ادامه اعتراض به عکس های عشقولانه نجفی!

در فضای مجازی واکنش ها به ازدواج محمد علی نجفی همچنان ادامه دارد...
+100
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  setayeshz565 - وین، اتریش

  فقط مونده یه فیلم تایتانیک بدن بیرون،طرف سن بابا بزرگ منو داره،لبخند ژکوند طوری هم زده،خدای محمد شفایت بده😂😂😂
  6
  133
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران

  اینکه دوس دختر یا همسر کم سن داره چیز عجیبی نیست. اینکه ملت توقع دارن مثلا اصال طلبها آدمهای شاخصی باشن عجیبه. عزیزان کل افرادی که در بدنه این نظام و سیستم هستن دارای رانت و رفتار متناقض با ادعاهاشون هستن. خودتون رو خسته نکنید. در ضمن من از طرفداران این حکومت خیلی بیشتر از مسئولین این حکومت متنفرم. چون اونا که خر گیر آوردن سوار شدن بر این ملت. البته با حمایت اروپا و روسیه و چین. ولی این طرفداران این حکومت مغزشون کجا گیر کرده.
  10
  94
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Hatef - پاریس، فرانسه

  گرچه نقش حکومت منفور اسلامى در ایجاد و رواج ناهنجاریها و ارزشهاى منفى إنکار ناپذیر است، ولى امروزه پرداختن به یک چنین مسائلى، تنها بمنظور انحراف افکار از مسئله اصلى که همانا اساس این سیستم بوده، میباشد.
  3
  63
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  به سبک توفیق # آقای نجفی شب جمعه دو چیز یادت نره # اول اصلاح طلبی در زندگی # دوم .........!
  3
  43
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Masterweb - تهران، ایران
  به نظر من چنین آدمی که پست به این مهمی رو ول میکنه و میخواد به دور از سیاست ، عادی زندگی کنه آدم بدی نمیتونه باشه .
  28
  24
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. خدمتتون عوض کنم دوست عزیز که منهم همین حس رو دارم. طرفدارهای این رژیم به نظر من دون مایه تَر از خود این رژیم هستن. ادمهای low life که میدونن بیرون از این رژیم بیل هم دستشون نمیدن، کسایی که اگر یه گونی یونجه بدی دستشون بین دو تا گاو تقسیم کنن یکی گرسنه میمونه أون یکی میترکه! اینا حکم اون سگی رو دارن (با عرض معذرت از محضر سگ) که تا مرز پارگی دم تکون میدن، ولی صاحبشون اون صاحبی نیست که بهشون برسه، در حد یه استخوون خشکه که براشون بندازن لیس بزنن راضی هستن!
  5
  30
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  این آدم تا چند وقت پیش داشت تقیقه میگرد. داشت رول بازی میکرد مثل تمام بسیجی ها و مداح ها و حجت السلام ها که همه دارن نقش بازی میکنند و ظاهر و باطن آنها یکی نیست. از آثار مخرب دوران جمهوری اسلامی پرورش آدمهای دو رو و منفعت طلب هستش. از دوران راهنمایی شروع میکنند و بچه ها رو با نمره انظباط و نمره های مختلف سعی میکنند که طوری که اونا دلشون میخواد ظاهر بشوند و عمل کنند و نود ونه درصد این بچه ها در مدرسه و بیرون از خونه طور دیگه ای هستند و در خانه و پیش اقوام طور دیگه. شستشوی مغزی در دوران دبیرستان هم ادامه داره و در اونجا علاوه بر نمره داستان سربازی و شغل برای پسران و برای دختران هم نمره و وارد مراکز دولتی و حکومتی شدن بهانه خوبی برای دورویی و دروغگوپروری هستش. این افراد سالها به خودشون رو بقیه دروغ گفتند و میگند و ظاهر و باطن این افراد پر از تناقض و دروغ هستش و وقتی هم مسئول بسیج یا عضو بسیج ادارات یا مراکز دیگه میشن و مفت حقوق میگیرند و دامن گیر این پول حرام میشوند و ادامه میدهند و راه برگشتی هم نیست. من راستی و درستی و واقعیت هر انسانی رو دوست دارم حتی اگر بد باشه
  2
  21
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mehdi sadigh-Germany - دوسلدورف، آلمان
  نوش جونش ، اگر شما هم یه همچین لقمه ای گیرتان میامد چکار میکردید خب بزارید حالشو ببره
  26
  16
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. اگت طرفداران این رژیم از چیز زاید ی بنام مغز در بدنشونقابل ردیابی بود ،اسمشون طرفدار رژیم نبود رفیق!
  4
  15
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  این پدیده جدیدی نیست ؛ حدود ۲۰ سال پیش فامیل نزدیک من در طلا فروشی بود ؛ به یکباره رفسنجانی با یک دختر جوان بسیار زیبا و پاسداران محافظ وارد مغازه شدند . مغازه قفل شد . رفسنجانی به دختره گفت هر چی میخواهی انتخاب کن . برخورد کوسه با صاحب مغازه دستپاچه و مضطرب خوب بود . و بدون چانه خرید پرداخت شد
  7
  25
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sama128 - شیراز، ایران
  میگن نجفی که کمرش درد میکرد بعد از ازدواج مجدد یعنی صیغه (بازار آزاد) تبدیل به عقد کمردردش بشدت خوب شد منتهی آب روغن قاطی کرده موتور سوزونده قرار شده موتورش را احمد خاتمی با کمک احمد جنتی با نظارت استصوابی شورای نگهبان با دستان توانای علم الهدی بالانس مجدد کنند تا بتونه در جبهه حق علیه باطل در نبرد با استکبار جهانی با قدرت پیش بره. قرار شد صدیقی در نمازجمعه این هفته برای دو گانه سوز کردن موتور نجفی درخواست کمک از مردم غیور پشت صحنه بکنه که هر چه زودتر موتور نجفی را دو گانه سوز کنند
  3
  16
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک
  مرد‌ها دوست دارند همسر جوان‌تری انتخاب کنند تا نه‌ تنها کمکی برایشان در روزهای خستگی و بیماری باشد؛ بلکه با شور و شوق جوانی‌اش؛ حال و هوای آنها را بهتر کند. زنها هم میدانند که مردهای جا افتاده در مسائل زناشویی قدرشناس؛ با شوق؛ اشتیاق و ولع و فداکاری خاص مرتب در حین انجام وظیفه هستند.
  25
  13
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::]. از اینکه یک مسیحی خداپرست که خوبی و نیکی رو تبلیغ می کنه در سایت ، خوشحالم .ولی این نظرتون کاملا نادرست هستش. چون، همین تئوری های غلط باعث این قبیل اتفاقات نامتعارف می شه. سن و سال بیشتر به روحیه هست. مردان بایست به زنی که جوونیشونو با هم گذروندن و طی کردن ، عشق بورزن. همچنین الان در تهران و شهرهای بزرگ مردان جوان هم هستن که با زنان مسن و پولدار ازدواج می کنند تا مردان قدر شناس باشند و زنان هم راضی و احساس جوانی. پس این پدیده هم می بایست از نظر شما ی نجیب درست باشه.
  5
  11
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  setayeshz565 - وین، اتریش

