حکم‌نویسنده‌شیطان‌صفت صادر‌شد

نویسنده ای که با اغفال دختران جوان از آن ها سوءاستفاده جنسی می کرد، به اتهام تشویق به فساد و فحشا و تهدید به 15 سال حبس محکوم شد و پرونده او به اتهام زنای به عنف در دادگاه انقلاب مفتوح است.
به گزارش ایرنا، این متهم 57 ساله با طرح این ادعا که نویسنده است و برای کتاب جدیدش به کار تحقیقی، نظرسنجی و مصاحبه نیاز دارد، به اغفال دختران جوان اقدام می‌کرد.  او با چرب‌زبانی و اغفال دختران به این بهانه که شما جوان و خوش فکر هستید و باید با شما مصاحبه کنم، با آن ها قرار حضوری می‌گذاشت و بعد با این حرف‌ها مانند من جای پدربزرگ شما هستم، آن ها را اغفال و بعد در ارتباط پیشروی می‌کرد تا جایی که کار به ارتباط جنسی می‌رسید. آن طور که بازپرس دهقانی پیشتر درباره این پرونده گفته است: متهم در برخی موارد نیز قربانیان خود را در اماکن عمومی بسیار خلوت مثل کافه‌ها و قهوه‌خانه‌ها و در زمان‌هایی خاص که رفت‌وآمد در آن جا نبوده است، مجبور به نوع خاصی از معاشرت جنسی می‌کرد.  با توجه به بررسی‌های انجام‌شده، بیشتر قربانیان دختران جوانی هستند که زیر ۲۵ سال دارند. البته نباید فراموش شود که این آقا واقعا نویسنده است و چند کتاب او نیز منتشر شده است.  بر اساس گفته های دهقانی، «او به شیوه‌های مختلف روی ذهن قربانیان خود کار می‌کرد و پس از جلب اعتماد آن ها به‌ مرور اهداف بی‌شرمانه و غیر انسانی خود را که در زمینه سوء استفاده جنسی از این دختران بود، عملی می‌کرد. در مواردی هم که طعمه‌ها پس از پی‌بردن به اهداف شیطانی این مرد از ادامه رابطه با او خودداری می‌کردند، او با تهدید و ارعاب و بیان این که فیلم‌هایی را که تهیه کرده است به خانواده‌هایشان نشان می‌دهد، آن ها را مجبور به ادامه رابطه می‌کرد. پرونده این متهم دو بخش دارد که به یک بخش آن در دادگاه ارشاد و به بخش دیگر در دادگاه انقلاب رسیدگی شده است.  این متهم در دادگاه ارشاد محاکمه و بابت تشویق به فساد و فحشا به 12 سال و شش ماه و بابت تهدید به دو سال شش ماه و مجموعاً به 15 سال حبس محکوم شده است. در دادگاه انقلاب نیز ماده 4 قانون سمعی و بصری به این متهم تفهیم و روز شنبه (26 آبان) در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه آخرین جلسه محاکمه او برگزار شد و قاضی پس از اخذ آخرین دفاع، ختم جلسه را اعلام کرد.  در ماده 4 قانون سمعی و بصری آمده است: «هرکس با سوء استفاده از آثار مبتذل و مستهجن تهیه شده از دیگری، وی را تهدید به افشا و انتشار آثار مزبور و از این طریق با وی زنا کند به مجازات زنای به عنف محکوم می‌شود.» مجازات زنای به عنف اعدام است.    جالب آن که این متهم یک سابقه کیفری مانند همین پرونده در شاهین شهر داشته و به سه سال حبس محکوم شده اما پس از گذراندن یک سال و نیم حبس، با رضایت شکات و آزادی مشروط از زندان آزاد شده است.
+10
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  رهبر پوفیوز ،دکتر پوفیوز،مهندس پوفیوز، چریک پوفیوز، رییس جمهور پوفیوز، ملاوآخوند وآیت الله پوفیوز ، امام پوفیوز ، نویسنده پوفیوز،انگار این سرزمین فقط پوفیوز تولید میکنه
  1
  47
  ‌چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. اینطوری نگو الان کاربری به نام فریدون2500 با کاربری دوم hunter+ میاد بهت میپره که ضد ایرانی هستی. البته این ..به ظاهر مخالف حکومت به شدت به حکومت جمهوری اسلامی میباله.
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.