پخش سرود شاهنشاهی به جای سرود جمهوری اسلامی برای تیم ملی تکواندو بانوان

چند روز پیش مسابقات پومسه قهرمانی جهان در کشور چین تایپه برگزار شد. کاروان ایران که در این مسابقات حضور داشت با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۷ برنز در مجموع زنان و مردان موفق شد عنوان چهارمی آوردگاه جهانی را به نام خود ثبت کند.
 
در پایان رقابت‌های تیمی رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال گروه زنان، تیم پومسه سه نفره ایران با ترکیب آتوسا فرهمند، سیده معصومه حسینی و سونا رزاقی بر سکوی قهرمانی ایستاد، کره‌جنوبی نایب قهرمان شد و تیم‌های فرانسه و فنلاند مشترکا سکوی سومی را بدست آوردند. بعد از قهرمانی تیم پومسه بانوان کشورمان در این مسابقات، هنگامی که تیم کشورمان روی بود اتفاق عجیبی رخ داد. مسئولان این مسابقات در اقدامی عجیب سرود شاهنشاهی را پخش کردند.
+456
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  حتما که عمدی در کار بوده بهر حال که دستشون درد نکنه کاش بجای پرچم خرچنگ نشان هم شیر و خورشید بالا میرفت ;)
  23
  269
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران

  من کشته م مرده این گونه اشتباهاتم
  20
  246
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Moo30 - دوحه، قطر

  سرزده از افق مهر خاوران.فروغ دیده حق باوران پیامت ای امام استقلال آزادی نقش جان ماست.جمهوری اسلامی ایران مختصرس کردم زیاد نسوزید خخخ
  235
  17
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  hamid swed - آمستردام، هلند

  عالی بود, بعد از چهل سال سرود اصلی ایران نواخته شد!!!!!!باور خوردی؟؟؟؟؟؟؟
  20
  249
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران

  کدام اشتباه عجیب؟ اتفاقا خیلی هم درست بود.
  15
  233
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  چقدر ضایع!. مقام اول و  دور اقتخار و سرود!. و اون خرچنگ وسط پرچم؟؟
  12
  105
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  stockholm - استکهلم، سوئد

  جانمممممم چقدر جالب شد. بزودی بجای این خرچنگ قورباغه پرچم جمهوری انسلامی پرچم شیر و خورشید ایران را در دنیا خواهیم دید
  28
  138
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  چین تایپه یا داره خودشو برای آینده آماده میکنه یا اینکه 40 سال عقبه.
  11
  117
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  افسوس که این سرود زیبا با آن علامت خرچنگ وسط بیرق اسلامی همخوانی ندارد.
  25
  112
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  زنده و جاوید باد سلطنت پهلوی. شاهنشه ما زنده بادا پاید کشور به فرش جاودان. کز پهلوی شد ملک‌ایران صد ره بهتر ز عهد باستان. از دشمنان بودی پریشان، در سایه اش آسوده ایران. ایرانیان پیوسته شادان، همواره یزدان بود او را نگهبان.
  34
  126
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  [::Moo30 - دوحه، قطر::]. شاهنشه ما زنده بادا پاید کشور به فَرَش جاودان کز پهلوی شد ملک ایران صد ره بهتر ز عهد باستان از دشمنان بودی پریشان در سایه‌اش آسوده ایران . ایرانیان پیوسته شادان همواره یزدان بوَد او را نگهبان .
  30
  126
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  چرا وقتی جایی کار درستی انجام میدن، میگن اشتباه شده،نه اینها اشتباه نکردند ما سرود ملی را اشتباه گرفتیم
  24
  129
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  چه طنین زیبایی .
  6
  85
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. فکر کنم این افتخار را داشته باشم که بگم : ما یک روح در دو جسم هستیم. پاینده باد شاهزاده رضا پهلوی وخاندانش
  11
  67
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این موزیک را نمایندگان جمهوری اسلامی به برگزارکنندگان مراسم داده اند تا اجرا شود. کمی حوصله بخرج دهید و قبل از «منفی باران» تا انتها بخواند!
  11
  15
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  این رو بهش میگن سیاستی که نگاه به آینده داره، چشم تنگ‌ها هم حالیشون شده که ایران به گذشته درخشان قبل از اشغالش برمیگردد و دارن زیگنال به حکومت قانونی و طبیعی ایران سلطنتی میدن تا روزی که این رژیم فاسد به فاضلاب ریخته شد از قافله عقب نمانند، البته اون علامت سیک‌های هندوستان به این ملودی زیبا نمیخورد و آن فاطمه کماندو هم زود متوجه شد که داره سر قبر خالی گریه زاری میکنه:)
  8
  44
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا

