قتل در دانمارک؛ رهبر پیشین تبهکاران روز قبل از پخش خاطراتش کشته شد

ندیم یاسر پس از ترک دنیای تبهکاران، به جوانان مشاوره می‌داد رهبر پیشین یک گروه تبهکاری در دانمارک، درست یک روز قبل از پخش کتاب خاطراتش در کپنهاگ گلوله خورد و کشته شد.
 
ندیم یاسر ۳۱ ساله، روز دوشنبه در حالی که از مراسم امضای کتابش خارج می‌شد، در پایتخت دانمارک تیر خورد. به گفته پلیس، ضارب با پای پیاده از محل گریخت.
 
آقای یاسر به بیمارستان منتقل شد اما در اثر جراحات درگذشت. کتاب خاطرات او که "ریشه‌ها" نام دارد، دیروز (سه‌شنبه ۲۰ نوامبر) منتشر شد. قبلا گزارش شده بود که او پارسال هم هدف یک سوءقصد قرار گرفته بود.
 
پلیس کپنهاگ گفت، این اتفاق روز دوشنبه ساعت هفت و نیم بعد از ظهر به وقت محلی (شش و نیم به وقت گرینویچ) رخ داد. مظنون که لباس تیره پوشیده بود "دست‌کم دو بار" به یاسر شلیک کرد. تحقیقات در این مورد در جریان است و پلیس مشغول "بازپرسی از شاهدان" است. محل تیر خوردن یاسر ندیم در کپنهاگ یاسر ندیم در ترکیه متولد شد و در چهارسالگی راهی دانمارک شد. او رهبر گروه تبهکار "لس گرروس" (به اسپانیایی به معنای جنگجویان) در کپنهاگ بود. گروهی بدنام که به گفته پلیس در قاچاق مواد مخدر فعال بود.
 
به گزارش خبرگزرای دانمارکی ریتزائو، او در سال ۲۰۱۲ پس از این که متوجه شد به زودی پدر خواهد شد، گروهش را ترک کرد.
 
ندیم یاسر بعدا مشاور جوانان شد و در یک برنامه رادیویی محلی شرکت می‌کرد.
 
به دنبال کشته شدن آقای یاسر، ایستگاه رادیویی محل کار او پرچم دانمارک را به نشانه تاسف از مرگش به حالت نیمه افراشته درآورد و در توییتر نوشت: "بدرود ندیم یاسر، ممنون به خاطر همه چیز."
کتاب خاطرات یاسر، "ریشه‌ها: خروج یک گانگستر" سه‌شنبه منتشر شد کتاب خاطرات یاسر، "ریشه‌ها: خروج یک گانگستر" را مارلی لوئیز تکسویگ نوشته است و از آن به عنوان سفر یاسر در راه خروج از دنیای زیرزمینی تبهکاران یاد می‌شود.
 
