واکنش شورای نگهبان به ادعای محمدرضا خاتمی درباره انتخابات ۸۸: سندی ندارند

سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به ادعای یک فعال سیاسی مبنی بر اضافه شدن ۸ میلیون رأی به آراء انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ گفت: بزرگتر از این ادعاها در سال ۸۸ درباره صحت انتخابات مطرح شد اما هیچ استناداتی هم درباره انها ارائه نشد.
 
به گزارش فارس، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درباره اظهارنظر یکی از فعالان سیاسی کشور درباره اضافه شدن هشت میلیون رأی به آراء در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ گفت: چرا ایشان ادعا نکرده است که ۱۰۰ میلیون رأی به ‌آراء اضافه نشده است؟
 
وی ادامه داد: آیا اگر دیگران درباره ایشان ادعایی بکنند و نسبت ناروایی به ایشان بدون استنادات بدهند آیا واجد اهمیت است و یا اساسا درست است؟
 
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بزرگتر از این ادعاها در سال ۸۸ درباره صحت انتخابات مطرح شد اما هیچ استناداتی هم درباره انها ارائه نشد و زشت است که دوباره چنین ادعاهایی تکرار می‌شود.
+7
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  آش با جاش - سیاهکل، ایران

  دروغ و تقلب هر چه بزرگتر، باورش راحت تر. هیچ فرقی نمیکنه، احمدی نژاد یا روخانی، حکومت اسلامی به اسهال مزمن گرفتار شده.
  1
  37
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  هزاران سند از جنایاته شما در این چهل سال در همه ی تاریخ ثبت شده کدومشونو گردن گرفتین . با سند بی سند شما جنایتکاره تاریخ حساب شدین و دیر یا زود به سزایه اعماله کثیفتون خواهید رسید . شک نداریم
  1
  19
  یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.