تخریب ویلای لوکس غیرمجاز در استان تهران - عکس

با حکم دستگاه قضایی و پس از اخطارهای مکرر و عدم حضور صاحب ملک، یک واحد ویلای غیرمجاز در منطقه اوشان- فشم به متراژ بیش از هزار متر مربع، به دلیل ساخت غیرمجاز و شکایت سازمان منابع طبیعی تخریب شد.
 
به گزارش میزان، در راستای حفظ حقوق عامه و صیانت از منابع طبیعی و با حکم دستگاه قضایی، پس از اخطارهای مکرر و عدم حضور صاحب ملک یک واحد ویلای غیرمجاز در منطقه اوشان-فشم به متراژ بیش از هزار متر مربع، به دلیل ساخت غیرمجاز و شکایت سازمان منابع طبیعی تخریب شد.
+173
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  بازهم رشوه به شهرداری و سپاه و . فراموش کردند.......
  17
  263
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  اوایل دهه 60 که هنوز این حکومت هار نشده بود و عمالش زمینخواری نمیکردن و مملکت هنوز نابود نشده بود تمام راسته رودخانه ها و سواحل دریای خزر عاری از خونه و ویلا و مجتمع و شهرک بود. از وقتی این بی کفایتها گند زدنهای اقتصادی و جغرافیای طبیعی ایران شروع شد دیگه جایی برای عموم نمونده. همین اوشون فشم یه ویلا هم اطراف رودخونه نبود. کسی جرات نداشت حاشیه رو رو تصاحب کنه. اما الان برو ببین 1متر مسیر پیدا میکنی بری کنار رود. برو ببین کوههای اطراف روخونه رو هرکی دلش خواسته حصار کشیده. خدا لعنت کنه این حکومت و این اکثریت ملت نادون و خود خواه رو که تهران خوشگل رو گند زدن. شمال خوشگلا رو گند زدن. لعنت به ملتی که کشور خودشونو هم خراب میکنن. به خاطر 4کیلو میوه تمام رودهای منتهی به دریاچه فوق رمانتیک ارومیه رو سد زدن و این دریاچه خاص خشکید. خجالت بکشید. به خدا اگر سویس رو 10سال بدن به ملت و حکومت ایران اونو هم طویله میکنن.
  66
  81
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  کنار رودخونه های تهران برای آخرهفته ها و تفریح ملت بود و حالا شده ویلاهای شخصی و رستورانهای مزخرف که فقط قلیون و کباب میدن با پول خون باباشون. مملکت بی صاحب گند. خداییش کاره لی بودم یه دونه خونه و حصار نمیزاشتم راسته هیچ رودخونه و دریایی بمونه. هرکی هم اعتراض از ایران اخراجش میکردم.
  65
  56
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  یقیناً ، صاحب ویلا اونطور که باید دُم کُلُفت و صاحب نفوذ نبوده !!
  2
  73
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  نارکو - سوئد، سوئد

  [::Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان::]. این یه مورد با رشوه درست نمی شد چون موضوع رسانه ای شده بود. احتمالا یارو یکی از آشغال زاده ها بوده، باباش گفته اصلا اون طرفها پیدات نشه. پولش هم مهم نیست چون با زحمت بدست نیومده بوده. قیمت این ویلا در مقابل هزاران میلیارد دزدی هیچه. می ره یکی بهترش رو تو اسپانیا و جاهای خوش آب و هوا می خره به ریش ملت هم می خنده. نمونه اش ساشا سبحانی.
  2
  53
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  مگه همین یکی غیر مجاز بود؟ قدم به قدم کنار رودخانه ها . زمینهای کشاورزی . همه و همه که البته به غیر از مسئولین و آقا زاده هاشون کسی حق نداره ساخت و ساز کنه .
  1
  56
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  خودی نبود.نخودی بود.
  2
  46
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مساوات - مساوات، ایتالیا

  ببین مال کدوم آقازاده بدبختیه!
  0
  24
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Golgisoo - اترخت، هلند

  حتما ژن خوب نبوده معلومه غریبه راه نمیدن توی خودشون
  3
  37
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  در عکس دوم تعداد زیاد منزل و آپارتمان در حاشیه و دامنه کوه ساخته شده که مشخص است تماما غىر قانونى هستند و به احتمال قوى رشوه را به مقامات جمهورى اسلامى تمام و کمال پرداخت کرده اند و یا اینکه از زمین خواران ولایتمدار مى باشند که با دسترسى و تمسک به متولیان حکومت اسلامى چنىن سواستفاده مى کنند.
  1
  26
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  همه اینها شو است یک ویلا را خراب میکنند وبا تبلیغات به مردم نشون میدن که مثلا ما داریم با فساد مبارزه میکنیم چند ماه بعد جای همین ویلا یک ویلای با شکوه تر میسازن وبه ریش ما میخندن
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  تعداد این ویلاها در کل مملکت زیاد اصلا منابع طبیعی و ملی و متعلق به کل آحاد مردم مهم نیست به هر خری مجوز دادن سمت دریا میری هرکسی یه ور را گرفته ویلا زده سمت رودخانه میری هر خری تو مسیر مجوز گرفته یه باغی ویلایی کوفتی زده سمت جنگل و کوهپایه و.. میری همین وضع . من موندم این دولت و این نظام توی دزدی بیدار توی این چپاول ها یا همدست یا خواب خدا را شکر میگه باج سیبیل ما را بده اصلا دریا را ببر تو خونت
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.