سورن پیپ پولسن، وزیر دادگستری دانمارک روز سه‌شنبه مرگ یاسر را "ناراحت کننده و بی‌نهایت بی‌معنی" خواند و در توییتر نوشت: "یکبار ندیم را دیدم. مردی را دیدم که با تمام قلبش می‌خواست زندگی جدیدی درست کند و سرنوشت بقیه را تغییر دهد. به خانواده و دوستانش تسلیت می‌گویم." ایستگاه رادیویی محل کار یاسر ندیم پرچم دانمارک را به نشانه تاسف از مرگش به حالت نیمه افراشته درآورد و در توییتر نوشت: "بدرود ندیم یاسر، ممنون به خاطر همه چیز." تیراندازی توسط گروه‌های تبهکار دانمارکی در سال‌های اخیر افزایش یافته است. به گفته پلیس، در سال ۲۰۱۷ رکورد تیراندازی در این کشور شکسته شد.
+50
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۶
  راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک
  چی الکی پرچم رو کشیدین پایین ساده لوح‌های ویکینگ! اینها انگلان جامعه هستند. تازه خوشحال هم بایستی باشید! عرعر وحشی چه تیپ کشیشی هم زده؛ ملعون ساقی!
  35
  23
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  mehdi sadigh-Germany - دوسلدورف، آلمان
  هرچه از این حیوانات درنده نابود شوند کره زمین نفس راحتی خواهد کشید
  18
  21
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  زاده تهران - هامبورگ، آلمان
  (راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک). (تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک.) . چه تشابه عجیبی ؟؟؟؟. :o :o :o . اگه دونفر هستید یا یک نفر فرقی نمیکه هر دو به غیر چرت نوشتن کاری نمی کنید !!!!!!! زندگی سالم و شاد حق هر کسی هست .. حداقل این جوان بعد از خلاف و بد بودن برگشته و خواسته تا به بدیگران کمک کنه ... باید مثل شما افراطیون باشه چیزی غیر پایین تنه نمیبینید تمام کثافت کاریهای خودتان را پشت دین و مذهب میشورید و میبرید .. و راحت به غیر هم کیشان خودتان توهین می کنید ... :( :( :(
  10
  26
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::]. انگل را خوب اومدی تفکر ;) انگل شناس خوبی هستی و میدونی که ساندیس خوران ولی وقیح هم جز انگلها هستند البته این که طبق شواهد توبه کرده بوده ولی انگلهای بسیجی و سپاه و ساندیس خوران و آخوندهای انگل به جنایاتشون ادامه میدهند بدون ذره ای وجدان درد ;)
  10
  21
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  kiarash367 - سیدنی، استرالیا
  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::]. چون متولد ترکیه هست پس شد عرعر وحشی؟ تو سیدنی قاتل و قاچاقچی که دیگه اخر خلافکاریه ۸۰ درصد هموطنای ایرانی خودمونن. حالا هی اینقدر منفی بدین تا منفی دونتون پاره بشه. اگه باور نداری بیا یه پرس و جو بکن یا بیا خودت با چشای خودت ببین. اولش اینطور نبودا یادمه اوایل که اومده بودم اصلا اینقدر شدید نبود فوقش ماهی یکی دوبار ایرانی رو دستگیر کردن به جرم مثلا مواد مخدر. الان هفته ایی چند مورد تو استرالیا دستگیر نکنن باعث تعجبه. قبلا تایلندی ها مالزیایی ها و اتباع اروپای شرقی تو صدر اخبار بودن ولی پنج سالی میشه با پشتکار هموطنای ایرانیمون اسممون رفته تو صدر لیست. تو گزارش تلویزیون nbc اگه یادم باشه از گمرک اونجا که مرسوله ها میرسه گزاش تهیه میکرد ادرس رو بسته ها شهرای ایران و فقط اسم کشور رو شطرنجی کردن بعد میگفت ۸۰ درصد مواد مخدری که اینف میکنیم از میدل ایست پست میشن
  24
  14
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  از این کرد تبار‌های ترک و عرب هم اینجا مخصوصاً در برلین، فرانکفورت،هامبورگ متاسفانه زیاد هستند که در کار جنایت، سرقت، مواد مخدر و دلالی محبت بازار را در دست خود دارند.دولت فدرال اما به تازگی فعالیت‌های شدیدی را بر علیه این ایل و تبار به خصوص ایل ابو چاکا( کرد تبار مهاجر از ترکیه به لبنان و از لبنان اوایل سال‌های ۱۹۹۰ پناهنده به آلمان!) در برلین آغاز کرده و تا بحال حدود بیشتر از ۸۰۰۰۰۰۰۰ میلیون از ثروت آنها شامل خانه و ماشین ‌های گرانقیمت را که از طریق کار خلاف به دست آورده بودند را مصادره کرده تا از قدرت وحشتناک آنها در جامعه اینجا کاسته شود. صاحبان این ماشین‌ها و خانه‌ها همه بدون استثنا از اداره کار ماهیانه پول بیکاری میگرفتند. نتیجه اخلاقی داستان: به درک که این یاسر ندیم جنایتکار به درک واصل شد، یک تبهکار کرد تبار عرب کمتر.
  1
  39
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک

  [::زاده تهران - هامبورگ، آلمان::]. به تشابه عجیب که تر زدی! ریاضیات یادت رفته؟ اودنسه، دانمارک رو میزارن بیرون پرانتز، تو پرانتز مینویسند: راهبه نجیب + تفکر اسلامی + فدای آقا.
  33
  0
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  زاده تهران - هامبورگ، آلمان
  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::]. عزیزم چه فرقی میکنه خر همون خره فقط پالونش عوض شده .... ;)
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.