عذرخواهی داور برنامه دستپخت از مردم به خاطر برخورد زشت با شرکت کننده! + فیلم اصلی‌!

مجری «دستپخت»: از مردم عذرخواهی می‌کنیمسیدوحید حسینی، تهیه‌کننده و مجری برنامه «دستپخت» با قبول این‌که لحن بدی در برنامه داشته است، می‌گوید از مردم عذرخواهی می‌کند. او بر این باور است که می‌خواهد صداقت را در راستای تبلیغ سبک زندگی ایرانی و اسلامی در برنامه رواج دهد.
خبرآنلاین: از یکی دو روز پیش ویدئویی از برنامه تلویزیونی «دستپخت» در فضای مجازی پخش شد، ویدئویی که کارشناسان آشپزی برنامه به دلیل بد بودن دستپخت شرکت‌کننده با لحنی تند با او صحبت می‌کنند و انتقاد از او عملا توهین به شخصیت او منجر می‌شود.
اهم اظهارات تهیه‌کننده و مجری «دسپخت»:
* «آن چیزی که این روزها در فضای مجازی دست به دست می‌شود یک دقیقه از ۲۵۰۰ دقیقه از یک برنامه پربیننده و محبوب است. اینکه همین یک دقیقه برنامه را اصطلاحا پیراهن عثمان کنند و فحاشی و بی‌تربیتی کنند به نظر من اصلا روش درستی نیست.
* موضوعی که تلقی مردم از توهین به این خانم است از نظر ما نه اینکه بگوییم این لحن خوب است، نه اینکه بگوییم تاییدش می‌کنیم، اینطور نیست، اما یک مقدار چون مردم جزئی از کل را می‌بینند و برخی موارد نادیده گرفته شده است، واکنش‌هایشان متفاوت است.»
* «ما ایرانی‌ها یک عادتی داریم، در روی همدیگر با هم خوش و بش و تعریف و تمجید می‌کنیم اما پشت سر هم بد هم را می‌گوییم. چرا تمرین نکنیم که روبروی هم نکات بد را به هم یادآوری کنیم. ما صداقت را در برنامه ترویج می‌کنیم که اتفاقا یک فرهنگ ایرانی و اسلامی است.»
* «ما تلاش می‌کنیم این لحن را دیگر در برنامه نداشته باشیم. روش‌مان را تغییر نمی‌دهیم اما با این لحن ادامه نمی‌دهیم و حتما آن را مودب‌تر می‌کنیم تا نه به رسانه توهین شود، نه تلویزیون و نه به هر کدام از هموطنان و عزیزان شرکت‌کننده در برنامه.»
* «خدشه را باید تعریف کرد، همین خانم شرکت‌کننده الان در این مجموعه آموزش می‌بینند و کار می‌کنند، از اساتید یاد می‌گیرند؛ کاری که باید برای آن ۳۰-۴۰ میلیون هزینه کند. البته ما نمی‌گوییم چون پول نمی‌گیریم هر چیزی که دلمان می‌خواهد را می‌توانیم بگوییم، اینطور نیست ولی معتقدم خدشه این نیست.
* وقتی من مجری یا کارشناس مدام جوانب احتیاط را رعایت می‌کنم، پیشرفتی صورت نمی‌گیرد. ما نمی‌خواهیم بگوییم پیشرفت با بد لحنی باشد و مخالف این هستیم، در برنامه چهارشنبه این هفته هم حتما از مردم عذرخواهی خواهیم کرد.
* اینقدر برنامه ما محبوب هست که من عذرخواهی کنم. اما نکته‌ای که وجود دارد این است ما این بچه‌ها را به صورت رایگان در این برنامه تربیت می‌کنیم و آموزش آشپزی به آنها می‌دهیم تا آشپزهای متخصصی شوند. تلاش ما در برنامه این است که آشپزی جدی گرفته شود.»
