روزنامه جوان: حساب نوه را به پای آیت الله نگذارید

روزنامه جوان نوشت: در روزهای اخیر انتشار تصویری از صفحه اینستاگرام یک دختر ساکن امریکا و معرفی او به عنوان نوه آیت‌الله یزدی خبرساز شد.
 
آن دختر نوه دختری آیت‌الله یزدی است، اما چرا گفته نمی‌شود که او دختر دکتر محمدرضا تخشید، رئیس اصلاح‌طلب دانشکده حقوق دانشگاه تهران است و زمانی که سه سال پیش به عنوان ریاست دانشکده انتخاب شد، اصلاح‌طلبان از این انتخاب استقبال کردند و صادق زیباکلام گفت: باید این انتخاب را به فال نیک بگیریم!
 
همان زمان کیهان اعتراض کرد که انتخاب او شتابزده بوده و رتبه بالای علمی هم نداشته است.
 
نکته بامزه آنکه برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب همان زمان برای جلب توجه اصولگرایان تیتر زدند که «داماد آیت‌الله یزدی رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران شد» در حالی که قرابت فکری و سیاسی میان آیت‌الله یزدی و محمدرضا تخشید وجود ندارد.
 
حال آیا حساب نوه را باید با پدربزرگ یکی دانست یا با پدرش؟! چرا اصلاح‌طلبان نمی‌گویند فلانی دختر دکتر تخشید است و ترجیح می‌دهند او را به نام پدربزرگش بخوانند؟!
+13
رأی دهید
-170

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Herzl - امستردام، هلند

  ببینم اینها 22 بهمن و 13 آبان در راهپیمایی‌ها و روز قدس و انتخابات شرکت می کنند یا فقط أمت همیشه در صحنه شرکت می کنند؟
  3
  101
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  بحساب مادرش میزاریم هم باین طرف بند هست هم به اون طرف وسل هست.
  3
  99
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  مگرتمام قوم و خویشای دور و نزدیک کوچکترین فعالین سیاسی و غیر اندیشها تو این چهل سال اعدام, تنبیه و محروم از تحصیل و کار نشدن؟
  3
  66
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  یک اصلاح طلب کسی‌ است. که هم از توبره می‌‌خورد. هم از آخور. از یک طرف می‌‌گوید قربان ریش مقدس آقا .این برای پست و مقام است . از آن طرف می‌‌داند.اگر از مردم ایران پرسش کنند. همه گویند. گودرز به ریش مقدس آقا. این آقا اگر داماد این شیخ رسوا نبود. رهیس دانشگاه می‌‌شد؟ خر خودتان هستید. سگ زرد برادر شغال است
  7
  86
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  tom28 - تهران، ایران

