زن دیگری هم ادعای همسری خاشقجی را دارد

یک خانم مصری مدعی است امسال در مراسمی مذهبی و سری در ایالات متحده با جمال خاشقجی ازدواج کرده؛ چند ماه پیش از آن که این روزنامه‌نگار منتقد برای دریافت مدارک لازم برای ازدواج با زن دیگری به کنسولگری عربستان در استانبول برود و کشته شود.
 
به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه واشنگتن پست، افشای این ازدواج که به نظر می‌رسد جمال خاشقجی از نامزد ترکیه‌ای و حتی اعضای خانواده‌اش مخفی کرده بود، به وضعیت پیچیده خاشقجی در ماه‌های پایانی می‌افزاید.
 
این خانم در مصاحبه‌ای گفت علت اینکه پیشقدم شده است تا رابطه‌اش را با خاشقجی فاش کند این است که او "زنی مسلمان" است و می‌خواهد تا تمام حق و حقوقش به رسمیت شناخته شود.
او به شرطی با واشنگتن پست مصاحبه کرد که تنها از اول نام و نام خانوادگی او استفاده شود چرا که نگران امنیت و شغلش است. این خانم با نام اختصاری "ح" (H. Atr) پیام‌ها و تصاویری که با خاشقجی رد و بدل کرده است، نشان داد. برخی از این تصاویر برای مراسم ازدواجشان است که ماه ژوئن در حومه واشنگتن برگزار شده است.
 
یکی از دوستان قدیمی خاشقجی هم که در مراسم به عنوان شاهد حضور داشته، اظهارات این خانم را تایید می‌کند. او هم با اشاره به نگرانی‌های امنیتی نخواست نامش فاش شود. اعضای خانواده خاشقجی درباره این ازدواج اظهارنظر نکردند. خدیجه چنگیز، نامزد ترکیه‌ای خاشقجی در تماسی تلفنی گفت که از رابطه خاشقجی با این خانم بی‌اطلاع بوده و انگیزه‌های این زن را زیر سوال برد.
خدیجه چنگیز ، نامزد جمال خاشقجیخدیجه چنگیز گفت: جمال هرگز درباره این زن حرفی به من نزده بود. چرا این زن تلاش دارد تا تصویری که مردم از جمال دارند را تغییر دهد؟ او چه می‌خواهد؟ تردید ندارم که این تقلایی برای بی‌اعتبار کردن وجهه او و لطمه به شخصیت اوست.
چنانچه این خانم اثبات کند همسر قانونی خاشقجی است، می‌تواند از دیه‌ای که احتمالا دولت عربستان به خانواده خاشقجی می‌دهد، سهم ببرد. وضعیت حقوقی ازدواج این خانم با خاشقجی مشخص نیست و همچنین مشخص نیست که آیا او سند ازدواجی هم گرفته است یا خیر.
 
خانم ح. می‌گوید تصاویر و سایر شواهد ازدواجش را به مقام‌های سعودی و ترکیه‌ای نشان داده است. برخی از این تصاویر در چند روز گذشته به صورت آنلاین در یک حساب کاربری توئیتر برای حامیان محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان منتشر شده است.
 جمال خاشقجی و همسر اولش دکتر الا نصیفاین خانم ۵۰ ساله می‌گوید ساکن منطقه خلیج‌فارس است و در زمان سفرهای کاری خاشقجی به ایالات متحده همراه او بوده است. او می‌گوید حدود یک دهه پیش در یک نشست رسانه‌ای در خاورمیانه با خاشقجی آشنا شد اما رابطه احساسی آنها حدود یکسال پیش آغاز شد. این خانم می‌گوید خاشقجی را آخرین بار اوایل سپتامبر دیده و همان زمان هم خاشقجی نسبت به تلاش دولت سعودی برای انجام اقدامی تلافی‌جویانه ابراز نگرانی کرده است. با این حال خاشقجی فکر نمی‌کرده که جانش در خطر باشد.
 
خانم ح. گفت: او اصلا فکر نمی‌کرد که ترور شود. می‌دانست که آنها می‌توانند او را دزدیده و کتک بزنند اما هرگز فکر می‌کرد که تا کشتن او پیش بروند.
 