* «البته امیدوارم هیچ کدام از این حرف‌ها حمل بر این نشود که ما بگوییم آن لحن خوب است، آن لحن بد بود و تکلیف‌مان را با آن روشن کردیم و قرار بر عذرخواهی هم شد.»
+16
رأی دهید
-82

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  حالا چه ۲۵۰۰ دقیقه باشه یا ۲۵۰۰ ساعت شما بیجا میکنی با شرکت کننده تو‌ برنامه کپی شده از تلویزیون های خارجی بد رفتار میکنی
  3
  77
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  کاش شهامت شما رو این مسئولینه خودخواه داشتند که با اینکه مردم رو به روز سیاه نشوندن و شدیدترین اهانت هارو به مردم میکنن ولی هنوز هم طلبکارن و میگویند شما مردم مقصرین
  12
  26
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  PAARISA - آمستردام، هلند

  این کپی بی قواره ای که از شو مستر شف درست کردین رو اقلا عذر خواهی هاش رو تغییر میدادین ! این گونه شو ها همشون سناریو دارن و نوشته میشن , مجری چیزی از خودش نمیگه !! اون هم توی جمهوری اسلامی ! یکی از روش های پی آر این شو ها هم همینه که توهین بشه بعد عذر خواهی بشه , یعنی در سناریو هست که این متن توهین , این هم متن عذرخواهی , با این کار شو ما راجع بهش واکنش بیشتر خواهد شد
  1
  54
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Anisa - ونکوور، کانادا

  واااااااااای از دستپُختِ افتضاحِ بعضی از خانمها . خدا قسمتِ گرگِ بیابون نکنه آدم جایی دعوت باشه که غذای تهوع آور خانم پخته باشه . و تهوع آور تر اینکه ببینی آقای خونه با چه مَلَچ مولوچی ؛ دو لُپی داره میخوره و بَه بَه و چَهچَه میکنه
  32
  11
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::Anisa - ونکوور، کانادا::]اگر اشپزیت خوبه دعوتت میکنم بیا ژاپن پول بلیط هواپیما با ما یک غذای خوشمزه یک هفته ما را پذیرایی کن همه مخارج با ما خوشبختم .
  3
  16
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. مگه میخواهی خواستگاری کنی ، هر چند که در اینجا ضرب المثلی است که میگه مسیر دستیابی به قلب آقایان از طریق شکم است ، (البته این کامنت جنبه شوخی دارد ، شاد و سیر باشید )
  1
  9
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  این پسره با این جوانی شده داور مسابقه آشپزی؟ این مجری نیست که مقصره این مدیریت سازمان هستش که چطور این رفتارهای زشت رو اجازه پخش میده. این روش برخورد نه جنبه آموزشی داره و نه جنبه تربیتی. این جوان خام که خودش رو یهو در جایگاه بزرگان و داور یافته بیشتر میخواد خودش رو مطرح کنه تا اینکه بخواد قضاوت کنه. این آدم با این طرز مو و ریخت دنبال کمبودها و عقده های خودش هستش و فکر میکنه اگر بگه بقیه بد هستند یعنی خودش خیلی خوب هستش .سرآشپزی که حتی کلاه آشپزی سرش نمیکنه تا موهاش خراب نشه به درد چاه توالت میخوره.کسی که میخواد معلم بقیه باشه و کمترین و حداقلهای بهداشتی آشپزی حرفه ای رو انجام نمیده یعنی این آدم با روابط و پارتی بازی تو اون جایگاه قرار گرفته و اصلا آشپز حرفه ای نیست و برای نشون دادن اعتماد به نفسش بقیه رو اینطوری پایین میکشه. به نظرم باید اسم این جوانی که با رانت رفته و داور آشپزی شده رو هم اعلام کنند تا مردم این آدم ناپخته و خام رو بشناسند.
