برایان هوک: اکنون در موقعیتی هستیم که منابع مالی ایران برای تروریست‌‌ها را هدف قرار دهیم

 آقای هوک روز پنجشنبه با نخست وزیر اسرائیل دیدار کرد. برایان هوک، رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امور خارجه آمریکا که با هدف بررسی تلاش ها برای مقابله با تهدیدهای ایران به منطقه خاورمیانه سفر کرده است، روز پنجشنبه در اورشلیم با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، دیدار و گفتگو کرد.
 
هوک گفت آمریکا منابع مالی ایران برای تجهیز حماس و حزب الله را هدف قرار می دهد.
 
آقای هوک در ملاقات روز پنجشنبه اش با نخست وزیر اسرائیل تاکید کرد: «حالا که تحریم های آمریکا علیه ایران را باز گردانده ایم، در موقعیتی هستیم که همه مجراهایی مالی که ایران برای تامین مالی حماس و حزب الله، و برای توسعه برنامه موشکی خود و تهدید صلح و ثبات استفاده کنید، هدف قرار دهیم.»
 
به گفته برایان هوک ایالات متحده تلاش می کند و متعهد است در همکاری با متحدان و شرکایش به کمپین فشار حداکثری علیه ایران بمنظور تغییر «رفتار مخرب» این کشور در منطقه ادامه بدهد.
 
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل هم در این دیدار «قدرت تحریم هایی» که دولت دونالد ترامپ علیه ایران اعمال کرده است، ستود.
 
نتانیاهو گفت: «این مهمترین چیزی است که علیه تهاجمی ترین قدرت منطقه که باید به عقب رانده شود، انجام شده است.»
او در توئیتی نیز نوشت در دیدار با برایان هوک، از حمایت های ایالات متحده از اسرائیل قدردانی کرده و واشنگتن را یک هم پیمان عالی و متعهد اسرائیل علیه ایران خوانده است.
هدف از سفر برایان هوک به منطقه پیشبرد استراتژی پرزیدنت ترامپ علیه ایران و تشدید فشارهای حداکثری بر تهران به منظور مقابله با سیاست های مخرب ایران نظیر برنامه های تهدید آمیز موشکی و هسته ای، حمایت از تروریسم و دیگر رفتارهای بی ثبات کننده ایران در منطقه عنوان شده است.
+54
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  طفلی دارقوزخان بدجوری جلوی حماس ضایع کرد، آقا میگم اگه هر جای دنیا بود شش ماه خبر چاپ میکردید، وزیر اسراییلی استعفا کرد و اینهمه افتضاح شد، فقط یدونه خبر خوش انصافا ؟
  12
  16
  جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.