  این یعنی سرود استقلال ایران است ،درود بر خاندان ایران ساز پهلوی ، آن دوران عجب دوران خوشی بود،کسی فاسد و دزد نبود ، دروغ کسی نمیگفت ، اقتصاد خوب داشتیم از خارج به ایران برای کار می آمدند ،کارگر کم داشتیم ،کار همه جا ریخته بود ، حقوق‌ها بسیار خوب بود ، همه در رفاه زندگی میکردند،راحت میشد خانه خرید راحت می شد ماشین خرید و هر کجای دنیا میخاستید سفر میکردید ،آزادی به معنای کامل بود ، ولی این آخوند و مجتهد کثافت دست بردار نبودند ، تو روح خمینی گور به گور شده تو روح خامنه‌ای دزد و فاسد با هر چی آخوند و مجتهد دزد و فاسد، درد فراوان به خاندان ایران ساز پهلوی
  11
  43
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  من در همین سایت بارها اشاره کرده ام که این سیاست بغایت نابخردانه شاه بود که خمینی را بر سریر قدرت آورد . اولین سیاست نابخردانه شاه بریدن زبانها(وسیله اندیشه) بود. از دیگر سوی همددلی و تسامح هزاران ساله فرهنگی رایج در بین مردمان این سرزمین را بورطه نابودی سوق داد. سپس در کتابهای علوم اجتماعی مدارس دستور داد بنویسند: پادشاهی موهبتی است«الهی» و عملا «علما» را دست راست خود منصوب کرد! همه شاهد بودیم که این علما که در ممالک خامرحله بعدی (سال ۵۷) بروی سن آورده شدند. و بواقع پادشاه مملکتی شد که بیش از هشتاد در صد جمعیت آن از تحصیل بزبان مادری محروم شدند. پادشاه مملکت لالها . این سرمایه داران یهودی امریکا بودند که در مرحله بعدی شعار «کوروش کبیر» را در دهان شاه چپانیدند تا «اسرائیل» برسمیت شناخته شود. شاه اما زمانی بخود آمد که دیگر دیر شده بود. بعدها شاه در مصاحبه با مایک ولس گفت که ارباب رسانه ها و سرمایه امریکا یهودی ها هستند، و کمی پا را از گلیم خود بیرون گذاشت و گفت باینکار «پایان» خواهم داد! و این خود «پایان» کار شاه بود. چند زمانی نگذشت که سولیوان(سفیر) گفت بهتر است شاه برود!
  46
  6
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  شاه که تمام مدت حیات سیاسی خود بین مشهد و پرسپولیس در طواف بود و بهمین امید نام فرزندش را (رضا سیروس - بخوانید اتحاد اسلام و آریا) گذاشته بود ناغافلانه در قسمت دوم سناریو از صحنه پائین کشیده می شود. در پاناما دائم تکرار می کند نمی دانم چرا شرکتهای امریکایی قراردادهای نفتی را با من تمدید نمی کنند! و هنوز هاج و واج از این قایم باشک بازی سر نمی آورد. در این هنگامه «علمای عظام» که در فرانسه زیر درخت سیب لم داده و مشغول استراحت بودند با سلام وصلوات برای انجام وظیفه مقدس خدمت به اسرائبل بروی صحنه فرا خوانده می شوند. علما با شعار جنگ تا پیروزی(بخوانید پیروزی اسرائیل) میلیونها جوانان این دیار را راهی گورستان می کنند. گروههای تروریستی پ.ک.ک و ی.پ.گ با بیرون راندن مردمان از خانه وکاشانه خود و گرفتن عکس یادگاری کنار پرچم اسرائیل مراتب سرسپردگی خود را اعلام می کنند. داعش و طالبان و القاعده و نصره نیز با تویوتا های صفر کیلومتر سیاهی لشکری بودند که دخل بقیه مردم و منطقه را می آورند. و بیش از چهار میلیون از مردمان را از خانه هایشان فراری می دهند. حالا شما هی شعار بدهید ما فرزندان کوروش هستیم!
  41
  10
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  روحت شاد شاه ایرانزمین، هفت هشت سالمون بود که سرود پادشاهی رو‌ صبح‌ها سر صف میخوندیم، دوستان یادشونه که هیچ وقت احساس بد به این سرود نداشتیم و از ته دل میخوندیم،همچین منظم و با احترام و حس غرور اما بر عکس وقتی بزرگتر شدیم و انقلاب شد مجبور بودیم سر صف تکبیر بگیم و مرگ بر این و اون. همیشه هم واسه این تکبیر گفتنا جک درست میکردیم و مسخره بازی در میاوردیم چون هیچ کس اعتقادی بهش نداشت، زنده باد رضا شاه پهلوی،