یک روحانی به نام انور حجاج که در مراسم ازدواج حاضر بوده، از پاسخ دادن امتناع کرد. در رسانه‌ها از او به عنوان پروفسور مطالعات و آموزش اسلامی در دانشگاه آزاد آمریکایی در ویرجینیا نام برده شده است.
+91
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  شعبده بازی شروع شد . قتل نهایتا درگیری عشقی بوده
  90
  76
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Rayfarraie - مالزی، مالزی

  سگ کفتار کثیف حقش بودرفت به جهنم .....
  134
  91
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  شهلای من - بروکسل، بلژیک

  نمی شود گفت خاشقچی اسوده بخواب چون جسدی در بین نیست اما روح خاشقچی باید بداند بن سلمان با پول های نفت دهان همه را میبندد امریکا مشغول فکر کردن است تا چه سناریو یی راه بیندازد . ظاهرا پول دهان اردوغان را نمیبندد . ان هم با پول های نفت که به حلقوم امریکا میریزد امریکا گولن را به ترکیه داده مسئله حل شده و خاشقچی فراموش خواهد شد
  29
  80
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  mehdi sadigh-Germany - دوسلدورف، آلمان
  خاشقجی دنبال عشق و حال بود که یهویی خدایش گفت ای مردک خوب میزنی ب رگ یکی ترک و دیگری مصری یواش یواش زنان دیگری هم پیدا میشوند که این...
  47
  51
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  setayeshz565 - وین، اتریش
  این خاشقچی ول کنش به چشمای من اتصالی کرده،دیگه ول کن ما نیست،البته که هنوز تو عمل نکاح و ازدواج به پای ما ایرانیها نرسیده،در حال حاضر ما آقای نجفی رو داریم که برای بار سوم تجدید فراش کرده ولی هنوز نمرده،تازه عکسهای عشقولانه هم پخش و تکثیر میکنه همراه با عشوه های شتری خودش و همسری 😂😂😂
  41
  51
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::Rayfarraie - مالزی، مالزی::]. طرف از اعضای عالیرتبه اخوان المسلمین بود،جنایتکارانی که کل منطقه را به اسم دین به خون کشیدند!اینها هر جا آحساس نیاز کنند فورا مخ یک زن بدبخت را میزنند و باهاش ازدوهاج میکنند و چند هفته یا ماه بعد هم با یک اس ام اس طلاقش میدهند!
  50
  49
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  جمال خاشقجی هم یک خانم باز بوده احتمالا" همسرانی دیگری هم داشته باشد که نامشان رو نشده هنوز. سر هوا و هوس در تله عربستان افتاد.
  50
  60
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  خانم خدیجه چنگیز تازه پی برد که این جمالی چه جونوری بوده ونه تنها به دولت عربستان بلکه به خودش ودوتا زن دیگه هم شیر زده.
  25
  62
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  پای پول و مال و منال و دیه و خسارت که باشه سرو کله زنها خیلی سریع پیدا میشه. قدیم میگفتن اگر وسط دعوا و تصادف و یا یک اتفاق اگر خون از دماغ کسی بیا هزارتا ننه بابا پیدا میکنه یعنی همین. خود این زن آشکارا میگه میخوام حق و حقوقم را از دیه و اموال بگیرم و اصلا نه در مورد کار به اصطلاح شوهرش و نه چرا و دلایل بلایی که سرش آمده حرف میزنه. حالا که فهمیده دولت عربستان افتاده توی این باتلاق خطرناک و مجبور دیه و خسارت هنگفت بده تا وابستگان فامیل این مردک را خفه بکنه این کفتار هم آمده سهم خودشو از این لاشه بخوره. حالا اگر طرف چیزی نداشت اولا باهاش ازدواج نمیکرد و اگر هم پول دیه و خسارت عربستان نبود اصلا خودشو معرفی نمیکرد که به دردسر نیفته. پول پول پول
  63
  52
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  خاشقچی از قلب کشوری که اسلام بحول قلوه الهی از انجا بیرون زده متولد گردیده و پر مسلم است یک مرد جوان انهم از تبار فرستاده خدای تبارک و تعالی که داشتن 4 زن رسمی و 400 زن غیر رسمی را حق بندگان در بند خود میداند لذا حضور این بانوی مصری زیاد تعجبی ندارد مخصوا پای دیه و پول و دلار در بین باشد. بهر حال سرو جان فدای دلار شیطان بزرگ. بزن بریم که همین روز هاست که سرو کله زنان دیگر از سایر کشور ها پیدا نشده. زود بدو و بریم که وقت نداریم
  17
  40
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  boysboys - مونیخ، آلمان