  6
  9
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  [::Anisa - ونکوور، کانادا::]کلا آدمهای حسود مثل شما فکر میکنند و مهمونی هم که میرن واسه شکم میرن نه واسه دید و بازدید و لذت بردن از کنار هم بودن. واسه افرادی مثل شما بجای مهمونی باید برید رستوران و بهتره هر موقع دعوت شدی مهمونی واسه شام یا نهار قبول نکنی و بری رستوران و برای خودت غذا سفارش بدی یا خودت برای خودت آشپزی کن و هر چی هست بخور و خوشحال باش. مهمونی جای افرادی هستش که هدفشون دور هم بودن و خوش گذروندن با اقوام و دوستان هستش و حالا کنار غذا و بقیه چیزها هم هست که اختیار با خودته که بخوری یا نخوره. حسود بودن چیزی است که تا وقتی کسی حرف نزده باشه نمیشه فهمید ولی وقتی افکار یکی بیرون میریزه میشه فهمید که مشکلات چیه. تا مرد/زن سخن نگفته باشد - عیب هنرش نهفته باشد.
  6
  10
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Anisa - ونکوور، کانادا
  [::paksan - ایران، ایران::]. من متأسفم برای شما با این نگرش . من اصلأ رفتار اون عضو هیئتِ ژوری در اون برنامه سر تا پا پُر از اشکال رو تأیید نکردم ؛ بلکه خواستم فقط در مورد دستپخت های بسیار بدمزه صحبتی کرده باشم . شما لازم نیست الفبای دروغینِ آداب و معاشرتِ خودتون رو به خوردِ من بدین جناب !!!!! . اتفاقأ این نکته رو در موردِ شما فهمیدم که : شما ، هم آشپزی تون بسیار بده و هم فرق بین غذای خوشمزه و لذیذ با غذای آشغال براتون فرق نمیکنه !!!
  8
  4
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Anisa - ونکوور، کانادا
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. چقدر هم عالی .ممنونم از دعوتتون . آشپزی یک عشقه . یک Art هستش . و من معتقدم که عامل « ژن » هم بی تأثیر نباشه .چون من از خانواده ای میام که دستپخت های خوبی دارند . نمیدونم چرا دوستان جبهه گرفتن . من هم آشپزی ام خیلی خوبه و هم به کیفیتِ غذایی که میخورم خیلی توجه دارم . 4 تا دوره آکادمیکِ آشپزی دیدم . هنوز هم مشتاق یادگیری بیشتر آشپزی و شیرینی پزی هستم . علیرغم اینکه شغل من پزشکی اشت / آشپزی برای من شغل نیست ؛ یک سرگرمیِ شیرین و جذاب هستش . در خاتمه ؛ به دور از هرگونه تعارف های دروغین، من و همسرم از شما دعوت میکنیم که تشریف بیارین ونکوور و مهمان ما باشید و با افتخار در خدمتتون باشیم . کافی است که این افتخار رو به من و خانواده ام بدهید .
  5
  7
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  نمیدونم چرا؟ واقعیت رو گفته. رابطه معلم و شاگرده، باید چى میگفت؟ خوبه باریکلا بازم درست کن؟ فحش که نداده گفته غذاش افتضاحه، از رو غرض که نگفته. از دوستانى که نظر منفى دارن خواهش میکنم بگن که اگه خودشون بودن چطور مطرح میکردن. عالى، بسیار خوب، خوب، نسبتا خوب، بد، خیلى بد، افتضاح رو براى توصیف این غذا میشد استفاده کرد ، مثلا باید میگفت از خیلى بد هم بدتر شده؟ بازم میشد همین که. مطمئنا هممون حتى برا یه بار مورد پرخاش معلم هامون قرار گرفتیم و حتى کتک خوردیم و بقول قدیمیها چوب معلم رو گل میدونستیم و نخورده اش رو خل!!!(یه مثال شیرازیه) بنظر من اینم پرخاش یه معلم به شاگردشه که بقصد یاد دادن به شاگرد اعمال شده، فقط تریشه قباى ما حساستر از نسل قدیمه و زود بهمون بر میخوره
  2
  3
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.