  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::]. اصلا یک درصد هم شک ندارم که تو همون تفکر اسلامی هستی،ولی اینبار با اکانت مونث اومدی که کمتر منفی بگیری😂😂😂
  4
  38
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::] نجیب خانم: نگاه بنده در بد ترین حالت به این گونه ازدواج ها این است, که خود را قانع کنم و بگویم یک انتخاب شخصی است و بس. و وارد جزییات هم نمی شوم. ولی بنده با استدلال شما اصلا موافق نیستم. اخه یعنی چه که مردها دوست دارند, زن جوان بگیرند تا حال و احوالشان خوب بشود؟ اخه چه خوشحالی که با تباهی یک طرف ماجرا تمام شود؟ حضرت محمد هم در ۱۴۰۰ سال پیش دوست داشت .که با بچه ها ازدواج کند و طبیعتا او از این ازدواج حال و حوای خوبی به خود گرفته بود. ایا عایشه هم از این ازدواج سر خوش بود؟ پس یک پیرزن هم دل دارد با یک جوانکی ازدواج کند, و چون او هم می خواهد سر به حوا باشد! ولی این استثنا ها واقعیات جامعه امروزی ما نیستند. باید علتها بازنگری شوند. ایام بکام
  1
  16
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  تفکر اسلام یا راهبه نجیب - اودنسه . دانمارک : دوست و کارشناس سکسولوژیست این بار اون تب داغت فروکش کرده زیاد پر حرارت نیست. چرا ؟
  1
  10
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  واقعان جالبه ، trump دنیا رو با احمق بودنش به گند کشیده ، میلیون ها انسان از فقر بدبختی گرسنگی با تشکر از وجود مذهب ، به خاک سیاه افتادن اونوقت یک دلقک غربتی عکس میذاره و میشه سوژه و لذت هزاران نفر ... برایه همین اخوندا سفت چسبیدن .
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  دوستان، این یه انتخاب شخصیه و به عکس ها هم که نگاه کنیم بنظر میاد که دوتاشون راضى بنظر میان. مسئله اصلى رو تو پوشش اختلاف سن ایندونفر فراموش کردیم که این آقا با پول من و شما تو کشورهاى بیگانه داره عشق و حال میکنه و گرنه من و تو نمیتونیم در بدو ورودمون ماشین انچنانى سوار شیم و دست در دست معشوقه یا زن صیغه اى و عقدى سفر هاى انچنانى بریم. بیاین با خودمون صادق باشیم، اگه موقعیتش رو داشتین، نمیکردین؟؟؟
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک
  [::نازک بین - شفیلد، انگلستان::]. بنزین میسوزه، کنده درخت هم میسوزه. دیر و زود داره، ولی سوخت و سوز نداره. هر چقدر هم که غول شهوتت سرکش باشه، بالاخره یه روزی میخوابه و میشید نجیب.
  3
  1
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  millionaire - منچستر، انگلستان
  خانمه همچین کم سنم نیستا
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.