احمدی‌نژاد با دفترچه خاطرات دکترحسین فاطمی چه کرده است؟

روزنامه شرق : فشار‌های رسانه‌ای درباره سرنوشت دفترچه خاطرات منسوب به دکتر حسین فاطمی که پریوش سطوتی همسر او گفته بود به محمود احمدی‌نژاد داده است، بالاخره یاران رئیس سابق دولت را وادار به واکنش کرد.
 
سحرگاه دوشنبه کانال تلگرامی دولت بهار در خبری مدعی شد که این دفترچه در همان زمان اهدا، به مرکز اسناد انقلاب اسلامی تحویل داده شده است. اما روابط عمومی سازمان اسناد انقلاب اسلامی» گفت: کسی در این سازمان چنین خبری را تأیید نکرده است.
 
محمود احمدی‌نژاد اخیرا به مناسبت سالگرد اعدام دکتر حسین فاطمی یادداشتی در کانال تلگرامی دولت بهار منتشر کرده است.
 
او و دو یار بهاری‌اش، حمیدرضا بقایی و اسفندیار رحیم‌مشایی، فروردین سال گذشته هم بر مزار فاطمی رفته بودند که به مناسبت سالگرد اعدام، دوباره ویدئوی آن را در همان کانال بازنشر کردند. اما در این میان یک سؤال بی‌پاسخ وجود داشت و آن این بود که احمدی‌نژاد با دفترچه خاطرات حسین فاطمی که پریوش سطوتی مدعی شده بود به او داده چه کرده است؟
 
همسر دکتر فاطمی همان زمان دیدار با احمدی‌نژاد مدعی شده بود که دفترچه‌ای حاوی خاطرات دکتر فاطمی را به احمدی‌نژاد داده است. احمدی‌نژاد هم با تشکر از هدیه کتابچه خاطرات دکتر فاطمی که مربوط به ماه‌های قبل از اعدام او در زندان بوده است، گفته بود: «این خاطرات و یادداشت‌ها سند ارزشمند و متعلق به ملت بزرگ ایران است که در اختیار مورخین قرار خواهد گرفت».
 
سطوتی درباره دفترچه‌ای که به احمدی‌نژاد داده به «خبرآنلاین» گفته بود: «این دفترچه خاطرات که خاطرات روز‌های زندان بود، بعد‌ها توسط پرستاری به دست من رسید که به آقای احمدی‌نژاد دادم.
 
این دفترچه همراه من در لندن بود؛ اگر من آقای احمدی‌نژاد را نمی‌دیدم، امکان داشت این دفترچه همچنان در صندوقچه من باقی بماند و من به خاطر لطف ایشان، این دفترچه را به ایشان دادم که به محض اهدای آن بسیاری از افراد من را مورد انتقاد قرار دادند که ما حاضر به خرید این دفترچه بودیم؛ درحالی‌که من هیچ وقت کار خرید و فروشی نکردم».
 
روزنامه دنیای اقتصاد در خبری مورخ ۲۰ فروردین ۸۷ نوشته بود:
همسر دکتر حسین فاطمی نیز در دیدار ضمن تقدیم دفترچه خاطرات دکتر فاطمی به احمدی‌نژاد و با بیان اینکه با انتخاب دکتر احمدی‌نژاد به عنوان رییس‌جمهوری، زندگی‌ او دچار تحول شده است، برای وی در خدمت هر چه بیشتر به ملت ایران آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.
+4
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  خورشیدخانم - وین، اتریش

  این کوتوله دزد به چه امیدی مانده وفرار نکرده با پولهای دزدی.
  6
  33
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  بعد از اعدام فاطمی ( کاری به درست یا غلط بودن این اعدام ندارم) شاه فرمان داد که پسر وی برای تحصیلات در خارج حمایت کامل شود . حالا مقایسه کنید به جمهوری کینه ای اسلامی
  13
  41
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  دفترچه را به اسم خودش و خاطرات خودش رفته ثبت کرده
  4
  9
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::خورشیدخانم - وین، اتریش::]. مگر بره پیش ننه چاوز یا جنگلهای امازون تو مناطق حفاظتی حیوانات در حال انقراض وگر نه هیچ جا بهش جا نمیدن
  4
  8
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::شمرالله - مونیخ، آلمان::]. گرامی ، این ماچ و بوسه و بغل کردن ننه چاوز یک اتفاق تاریخی در کارنامه ج. اسلامی است ، زمین لرزه در دنیای اسلام شد ، (نامحرم و بغل کردن )، من مطمئن هستم که ننه را صیغه کرد که خشم مهدی در ته چاه فروکش کنه ، خوب هم مهریه داد ، حتی جهاز عروس خانم از پول مردم ایران پرداخت شد
  3
  3
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  خورشیدخانم - وین، اتریش
  [::شمرالله - مونیخ، آلمان::]. دقیقا درست گفتی ایکاش بگیرنش تکانش دهند کلی پول ملت ازش می ریزه پایین
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.