کی‌روش: به خاطر چهار نفر از ایران نمی روم!

سرمربی تیم ملی در نشست خبری خود پیش از دیدار برابر ونزوئلا گفت:«اگر ببینم کسی قصد دارد به تیم من ضربه بزند کوتاه نمی آیم.»

به گزارش خبرورزشی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر ونزوئلا درباره حواشی به وجود آمده طی چند روز اخیر گفت: «من وقتی به عنوان فرمانده می بینم مطلبی یا مساله ای به روحیه بازیکنان تیم من لطمه وارد می کند واکنش نشان می دهم. اگر کسی به کادر فنی من توهین کند من کوتاه نمی آیم.»

سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: «پیش از جام جهانی همه توقع یک شکست بزرگ را داشتند و معتقد بودند به روسیه می رویم و شکست می خوریم و تمام اما همان افراد قبل از جام ملت‌های آسیا پیش خودشان می‌گویند این بازیکنان می توانند قهرمان آسیا شوند.»

کی روش درباره هجمه ها علیه کادرفنی او و انتقاداتی که به آنها وارد می‌شود نیز گفت: «هدف از حمله‌ها به کادر من، اوسیانو یا لوپز نیست، هدف من هستم. تمام این تلاش‌ها فقط یک هدف دارد که من بروم. من باید بروم و آن ۴ نفر را خوشحال کنم یا بمانم و با قدرت کار کنم تا با قهرمانی مردم ایران را خوشحال کنیم. من به عنوان مربی کسی نیستم که بخواهم از روی صندلی خود بلند شوم و برای کسی مشکلی ایجاد کنم اما وقتی ببینم کسی قصد دارد به تیم من ضربه بزند کوتاه نمی آیم. در دعوا کوتاه نمی آیم اما دنبال شر هم نمی گردم. به نظر شما باید افرادی که قصد تحریک من را دارند را خوشحال کنم یا مردمی که معتقدند ما می توانیم قهرمان شویم را خوشحال کنم؟»

کی روش در ادامه گفت:« یک چیزی را به شما قول می دهم. در اولین روزی که در خیابان قدم بزنم و اولین شخصی که بیاید و به من بگوید ما تو را دوست نداریم و از ایران برو، بلافاصله ایران را ترک خواهم کرد اما به خاطر ۴ نفر نمی روم.»
قسمت هایی از کنفرانس خبری سرمربی تیم ملی
*ترجیح می‌دهم وقت خودم را صرف تیم‌ ملی و موفقیت آن کنم تا با برخی دوستان و خبرنگارها ناهار بخورم! ترجیح می‌دهم برای سهولت کار خبرنگاران با مدیران فدراسیون بجنگم تا با آنها ناهار بخورم.
*من رابطه نزدیکی با بی‌بی‌سی ندارم چون در ایران با رسانه‌های ایرانی کار می‌کنم اما وقتی به من بی‌احترامی می‌شود چه دلیلی وجود دارد من احترام بگذارم! سردبیر بی‌سی‌سی بابت ادعای مسعودی از من عذرخواهی کرد اما تلویزیون ایران آن ادعا را کامل پخش کرد.
*چند نفر از لیدرهای یک باشگاه می‌خواستند مرا کتک بزنند، مسوولان حراست آن باشگاه وقتی این ماجرا را دیدند لبخند می‌زدند. به زودی شکایت رسمی خواهم کرد تا پشت پرده این ماجرا روشن شود!دستور داده بودند که مرا کتک بزنند.
*کی روش در پاسخ به سوالی مبنی بر ادامه فعالیتش در تیم ملی بعد از جام ملتهای آسیا:اجازه دهید فعلا بعضی ها ریلکس باشند چون ادامه حضور من ممکن است آرامش را از آنها سلب کند. اما ما به یک هدف بزرگ فکر می‌کنیم.
*کی‌روش در جواب رضا خدادادی، سردبیر روزنامه گل: اگر شما احساس می‌کنید با من فاصله دارید، شاید به این خاطر است که اجازه دخالت در لیست انتخابی تیم ملی را نمی‌دهم.
*همان افرادی که می‌گفتند ما در روسیه شکست می‌خوریم اکنون با تاکتیک قهرمانی در آسیا وارد شدند تا مردم را فریب دهند اما ما اسیر این بازی روانی نخواهیم شد،آنها نمی‌خواهند من باشم. آنها می‌خواهند من استعفا بدهم بروم اما من می‌مانم و می‌جنگم.
*۴ نفر می‌خواهند مرا عصبانی کنند تا من بروم، من آدمی نیستم که سنگر را رها کنم دنبال شر نیستم اما آدمی نیستم که مرا بزنند ساکت بمانم. شایدبگویید احمق هستم اما من تا نفس آخر می‌جنگم چون به بازیکنانم ایمان دارم. این ۴ نفر نماینده مردم ایران نیستند.
*روزی که مردم در خیابان به من بگویند برو شک نکنید بلافاصله استعفا می‌دهم اما با حرف ۴ آدم که از این و آن خط می‌گیرند تا مرا عصبانی کنند نه تنها نمی‌روم بلکه با قدرت بیشتری کار می‌کنم.آنها می‌خواهند گزینه خودشان سرمربی تیم ملی شود.
+80
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  ایرانپرست - خارکُف، اوکراین

  کیروش جان درس تسلیم نشدن را به ایرانیان بیاموزید خواهشأ.
  15
  52
  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Persiangulfforever - ویکفیلد، انگلستان

  کاش یه رئیس جمهور مثل کیروش داشتیم .
  13
  48
  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.