«تجاوز به چند پسر نوجوان در شوشتر»؛ فرماندار: ۳ تن بازداشت شده‌اند

یک هفته پس از آنکه مقام‌های شوشتر، در استان خوزستان، تنها از بازداشت سه نفر در ارتباط با «انتشار یک فیلم مستهجن» خبر داده بودند، فرماندار این شهر روز پنج‌شنبه، ۲۴ آبان، تایید کرد که یکی از این سه نفر «عامل تجاوز به چند پسربچه» بوده است.
 
به گزارش ایرنا حسین پنبه‌دانه‌پور، فرماندار شوشتر، درباره «انتشار فیلم تجاوز یک مجرم سابقه‌دار در این شهر به چند کودک و نوجوان» گفت: «زمانی که این فیلم منتشر شد، هم توزیع‌کننده، هم فیلمبردار، و هم این فرد بازداشت شدند».
 
خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضائیه، نیز از بازداشت یک «مجرم سابقه‌دار» که «پس از تجاوز به چند پسربچه، تصاویر آنها را در فضای مجازی منتشر کرده بود» به همراه دو همدستش خبر داده است.
مقام‌های استان خوزستان هفته گذشته تنها از بازداشت عاملان «انتشار یک فیلم مستهجن» خبر داده بودند و گفته‌های فرماندار شوشتر درباره بازداشت «متهم به تجاوز به چند پسربچه»، پس از انتشار خبرها و تصاویری در شبکه‌های اجتماعی ایراد شده است.
 
هفته گذشته خبرگزاری رسمی ایرنا به نقل از «یک منبع در نیروی انتظامی شوشتر» خبر داده بود که عاملان «انتشار گسترده یک فیلم مستهجن»، با تلاش پلیس فتا «ظرف شش ساعت شناسایی و دستگیر شدند».
 
اما در روز پنج‌شنبه ابتدا مسیح علینژاد، روزنامه‌نگار ساکن آمریکا، با انتشار تصاویری در اینستاگرام خود نوشت که یک «مجرم و اوباش سابقه‌دارِ شهر شوشتر که بارها زندانی شده ... همراه دو نفر از دوستانش» از صحنه‌های تجاوز به پسران نوجوان فیلم می‌گرفته و آنها را وادار به سکوت می‌کرده است.
 
این روزنامه‌نگار همچنین به نقل از برخی نزدیکان این کودکان گفته است که پلیس خانواده‌های قربانیان را تهدید کرده است که با رسانه‌ها در این باره حرفی نزنند.
 
با این حال فرماندار شوشتر در گفت‌وگو با ایرنا «تهدید خانواده‌ها» را تکذیب کرده و گفته است که «برخی خانواده‌ها شکایت خود را تحویل داده‌اند و برخی هم در حال تکمیل و تحویل‌اند».
 
همچنین به گزارش خبرگزاری ایلنا، نیروی انتظامی ابتدا بازداشت «عوامل تجاوز به کودک ۱۲ ساله شوشتری» را تایید کرد و ساعاتی بعد درباره «انتشار تصاویر مجرم سابقه‌داری که اقدام به آزار و اذیت چند نوجوان کرده بود» هشدار داد.
 
به نوشته ایلنا، پلیس فتا هشدار داده است که با کسانی که تصاویر مربوط به این تجاوزها را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند «برخورد قانونی خواهد شد».
 
این خبر در شبکه‌های اجتماعی نیز با واکنش‌های متعددی روبه‌رو شده است.
+79
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  منوچهری - کرمان، ایران

  اگر یک دستبند سبز دست یک دختر بچه باشه, سربازان ...نام امام تایم, سه سوته پیداش میکنند! ولی یه همچین چیزای باید صداش از کشورهای غربی دربیاد تا نیروی التزامی غلطی بکنه!! خدایا مارو بخاطر این عنقلاب کثیفی که کردیم, ببخش!!
  14
  65
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  اینو زود اعدام میکنند ولی سعید طوسی با اینهمه شاکی ترفیع مقام میگیره و میشه عزیز دل رهبر و یا اون ناظم مدرسه که آخوند زاده بود ول ول میگرده ;) البته طوسی حتما سوگلی دربار و حرمسرای اختصاصی سیدعلی ست و به آقا خدمات جنسی میدهد که پروستات آقا بهبودی پیدا کنه :) :)
  14
  58
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Liberte - ارومیه، ایران

  علت افزایش این نوع جرائم قبیح رو بایست ریشه یابی کرد. بی تربیتی جوانان و پرخاشگری نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا معضل از علل اینگونه رفتارها هستند.
  5
  55
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا
  کار کار خود پدر سوخته قیافه حکومتی اش است!!!!
  19
  33
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  بی شرافتی گاهی حد و مرز ندارد
  4
  57
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  خورشیدخانم - وین، اتریش

  در این روزهای سخت که ملت خسته از فشار اقتصادی است ممکن است که بازی خود حکومت باشد برای منحرف ساختن افکار عمومی....بحرانی تازه برای سرگرم کردن ملت خسته....چرا این خبر باید از ناحیه معصومه قمی درج پیدا کند؟؟چرا او منتشر کننده است؟؟ متاسفانه اتاق فکرسپاه هر دفعه ملت را غافلگیر می کند.مراقب باشیم این بی شرفها برای ماندن وبقای نگین خود دست به هر جنایتی می زنند.پاینده ایران
  34
  13
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  +Hunter - تهران، ایران
  [::خورشیدخانم - وین، اتریش::]. دائی‌جان‌ناپلئون هم فکر می‌کرد حامله شدن قمر کار "اینگیلیس"‌هاست. :)
  0
  8
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  کنعان - لندن، انگلستان
  باید داخل زندان برادران زندانی کارش رو یکسره کنن
  0
  6
  جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  این احتمالا معلم اخلاق مجتبى خامنه ایه و پشتش گرمه که مثل سعید طوسى ولش میکنن هر غلطى دلش میخواد میکنه و فردا پس فردا هم با یک حکم حکومتى على گدا آزاد. آخه این فعالیت ها، جزو تربیت بدنى حوزه علمیه اس و هر آخوندى تجربه ابنجور تعلیمات رو داره، و در حقیقت درجه هاى حوزوى با پینه سر زانو و تعداد بخیه هاى مقعد رابطه مستقیم داره، میدونین خاکستر نشینى یکى از مراسم حوزه علمیه اس؟ با این ترتیبه که جوجه آخوند ها رو لخت میکنن و میشونن رو خاکستر و نقش مقعدش رو روى خاکستر بررسى میکنن و تعداد بخیه ها رو میشمرن و با توجه به تعداد بخیه ها به طلبه ها مقام میدن. حالا حساب کنین سطح تحمل آیت الله العظمى و تعداد بخیه هاشو، مثل درجه هاى سرهنگ ها، سوراخ اصلى رو بستن و سوراخ دیگه بالاترش درست کردن هر چى تعداد سوراخ هاى تعبیه شده بیشتر باشه، مقام حوزویش هم بیشتره. فکر کنم آیت الله العظمى با وسط کمرش از توالت استفاده میکنه.!!! وقتى به این درجه از عرفان رسید، اونوقت وظیفه اش میشه تعبیه و ترفیع!!! برا همین هم آخوند ها تو جشن فارغالتحصیلى عمامه میذارن تو طبق، این نماد اندازه نقش خاکستر نشینى اینهاست.
  1
  8
  جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.