  خب خاشقجی هم . داشته،مگه چیه.آخر سر هم همین ....سرش رو به باد داد و وارد لونه مار شد که تیکه تیکش کردن.
  15
  36
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  گل میرزا - فرانسه، فرانسه

  این آقای قاشقچی، قاشقش به ته دیگ خورد...
  35
  14
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  خاشقی مرد ایدئولوژیست و تروریست پروری که همان حرص و ولع نسبت به جنس مخالف را داشت و شیوه داعش را گسترش میداد . یعنی زن را جزئی از اشیاء و عنائم میدانست بهمین خاطر همانند مذهبیون دو آتیشه دنبال اغنا کردن امیال جنسی اش با چاشنی قرار دادن دستورات و تأکیدات دینی و مذهبی بدنبال زنان متعدد با فرهنگهای مختلف میگشت .
  42
  23
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  mehrdaduk - لندن، انگلستان
  پول و مقام داشته باش همه زنها با اینکه میدونن زنهاى دیگرى هم تو کار هستن همه علشقت میشن ولى نشون یدن که نمیدونن ، اینها هم همشون میدونن که خاشقچى با چندتا دیگه هم بوده
  26
  17
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  دوستان: از سرسپردگان دین انتظاری غیر از این خود گول زدن است .ایا ایشان عملی خلاف عُرف و شریعت انجام داده؟ حال گیریم چند زن دیگر هم داشته باشد. مگه چیز عجیبه؟ ولی یادمان نرود که یک انسان به شکل فجیحی سر به نیست شده! و اینگونه جنایات را برای دلالان خدا باید ثبت کرد.تا بفهمند دنیای مُدرن و مردم سالار قتل و شکنجه را بر نمی تابد. ایام بکام
  12
  58
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::tom28 - تهران، ایران::] اقا مُرشد: شما اگر غیر از این چیز دیگری درباره٭کُل زنان٭اظهار فضل میکردید عجیب بود. البته بنده یقین دارم, که در یک موضوع حداقل با هم تفاهم داریم : که غلط زیادی معمولا جریمه نداره. چون اگر پرداخت جریمه برای بیشعورها احمق ها و روان پریشان ها الزامی بود, شما تا حال کلی بدهکار می شدید.
  23
  53
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران

  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. حضرت اشرف اولا ببخشید که شب بود سبیلهای شما را ندیدیم تا بترسیم و از شما رخصت بگیریم تا حرف بزنیم.دوما از اینکه از ضعف شخصیتی و نیاز به توجه و ناچاری و بیسوادی و ضعف شدید در بینایی رنج میبرین واقعا متاسفم و توصیه جدی میکنم بینایی و سواد خواندن زبان زیبای پارسی خودتان را تقویت کنید تا ببینید که در اظهار نظر من عبارت "کل زنان" وجود نداشت و این شما هستید که عرایض بنده را بسیار موذیانه و با هدف تحریف میکنید که ناشی از ناتوانی درون شماست. خدمت حضرت علیه عرض کنم که با توجه به طرز تفکر موذیانه خام و فرصت طلب و جهالت شما ,باید به اطلاعتون برسونم که از طرف بنده یقین به تفاهم نداشته باشین چون خوشبختانه فاصله طبقاتی ما هم از نظر سواد و شعور و فهم و درک و شخصیت فرهنگی و اجتماعی و صد البته آکادمیک خیلی زیاده. ضمنا تشخیص بیشعورها و احمقها و روانپریشها را با توجه به ادبیات نداشته خودتون به بنده واگذار بکنید. اگر هم به شما چیزی بدهکاریم بفرمایید ما دولا و پهنا تقدیم میکنیم.
  34
  7
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  عجب قاشق پر پرو پا پیمونی بوده این بابا . این خانومم که گفته اسمش فاش نشه امنیتیه . خب عکسا چی میگن . ما نمیشناسیم بقیه چی ؟
  1
  10
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  hamtarane - ملبورن، استرالیا
  خدا رحمتش کنه، معلوم نبود اگر این بلا سرش نمی آمد، چند تا زن دیگه هم می گرفت
  1
  10
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::tom28 - تهران، ایران::] اقا مُرشد:چون سُخن از سبیل نمودی در جوامع سُنتی سبیل سنبل مردانگیه . بنده خوشبختانه فاقد سبیلم چون نامَردم ! و دوست ندارم قاطی ادمهای سنتی و قشری چون شما بشوم . ۱- اون زنگوله ای از افکار سنتی و زن ستیزی را که شما به گردن خود چون یک قلاده بسته اید, زیبنده بنده نیست.۲- مگر همین شما نبودید. که چند روز پیش نوشتید: زن ایرانی = تنبل فرصت طلب عاشق زندگی انگلی کثیفترین و بی شرمترین دروغگو. ؟ ایا این چرک نوشته شما: که حکایت از توهین به تمام زنان جامعه ما ,که خانواده شما هم جزیی از ان هستند نیست؟ ۳- مگر حالا ننوشته اید: پای پول و مال و منال و دیه و خسارت که باشه ٭سرو کله زنها ٭خیلی سریع پیدا میشه؟ خُب منظورتون از زنها چند نفره؟ مگر جمع نبسته اید؟ اون زبان فارسی که تو مدعی اش هستی, در چهار چوب همان کلاس اکابر خود دفنش کن.۴- یک توصیه دوستانه: بنده اگر جای شما بودم که خوشبختانه نیستم. می نوشتم: بعضی از زنها. خوش باش, نامه تمام.
  4
  32
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران

  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::] همونطور که بارها عرض کردم سطح سواد شما نه تنها در دستور زبان پارسی بلکه در محاوره و استعاره و فرهنگ و سیاست و اقتصاد کاملا مرخصه تا جاییکه نه تنها منظور بسیار ساده از طعنه و استعاره سبیل در شب را تشخیص ندادی بلکه بطور مضحکی با آسمون ریسمون کردن سبیل داشتن را به مردونگی قدیمی یا اسلامی (پرورده ذهن کند خودت) را بچپونی توی بحث تا نادانی خودت را پنهان کنی. جملاتی که از من نقل کردی غیر از کلمه همه گفته بنده و عین واقعیته . منظور بنده از سر و کله زنها پیدا میشه کاملا مشخصه و انگلها خودشون خیلی خوب میدونن اشاره به آنهاست و بانوان با شرافت و واقعبین همگی به این انگل و انگلهای مشابه لعنت میفرستن. هر چند غیر ممکنه شما با بانوان محترم حشر ونشری داشته باشی ولی اگر داشتی نظرشونو بپرس همگی خواهند گفت این مفتخور عفریته دنبال پوله. اینکه من مثل شما نیستم باعث افتخاره ولی اینکه شما مثل من نیستین باعث تاسف عمیق. در مورد کلمات همه و بعضی که شما خیلی علاقه دارین باید برای صدمین بار بگم که بهتره شما مفهوم محاوره را خوب درک بکنی و واقعیت را پشت بازی با کلمات پنهان نکنی.
  32
  5
  یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::tom28 - تهران، ایران::] عقلانیت به خرج داده ای , که این خانم فقط دنبال پول هست وبس. خُب گیریم که هست اصلا به شما چه؟ که به شما این حق رو محفوظ دانسته که فرصت طلب باشید و زن ستیز, و با یک ماجرا همه زنها رو زیر سوال ببری؟ لازم دیدم که مجددا بیشتر توجیحت کنم. ۱- اگر در حادثه ای شخصی حال به هر دلیلی چون سقوط هواپیما, عوامل جوی, درگیری و زد وخورد, محیط کار ,ترافیک و جنگ و بیماری غیره از بین برود, و اگر دولت یا بیمه موظف به پرداخت خسارت به شخص متوفی بشود . این مبلغ پرداختی شامل بازماندگان درجه یک خواهد شد. این مقوله در دنیای اسلامی شما , با تایید مُلای سر کوچه وجه شرعی و قانونی به خود میگیرد.( به قانون شرع و مهریه اعتقادی ندارم) پس لزومی نیست شما در این ماجرا علیه کل زنان ویراژ بدهید۲-.بنده فقط مردانگی شما (سبیل) که در تضاد با جنسیت زن قرار گرفته و شما به ان افتخار میکنی مطرح کردم.
  3
  22
  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  ۳- بازی با ارقام و محاسبات و اقتصاد, فقط در توان شماست . تا براحتی بتوانید مقدار مصرف پودر و کرم خانمها رو جمع و تفریق کنی.۴- قانون مد نظر شما در مورد شرافت خانمها ی واقع بین , چیزی به غیر از زن ستیزی و قصاص نیست. ۵- برای سلامتی و تندرستی خود تلاش کنید چون علاج شما فقط روان درمانیه. و از ماجرا جویی و فحاشی علیه خانم ها دست بردارید , و منتظر شما در بحث دیگری هستم.
  3
  22
