مزاحمت خیابانی برای دختر جوان در خاک سفید، به قتل منجر شد

باشگاه خبرنگاران نوشت: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از اعتراف متهم پرونده‌ درگیری منجر به جنایت در منطقه خاک سفید خبر داد.
 
سرهنگ علی ولیپور گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: ساعت ۱۶:۰۰ مورخه ۱۵/۰۸/۱۳۹۷ خبر فوت جوانی ۲۰ ساله در بیمارستان، به کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس اعلام شد و با حضور مأموران در بیمارستان به آن‌ها اعلام شد که متوفی بر اثر اصابت جسم تیز به قفسه‌ سینه فوت کرده است.
 
وی افزود: با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد، پرونده جهت ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
سرهنگ ولیپور گودرزی گفت: در تحقیقات پلیس مشخص شد که ساعت ۱۲:۴۰ همان روز ۱۵/۰۸/۱۳۹۷، درگیری خیابانی بین چند جوان در منطقه خاک سفید رخ داد و مقتول در این نزاع مورد اصابت ضربه‌ جسم تیز قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.
 
وی افزود: با حضور کارآگاهان در محل درگیری و انجام تحقیقات میدانی، آن‌ها موفق به شناسایی چند نوجوان به عنوان افراد حاضر در درگیری منجر به جنایت شدند که ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۲۹ تهران تعداد چهار نفر در مورخه ۱۶/۰۸/۱۳۹۷ دستگیر و به اداره دهم پلس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.
 
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت گفت: کارآگاهان اداره دهم موفق به شناسایی عامل اصلی جنایت به نام حامد (۱۶ ساله) شدند که پس از جنایت از محل سکونتش متواری شده است؛ سرانجام متهم اصلی پرونده در مورخه ۲۴/۰۸/۱۳۹۷ در محل سکونتش در خیابان زهدی دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
 وی در خصوص اعترافات متهم به کارآگاهان گفت: مقتول به همراه یکی از دوستانش با خانم جوانی در خیابان زهدی درگیر شده بود، من و دوستانم در حمایت از این خانم جوان دخالت کردیم و همین موضوع باعث آغاز درگیری ما شد، من به همراه خود چاقویی داشتم که با شدت پیدا کردن درگیری، چاقو را از جیب خود خارج کرده و ضربه‌ای به سمت مقتول وارد کردم که به سینه اش برخورد کرد؛ مقتول روی زمین افتاد و من نیز به سرعت از محل فرار کردم.
 
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس صادر و جهت سایر افراد مشارکت کننده در نزاع و درگیری منجر به جنایت نیز قرار قانونی صادر و تمامی متهمان در اختیار دستگاه قضایی قرار داده شدند.
+10
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.