گروهی هست که همچون رییسی اعتقاد راسخ به اعدام دارند بخصوص از نوع اقتصادیش. دو سه تن سکه سلطان سکه کجا رفت؟
  3
  21
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  با این حرف و حدیثها در مورد قران مردم مسلمان ایران بیشتر از قران دور خواهند شد.
  0
  18
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  amirpalang - لندن، انگلستان
  راهکار در قران هست یا راهک*ر ؟
  18
  11
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  خجالت نکشید. دورغ گفتن خرج نداره. ولی مردم ایران دیگر شمارا گاملا شناختن. حـ...ا
  0
  4
  جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  تجویز همیشگى آخوند و ملا، یا روضه اس یا دو سه رکعت. نماز و دو سه آیه از قران. این اراجیف نه تنها بارى از دوش کسى برنداشته بلکه خودش صورت مسئله اس
  0
  3
  جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.