  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. نمیدونم دقت کردى به این مسئله که این موجود، اینقدر شهامت نداره که در جمع یه مطلب تازه به کامنت هایى که در جواب به چىزهایى که مینویسه داده میشه عکس العمل نشون بده ، احتمالا شما هم یادتون هست که ادعا میکرد فارغ التحصیل دانشگاه معتبر ایرانه و بعد گفت جایى که کار میکنه بما حتى اجازه آبدارچى شدنش رو هم نمیدن، دوباره تو یه مطلب دیگه گفت تاجره و تو سن ٤٠ سالگى بازنشسته شده، یه بار دیگه هم گفت اصلا تو اروپا بدنیا اومده و ٧٠ درصد عمرش رو تو اروپا زندگى کرده و پاسپورت و تابعیت چند. بله درست شنیدین، چند کشور معتبر اروپایى رو داره. لینک همه این ادعا ها رو براش تو یه مطلبى فرستادم بعدش طبق معمول همیشه، انکار کرد و با استفاده از همون ادبیات همیشگى به توهین و ناسزا گفتن سعى کرد قضیه رو ماست مالى کنه. Tom28 بنظر من یه آدم محروم و عقده ایه که حسرت موفقیت هاى دیگران آزارش میده و با ناسزا گفتن و توهین و ناسزا به زن و مرد و کوچیک و بزرک و تظاهر به داشتن معلومات و تحصیلات و زندگى مرفه و سعى میکنه عقده هاى خودش رو تسکین بده و داشته هاى آدمهاى موفق آزارش میده.
  3
  23
  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  http://iranianuk.com/20181115195430025/گزارش-هاآرتص-خواننده-پاپ-ایرانی-که-از-همکاری-با-اسرائیلی-ها-نمی-ترسد#comment371294. این مطلیبه که گفتم، لینک تمام ادعا هاى Tom28رو براش فرستادم و ثابت کردم که دروغ میگه، آخه چطور یه نفر میتونه اروپا بدنیا بیاد و هفتاد درصد عمرش رو اروپا باشه و پاسپورت و تابعیت چند کشور معتبر اروپایى رو داشته باشه و فارغ التحصیل دانشگاه معتبر ایرانى باشه، اونم با مدرک بالا و تو ایران تاجرموفقى که تو سن ٤٠ سالگى بازنشسته شده باشه و تو یه اداره دولتى که ما نمیتونیم حتى آبدار چیش باشیم شاغل باشه و اینهمه تحقیق و علم، در هر زمینه اى که فکرش رو بکنین داشته باشه و متاهل هم باشه و بعد از این همه موفقیت و علم و درایت، این طرز فکر رو در مورد زن ایرانى و خارجى و پیر و جوون داشته باشه؟؟؟ یه همچین ادعاهایى عمر نوح میخواد و صبر ایوب. لازم نیست تحصیل کرده بود تا فهمیدکه همه این ادعا ها، زاده یه ذهن مریض و حسرت ها و عقده هاى درونى یه آدم بیسواد و عقب افتاده اس و مغز معیوب و متحجرى که ارزش زن رو فقط در برجستگى هاى بدنش میدونه و موفقیت هاى دیگران آزارش میده
  3
  23
  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  دوست عزیز، متن کامنت شما رو در مورد زن ایرانى بهتون یاآورى میکنم. در مطلبى که در مورد شهردار مستعفى تهران و عکس هاى ایشون و همسر جدیدشون منتشر شد، نوشتید: ". زنها بخصوص زنهای ایرانی شناگرهای بسیار ماهری هستند فقط آب ندیده اند. زنها فقط و فقط بدنبال پول و ثروت قدرتند و داستان عشق و عاشقی بهانه ای برای پوشش دادن به افکار و اهداف مسموم و خطرناک زنهاست. نجفی اگر پول و قدرت و ارتباط نداشت هرگز توسط این زن فرصت طلب شکار نمیشد. زن ایرانی = تنبل فرصت طلب عاشق زندگی انگلی کثیفترین و بی شرمترین دروغگو. یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴". این جمع بندى شما خطاب به همه زنان ایرانى نیست؟ شما حتى براى روشنتر کردن منظورتان از علامت مساوى استفاده کرده و همه زنان ایرانى از جمله مادر و خواهر و همسر خودتون را تنبل، انگل، فرصت طلب، کثیف و بیشرم و دروغگو خطاب کردید. دروغگویى و حافظه ضعیف و بیشرمى و زندگى انگلى بیشتر شایسته شماست تا زنان ایرانى که هر روز با انگل صفتان و فرصت طلبان و بیشرمانى مثل شما، براى احقاق حقوق مسلم خودشون دارن میجنگن و هروز موفق تَر از دیروز.