  وقتی به مردم میرسد خانواده مخالفان رژیم کثیف آخوندی را بازداشت و ممنوع الخروج میکنند . اما آقازاده ها آزادانه مشغول چپاول کشورند. دکتر خزعلی قبیله لاریجانی را متهم به ظلم دزدی و فساد گسترده میکند اما کسی نه با او و نه با قبیله کثیف لاریجانی کاری ندارد. نوری زاد خامنه ای را متهم به فساد میکند اما کسی با او کاری ندارد. اما یک معلم معترض را دستگیر و در بیمارستان روانی بازداشت میکنند. نوه خمینی با کیف ۵۰۰۰ دلاری و ماشین بی ام و ۲ میلیاردی عکس میگیرد و میکوید نماز دختر بیحجابش در کانادا بیشتر ثواب میبرد در حالی که مادر ۷۰ ساله یک مخالف سیاسی دستگیر میشود.فوتبالیستها و سلبریتی ها پول زلزله زده ها و بیماران سرطانی را غارت میکنند و خرج عیاشی خود میکنند و کسی کارشان ندارد. اگر امام اول شیعیان علی واقعیت داشت و زنده میشد گردن اینها را میزد یا خودش هم عضو باند چپاول میشد. درست حدس زدین عضو باند میشد. تاریخ را بخوانید تا ببینید چگونه محمد زمینهای حاصلخیز و ثروتمند فدک را به نفع دخترش مصادره وتملک کرد و علی را نگهبان اموال فاطمه نمود. اسلام یعنی ظلم و چپاول ایران
  6
  87
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  چه فرقی میکنه پدر و پدر بزرگ دزد و ولد زنا هستند نوه و نتیجه ها هم تخم و ترکه همین شیادان و دزدان و راهزنان هستند
  5
  79
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  پاسخ به نوه آیت الله : اگر پدر بزرگ شما یک ملای ساده و بی منسب و مقام بود نه پدر شما که فاقد رتبه بالای علمی میباشد مقام پیدا نمی کرد و نه شما الان در امریکا بودید . دوما "پدر و پدر بزرگ شما و طیف حاکم که دائما" شعار مرگ بر امریکا را القا میکنند بمردم و امریکا را لانه شیطان و فرهنگ منحط غرب می پندارند . چه منافع ای برای خود و اقوام خود جستجو میکنند که در اولین فرصت فرزندان خود را راهی امریکا میکنند. امثال شما درمیان دولتمردان ایران زیاد است . اما بد بخت و خام مغر مردمی که فریب شعارهای پوچ و دهان پرکن بزرگان شما را میخورند. صد افسوس که ملت هنوز خواب هستند و نمیدانند که بحران و بدبختی و تحریم و گرانی و بی پولی فقط برای آنها معنی پیدا میکند نه دولتمردان و دست اندر کاران حکومت.
  5
  64
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  مساوات - مساوات، ایتالیا

  همان موقع انتخابات هم مردم میگفتند انتخاب بین بد و بدتر است! ونه بین خوب و بد واسه همین چه فرقی میکنه این دختر یا نوه کدام شخص حکومتی باشه ؟ یا دزده یا خیلی دزده.
  3
  55
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  شاه و شیخ - قم، ایران

  اینکه نوه را بیشتر به آفت الله پدربزرگ میچسبانندش به این خاطر است که همین آفت الله مستقیم و غیر مستقیم دستش به خون اعدامیان دهه 60 رنگین هست, همین آفت الله است که هزاران جوان را راهی زندان کرد , همین آفت الله است که با شعار مرگ بر آمریکا کودکان را از دبستان علیه آمریکا میشورانند بعد که داماد بی غیرتش نوه را به آمریکا میفرستد آفت الله هیچ اعتراضی که نکرده هیچ, همچنان بر طیل "مرگ بر آمریکا" میکوبد.
  2
  31
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sama128 - شیراز، ایران

  سر تا پای نظام کلهم الجمعین دزدن بعد فیلم بازی میکنن حساب نوه عمه خاله و .. جمع کنید این بساط آشغال های کثیف به اسم خدا و پیغمبر خون ملت و کردید تو شیشه ملت را به خاک سیاه نشوندید خودتون دارید حال میکنید پول اورت خونه توپ زندگی توپ خورد و خوراک توپ حساب های بانکی فوول فقط به ملت خر پشت صحنه توی صحنه که میرسید یادت صحرای کربلا و این شر و ور ها می افتید ویسگی و کونیاکتون و استخرهای مختلط را میرید تو هیات های عزاداری بعد خوردن یه غذای توپ مفتی دو تا باده معده هم حواله این مردم احمق میدیدکه شما دوزاری های بیسواد را آدم کردن فرق گوشتکوبیده با مدفوع را نمیدونستید الان به برکت ان قلاب اسلامی میرید توی امریکا و اروپا و کانادا قصر میخرید. ملت خر هم دلشون خوش تو محرم و کل سال برای اون دنیا عزاداری کنند و شما ها حال
  4
  28
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران

  درکشور آمریکا,هنوز نمادی از اندیشه پدربزرگش بر سرش هست,پس هنوز اندیشه استیلای مخوف اسلامی در مغزش هست.پس فردا همین زن در ایران درسمت وزیر و وکیل فریاد مرگ بر آمریکای ستمگر میکشد.نمونه اش ظریف
  1
  21
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک

  [::tom28 - تهران، ایران::]. حسود بودن حاکی از آن است که ما از آنچه خدا به ما داده است خشنود و راضی نیستیم. کتاب مقدس به ما می گوید که به آنچه داریم قانع باشیم، زیرا خدا هرگز ما را تنها نخواهد گذاشت و رها نخواهد کرد (عبرانیان فصل ۱۳ آیه ۵).
  22
  1
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Liberte - ارومیه، ایران
  نوه اش هم مثل خودش عددی نیستند که حسابی براشون قائل شویم. دختران ساده ایرانی خیلی محترم تر و با شخصیت تر از این دختر که با رانت در آمریکا داره درس می خونه هستند ، رانتی که با ایده مرگ بر آمریکا نصیبشون شده.
  2
  17
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mehdi sadigh-Germany - دوسلدورف، آلمان

  کثیف ترین دین، اسلام است هم آیین شان هم خودشان
  2
  22
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اگر قراره حساب کسی رو به کس دیگه ننویسن، پس شماها .. میخورین برای مشروب شلاق میزنین. چطور اونجا همه چی به همه چی ربط داره؟؟
  1
  8
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  حساب نوه را به پای آیت الله نگذارید. حساب مال خر است (امام خمینی)
  1
  8
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  tom28 - تهران، ایران
  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::] به شما توصیه جدی میکنم ابتدا لغت نامه دهخدا را بخونین تا تفاوت بین حسودی و انتقاد و حمله به فساد و رانتخواری و برخورداری از امتیازهای خاص بوسیله سواستفاده از ارتباطات مافیای و فامیلی را درک کنید سپس با نظرات لوس و مضحک و با استفاده از ابزار دین به توجیه کثافتکاری فامیلها و دوستانتون بپردازید.
  1
  12
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  مسئله اصلى اینجاست ، که امریکا ویزایه اینارو صادر میکنه با اینکه میدونه اینها ازاقوامه کسانى هستند که دستشون به خون اغشتس ، و این کارفقط از جواد ظریف بر میاد که جلو دوربین امریکا دشمن و در خلوت دوست صمیمى ....
  0
  3
  دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک:اولا من فکر میکنم همون دانمارکی پرو معرف هستی که پشت این اسم سنگر گرفته.دوما,گفته بودی ,خدا هرگز بندگانش را تنها نمیگذارد.تا امروز که 40 ساله از خدا خبری نیست,حالا نمیدانم این بیخبری و تنها گذاشتن این بندگان مربوط بکدام سوره و آیه میشود و اصلا شاید خدا ما ها را ببندگی قبول ندارد .
  1
  4
  دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::tom28 - تهران، ایران::]. اولین باره که میبینم تو کامنتت خبرى از زن ستیزى و غرض شخصى نیست و کاملا با نظرت موافقم. روز خوبى داشته باشى.
  1
  3
  دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  موضوع اینه که از اونجایی که این خانم عکس گرفته ومیگه خونشه یا با پول باباش که همش دزدیه خریده که چند میلیون دلار میشه یا باز با پول دزدی باباش اجاره کرده که باز چندین هزار دلار در ماه میشه آخه بی ناموسا این پولها رو از کجا اوردین
  0
  4
  دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  منطقه Manhattan که بنظر میرسه این خانم از پنجره محل سکونتش این عکس رو گرفته باشه از گرون ترین مناطق مسکونى و تجارى دنیاست که پایىن ترین سطح اجاره خونه تو این منطقه از سه هزار دلار در ماه به بالاست. فقط اجاره خونه، Fordham University هم به نسبت دانشگاه هاى دیگه گرونتره و حدودا ٧٢،٢٣٠ دلار شهریه داره، یه حساب سر انگشتى ٣٠،٠٠٠ دلار اجاره، ٧٢٠٠٠ دلار شهریه، خرج زندگى خورد و خوراک هم بگو ١٠،٠٠٠ دلار میشه ١٢٢،٠٠٠ دلار هر سال، ایشون وکالت میخونن که شهریه اش بالا تره ولى دوره چهار ساله که با یه جمع بندى، یه لیسانس وکالت ٤٨٨،٠٠٠ دلار خرج بر میداره یعنى به عبارتى ٨،٧٨٤،٠٠٠.٠٠٠
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::]. در جواب دوستى که گفت... دین، دین اسلام است باید این رو هم اضافه کنم که نه تنها اسلام، دین در کل کثیفترین کلاه تاریخ که سر مردم کوته فکر و تنبلی که قدرت و اراده تغییر سرنوشت خودشون رو ندارن و همه چیز رو میسپارن به مشیت الهى و خواست خدا رفته. نه فقط اسلام، هر دین دیگه اى هم اگه قدرت داشته باشه از دایش و طالبان بدتر میشه که نمونه هاش رو در طول تاریخ شاهد بودیم. راسپوتین ها و زنده سوزاندن مخالفان بجرم جادوگر بودن از نمونه هاى قدرت کلیسا. دین أفیون توده هاست. این کلمات قصارى رو هم که شما از انجیل آوردین مثل سوپاپ اطمینانه که وقتى گرسنه ایکه بامید تقدیر الهى نشسته و میبینه خبرى از رستگارى و بهتر شدن اوضاع نیست، وقتى از خودش میپرسه پس این خدا چه غلطى میکنه، کشیشه که خواهان تداوم چپاول و پر بودن دایمى کاسه صدقات و سهم کلیسا و جیب خودشه، این اراجیف رو تحویل مردم میده که بتونه بیشتر بدوشتشون. حالا یه عده هم مثل شما، بامید جواب مثبت کیس پناهندگى میاى اینجا و این ...رو تکرار میکنى. بقول فرخزاد، این ....فکرى بودنه.
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  ولى گویا این آپارتمان رو خریده، قیمت ها از ١،٠٠٠،٠٠٠ دلار، درست خوندین یک میلیون دلار شروع میشه. این زهرا خانم صیغه نمیشه؟؟؟ آمادگى خودم رو براى .....
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::]. برو بابا ....، از قدیم اسم زنگى رو کافور میذاشتن و که لغت نجابت تو أسمت دقیقا مصداق همین ضرب المثله، نانجیب بودن فقط یه معنى نداره، حتما نباید تنت رو بفروشى، فاحشگى صورت هاى دیگه هم داره، فاحشه فکرى هم داریم که .....، کسى که اعتقادش رو، حالا درست یا غلط، به امید قبولى کیس پناهندگى بفروشه هم فاحشه اس، فاحشه فکرى. این حسودى نیست، این مال و أموال رو هم خدا در اختیار اینها نذاشته، این پول خونه، رشوه رانت خوارى. اونوقت یه عده امثال تو میان این .....رو بخورد مردم میدن که مبادا به مشیت الهى شک بشه. اگه این مشیت الهیه که این خانم با پول و ثروتى که در نتیجه ظلم و دزدى و غارت یه ملت تو نیویورک زندگى اشرافى داشته باشه و تو ایران کودک کار شب گرسنه بخوابه، به این خدا باید . این خدا هم در راس جمع خودیهاى دسته على گداست که اینهمه ظلم رو نمیبینه و اجازه میده اینها این بلا رو سر مردم بیارن و بالاى منبر ها به اسم جدا و دین سفسطه کنن و چون به خلوت میروند آن کار دیگر. شما هم بنظر میاد بی نصیب نیستى از سفره انقلاب که سنگشون رو به سینه میزنى.
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.