  6
  43
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  «مار آریایی» از نشستن و خوردن(کشتار مردم منطقه) بر سر «سفره اسلامی» بقدری فربه شده که دیگر در پوست «ایدئولوژی دینی» خود نمی گنجد و آرزو دارد با تاج نژادی(تحویل و دستی سرزمین موعود(مناطق استراتژیک کانال سوئز و باب المندب(نگاه کنید به موقعیت یمن - سومالی - جیبوتی - عربستان) در انظار ظاهر شود. اسرائیل نظام مقدس اسلامی را برای درآوردن «عبای اسلامی» و پوشیدن «قبای آریایی» آماده می کند. کیست که نداند «دین» ظاهر این مار است و پوستش را که بکنید نژادش(خدمت به اسرائیل) را خواهید دید. هدف کانالیزه کردن اذهان عمومی از طریق رسانه ها سپس در آوردن جسد رضا شاه از زیر خرابه ها خود ریشه در این واقعیت دارد. این مار آریایی سالهاست که بیصبرانه انتطار پوست اندازی(اظهار مراتب بندگی به اسرائیل) را می کشد. این مار می داند اگر بهنگام پوست اندازی مآمن امنی نیابد سرش را خواهند کوفت و مجبور خواهد شد دوباره چهل سال دیگر زیر پوست اسلامی خود بخزد و در زیر لباده اسلامی پنهان شده و دوباره با خوردن خون و گوشت و مغز جوانان ملت های این سرزمین مشغول شود تا دوباره فربه شود. ادامه
  41
  4
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  آنچه باعث می شود این ورزشکاران با دهان باز و حیرت باین سرود گوش کنند و از درک آن عاجز باشند اینست که چگونه ممکن است کشور دوست و برادر چین که میلیونها دلار از پول نفت همین علمای عظام را در بانکهای خود ذخیره کرده بجای سرود علمای شیعه از سرود دوران شاه استفاده کند! ادامه
  28
  9
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  راجع به مذاکراتی که با سفیر امریکا در مورد سه پایه اصلی حکومت ایران کردم که «شیعه» و «زبان فارسی» و «سلطنت« است، شاهنشاه فرمودند ولی متاسفانه شیعه ها پفیوز هستند. درعراق کاری از پیش نمی برند، در لبنان همینطور . خاطرات اسدالله علم (شنبه 16-6-53).
  31
  7
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  آنچه شاه نمی دانست این بود که همین پوفیوزها بوقتش سرود او را در چین خواهند نواخت. این سرود زنگهایی است که برای مردم بغایت ابله ایران نواخته می شود. مردمی که از تاریخ خود و درک سیر تحولات تاریخی عاجز باشند مجبور به تکرار آن خواهند بود. حال بروید و گلویتان را جر بدهید و فریاد بزنید: ما فرزندان کوروش هستیم. بچرخ تا بچرخیم.
  31
  9
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  چه اشتباه دلنشین و زیبایی !!
  4
  40
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. شما سرور و استاد من هستید. لطف شما همیشه شامل حال این حقیر بوده.
  4
  18
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  همچین خنجری تا حالا نرفته بود توی دل نظام
  3
  33
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  این مملکت یا گرفتار سرود شاهنشاهی است و یا اسیر سرود جمهوری اسلامی، هیچ وقت آوای سرود ملی ایران بر فراز اسمان این سرزمین طنین انداز نبوده!
  4
  8
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  بوی کباب!
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::Moo30 - دوحه، قطر::]. تو قبلا Tom28 نبودى که حالا سر از دوحه درآوردى؟
  1
  1
  شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.