  3
  23
  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::tom28 - تهران، ایران::]. این حرف هارو نباید تکرار کرد، ولى در موارد استثنائى کسى میتونه این حرفارو بزنه، اونم در مورد همون یه نفرى که تو زرد از آب دراومده نه خطاب به همه زن ها، که قدرتى، ثروتى، فهمى، شعورى یا حرفى براى گفتن داشته باشه نه تو که از قدرت و ثروت و تحصیل و فهم و درک و شعور، فقط ادعاشو دارى. شاید بهتر باشه که این مطالب رو مینویسى، آخه فقط در مقایسه با افراد عقده اى و حسرت بدل مونده اى مثل توست که آدم ها ارزش کسانى که میشه از مصاحبتشون لذت برد رو درک میکنه. تو نمونه اون دسته از آدمهایى هستى که فقط با صفت زنده بودن در جمع هفتاد میلیونى ایرانى ها میتونى بشمار بیاى و شرممون میشه که با تو و امثال تو هفتاد هشتاد میلیون شدیم. تو مثل وصله ناجورى هستى که متاسفانه هستى و وجودت رو نمیشه إنکار کرد، تو و امثال تو هستن که ایران و اسم ایران رو به لجن کشیدن و با یه فکربسته و یه دهن گشاد، عقده ها و حسرت نداشته هاش رو با توهین و ناسزا گفتن به ابن و اون تسکین میده. براى تو و امثال تو بعضى وقتها احساس ترحم میکنم، شاید تو هم اگه از آدمیت بویى برده بودى الان میتونستى آدم بهترى باشى.
  3
  22
  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::tom28 - تهران، ایران::]. البته باورش سخته و بنظر غیر ممکن میاد که با این مغز معیوب و این دهن بتونى حتى یه قدم هم به انسانیت نزدیک بشى و معنى درک اجتماعى و احترام متقابل و جایگاه زن رو بفهمى. من تا حالا تا اونجایى که میتونستم، سعى کردم به کسى توهین نکنم، فقط دو سه هفته پایین آوردن خودم رو به سطح تو این بال رو سر من آورده که تورو اینطور خطاب کنم. داره دیرم میشه باید برم سر کار، آخه همه مثل تو نیستن و از یه تکه نُون خشک که ارباب ها در قبال جاسوسى و تخریب ایران و ایرانى جلوت میندازن أمرار معاش نمیکنن. تنها میذارمت که در چاله خرگوشى که خودت رو توش گم کردى و اونجا تحصیل کرده و مهم هستى و چار پنج تا پاسپورت اروپایى دارى و تاجر هستى و.. مهمتر از همه بخودت اجازه میدى توهین کنى و ناسزا بگى و إظهار فضل کنى ول میکنم تا بزندگى قابل ترحم و فلاکت بار و غم انگیز ت ادامه بدى. به امید یه روزنه کوچک و ناچیز از نور فهم و شعور که به مغز متحجر و زن ستیز و معیوبت،
  3
  21
  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::] دوست خوب: با شما کامل موافقم. ایشان از مرام و اخلاق درست ,فقط سفسطه بازی و هوچیگری رمالی و دروغگویی و زن ستیزی را به ارث برده. اگر اشتباه نکنم در جایی هم اشاره کرده بود. که خلبان هواپیمای جنگی بوده یا با خلبانها مسولیتی داشته. در جایی دیگر انگار عدد ۲۸ را در اسم کاربری خود دال بر سن خود قلمداد کرده بود. به هر حال بی سوادی و حماقت برای این شخص مادر زادی است! و چاره ای نیست. بقول دوستما ن از اسراییل ایشان نوچه جدید اخونداست. جانت جور
  2
  22
  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.