قتل فجیع زن باردار پس از تجاوز

ایران نوشت: خانواده زن بارداری که در جنایتی هولناک از سوی یک مرد به قتل رسیده بود با حضور در دادگاه کیفری خواهان دریافت دیه از بیت المال شدند.

رسیدگی به این پرونده از زمانی شروع شد که جسد خونین زن جوان باردار در خانه‌اش در ورامین کشف شد.
کارآگاهان جنایی با شروع تحقیقات دریافتند این زن ۲۱ ساله افغان از سوی یکی از بستگانش و زمانی که در خانه تنها بوده مورد تجاوز قرار گرفته و سپس با ضربه‌های کارد به قتل رسیده است. پلیس خیلی زود عامل جنایت را که یکی از اقوام مقتول بود شناسایی کرد، اما وقتی به سراغش رفتند مشخص شد وی متواری شده است.
 
ردیابی‌ها برای دستگیری وی ادامه داشت تا اینکه جسد وی چندی بعد در حالی که بر اثر مصرف مواد مخدر جان باخته بود از سوی پلیس پیدا شد.

بدین ترتیب با گذشت ۴ سال از این ماجرا خانواده مقتول با حضور در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده خواستار دریافت دیه مقتول ازصندوق بیت المال شدند. قضات هم پس از بررسی محتوای پرونده با درخواست اولیای دم موافقت کردند
+26
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  kiarash367 - سیدنی، استرالیا
  کجاس اونایی که هی دم از انگلاب و اسلام و تشع میزنن؟. این بود مملکتی که میخواستین بسازین؟. حالا ما خودمون هیچی میگیم به جهنم شما که ادعای عمار و یاسر و مقدادتون گوش فلکو پر کرده بود و حرف از مدیریت جهان به وسیله اسلام میزنین تحویل بگیرین. وقتی چهل سال پیش میگفتن جلو درس خوندن مهاجرا رو نگیرین و گوش ندادین تحویل بگیرین. گند زدین به کشور و مردم شدن یه سری گوسفند بهشون میگی بیا تظاهرات ول کن حاجی سیاسی نیستم منو چه به سیاست ورد زبونشه.
  8
  8
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.