حمله سعید قاسمی به صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه

حمله سعید قاسمی به صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه : می ترسم از آن روزی که بر اثر فشار زیاد این فنر جهش کند و هوا پس می شود و حتی بعضی عبا و عمامه را درمی آورند و می گویند آخوند کشی می کنند.
+172
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  یکی از مشکلات این مملکت وجود پارازیتهایی امثال این مظهر داعش میباشد. دیگ به دیگ میگه رو سیاه.
  6
  69
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  برنامه هاى آینده نزدیک این مزدوران، خرجش یه کت و شلواره و یه بسته تیغ صورت تراشى حالا اگه با لباس زنونه فرار نکنن که میکنن. اینا اینقدر دزدیدن که با جت خصوصیشون فرار خواهند کرد. فقط موندن که تا آخرین لحظه، بدزدن و بکشن و غارت کنن، بعد هم یکى از همین کشورها بهشون پناه میده، حال میکنن و بریش من و شما میخندن.
  3
  53
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  این کلیپ نشون میده که همه سرداران و افسران و درجه داران سپاه و ارتش و بسیج و و و بی شرف و بی وجدان نیستند. هنوز هستند سرداران باشرف و با وجدان و وطن پرستی که در بدنه سپاه و بسیج و ارتش مشغول خدمتند اما هنوز همچون آقای محمد نوریزاد شجاعت مقابله با این حکومت را نداشته و یا مانده اند برای روز نیاز که مطمنا در یک اعتراض مردمی به صف مردم میپیوندند و مردم نیز به همچین افسران و سرداران با نفوذی نیاز دارند تا بتوانند جلوی فرار فاسدان حکومتی و غیر حکومتی امثال لاریجانی ها و روحانی ها و پورمحمدی ها و مکارم هاو یزدی ها و و و را بگیرند. درود بر همه خدمتگزاران با شرف و وطن پرست در هر لباسی که هستند.
  51
  21
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  چلچله - پاریس، فرانسه

  از همین می ترسم می ترسم هاست که رژیم دیکتاتورهای فسیل سفت و سخت سرجاشون نشسته اند و هر غلطی رو به اسم دین و حدیث انجام می دهند ، تا کی؟!
  4
  58
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  دیر فهمیدی تو هم یکی از آفتابه بیارای همین موال هستی که فکر نکنم به محاکمم برسی
  4
  68
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  پوفیوز تو خودت از اینها بد تری زر نزن
  0
  25
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  دوست عزیز، اولاً کلمه افسران و ارتش رو با کلمات فاسد سپاه و منفور بسیج و سردار . یکی نکن ، که تا دنیا بوده ارتش بوده و خدمت کرده ، اما این دو که از بعد از انقلاب کثیف خمینی نقش گرفتن و خون و جون و ناموس این مردم رو نابود کردن ، از دزدی . غارت ، تجاوز ، اعتیاد ، قاچاق تا کشتن بی گناه در ایران و در خارج کشور دریغ نکردن ، نمونش همین کرم شب تاب سعید قاسمی که از دست فشارهایه برجام لب به سخن گفتن علیهه دزدان لاریجانی که یک روز هم پیاله بودن زده ، من قصد بی احترامی به تو ندارم ولی دو حال داره یا تو منضو رتو درست بیان نکردی یا سپاهی هستی و در ‌واهمه ....🤷‍♂️
  0
  0
  جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. نه دوست عزیز، امثال نوریزاد و افسرانى که تو میگى سوپاپ اطمئنان رژیم هستن، خودشون رو مخالف نشون میدن که من و شما منتظر اقدامات بعدیشون باشیم و امیدوار که اینها ناجى بشن و ما هم بدون دردسر و خونریزى شاهد تغییر باشیم و این طور آدم ها هم مردم رو تو همین مرحله امیدوارى نگه میدارن و پشت پرده سهم خودشونو از سفره انقلاب دریافت میکنن وگرنه برا مثال خود شما یه نامه به على گدا بنویس ازش انتقاد کن ببین سر از کجا در میارى.
  0
  3
  جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.