چنگ۳۴۰۰ساله اَرجان که توسط بانوی ایرانی نواخته می شود

 چنگ۳۴۰۰ساله اَرجان(بهبهان کنونی در استان خوزستان)که توسط بانوی ایرانی نواخته می شود.صدای جادویی و شگفت انگیز این ساز  باستانی ایران را بشنوید و لذت ببرید.
+143
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  عالی بود و واقعا صدای جادویی داشت آفرین به این خانم هنرمند
  8
  56
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  بسیار عالی بود. اگر در یک استودیو صدا برداری ضبط میشد چه می شد. درود بر این بانو و امثال او که چنین هنر ایران و ایرانی را با وجود مشکلات موجود در کشور آخوند زده و عرب پرستان ساندیسخور زنده نگه میدارند.
  2
  48
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  خانمها و اقایان: ایا بعد از شنیدن این نوازش چنگ ,جان تازه ای نگرفتید؟ من که تمام زَنگ زدگی ام حد اقل برای یک روز پاک شد. رفقا: ایا این گونه دختران و کُلا زنان لایق نکوهش و فحاشی هستند؟ چرا باید از توهین و فحاشی افرادی سُنت گرا و قشری و بیسواد چون tom28 که سوپاپ امنیت و نقش نیروهای سرکوب را به عهده دارد , براحتی بگذریم؟ در کمترین حالت باید به تمام کامنت های مُتعفن ایشان منفی داد. دقت کنید به یک مطلب زن ستیزیtom28.: ٭زن ایرانی = تنبل فرصت طلب عاشق زندگی انگلی کثیفترین و بی شرمترین دروغگو٭ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴. قضاوت با شما. ایام بکام
  6
  74
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  [بلوچ - اسلو، نروژ] بلوچ جان بجای پاچه خواری و جو سازی و سمپاشی برو کمی در مورد دستور زبان پارسی مطالعه کن تا حداقل بتونی بخونی فهمیدن پیش کش .کوچولو تو نمیتونی با مسموم کردن جو روی زخمهای کمبود و عقده های خودت مرحم بذاری و به خیال بیمار خودت دیگران را تخریب بکنی . برای صدمین بار میگم برو اول زبان زیبای پارسی را یاد بگیر تا فرق بین کلمات زن و مرد و احمق را درک کنی بعد بیا به دیگران وصله بچسبون. این خانم یک بانوی هنرمند وقابل احترام هستن و با گروه انگلهای شما هیچ وجه اشتراکی ندارن. شما خیلی شجاعانه و قابل احترامی گفتی دگرباش هستی ولی آیا میشه بر اساس درک و فهم و تجزیه تحلیل ابلهانه بیمار کور و ناقص شما از حرفهای بنده , گفت که همه افراد شجاع دگرباش هستن یا همه دگر باشها مثل شما شجاع هستن یا همه دگر باشها افراد خوب یا بدی هستند. تمام این صفتها بصورت نسبی در جامعه وجود دارن و هیچ چیز مطلق نیست. بجای سمپاشی برو مطالعه بکن و دست از بلاهت یکدندگی و پافشاری بر نادانی دست بردار و از طرف من نگو همه زنها بد هستند چون من هرگز از کلمه" همه" استفاده نکردم و نمیکنم. شرم کن. کتاب بخون.
  2
  2
  جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.