پیدا شدن ۶ سرویس بهداشتی زمان شاه در ورزشگاه آزادی - ویدیو

ورزش سه - اخیرا یک اتفاق عجیب در هنگام بازسازی استادیوم آزادی رخ داد. کارگران برای تعمیر سکوی vip مجبور شدند یکی از دیوارها را بشکافند که بعد از شکافتن آن، متوجه 6 توالت پشت دیوار شدند که سال های سال بلا استفاده مانده بود!
 
جالب اینکه هیچ کس هم نمی دانست چرا این دیوار جلوی توالت ها کشیده شده است! در حالی که استادیوم آزادی با کمبود سرویس های بهداشتی مواجه است. به خصوص اگر قرار به ورود خانم ها به استادیوم باشد، باید تعداد سرویس ها افزایش یابد. البته اخیرا و در بازسازی استادیوم آزادی، سرویس های بهداشتی هم مورد توجه قرار گرفته و بسیار زیبا ترمیم شده است.
 
شاید در بازسازی استادیوم آزادی و در روزهای آتی، کارگران با کشفیات جدید نیز مواجه شوند. استادیومی که در زمان ساخت یکی از بهترین های جهان بود و البته همان طور که اشاره شد، در سال های اخیر مورد بی مهری واقع گردید و این بار هم به بهانه صعود تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا و به خاطر تاکید کنفدراسیون فوتبال آسیا در دست بازسازی قرار گرفت.
واکنش سینا به توالت های پیدا شده در استادیوم آزادی:
+151
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  بهتره جمهوری اسلامی این کشف را به نام خودش بزنه ؟..
  13
  142
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  iran2020 - تهران، ایران
  بنظر میاید فیلم مال جای دیگر هست همه چیزش نوتر از اون هست که بشه گفت چندین سال پشت دیواری مخفی بوده
  33
  38
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  majiddk - کپنهاک، دانمارک

  خوب یادمه اول انقلاب در نوجوانى براى تمرین کشتى به استادیوم ازادى میرفتم و به چشم خودم دیدم که توالت ها و دوش هایى که با شیشه هاى مات از هم جدا شده بودند رو شکسته بودند تا قابل استفاده نباشند. شاید این توالت هاى کشف شده هم چون دارى توالت فرنگى بوده درش رو سیمان گرفتند اول انقلاب.
  13
  97
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  behran - کردستان، ایران

  احتمالاً بدلیل عدم وجود آفتابه و نجس بودن توسط یکی از آخوندهای آنزمان حکم بر کشیدنِ دیواری شرعی داده شده!
  38
  79
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  تنها جایی که مخصوص تر زدنه اما 40 سال از تر زدن این حکومت و ملت پرورش یافتش در امان بوده. اینجا رو باید امامزاده کنن نه اونجاهایی که معلوم نیست توش خر خوابیده یا آدم.
  34
  69
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  خداییش نظافتو بعد 40 سال حال کن . به قول سینا تنها جایی که چهل دزد بغداد و دار و دسته شون هنوز توش نریدن . اخه ای شاه ، باباهای ما هنوز امروز که امروزه از چمباتمه زدن کنار جاده دست نکشیدن اونوقت تو براشون اون زمان توالت فرنگی با کلاس ساختی ؟ روحت شاد
  24
  71
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  چقدر تمیز مونده کاش کشف نمیشد حالا با ر.. توش دلی از عزا در میارن مقامات مسئول
  7
  54
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  این یکی از صد ها جا هائی است که مسئولان دلسوز سابق بمنظور جلوگیری از ویرانی توسط قوم تازیان که بنام عنقلاب وارد ایران شده بودند این ها را در پوشش قرار دادند. نمیدانم یادتان هست یا نه . وقتی که این قوم نابکار وحشی تازی بر اوضاع مسلط شدند تمام توالت های فرنگی هتل اوین که حالا با نام دیگری خوانده میشود و هتل های درجه یک را خراب کردند و همان سنگ توالت مسلمانی یا سنتی جایگزین کردند .زیرا اینها معتقد بودند نماز روزه اینها در توالت فرنگی بدرگاه خدا مورد قبول واقع نمیشود. و یا اینکه در یک مصاحبه رادیوئی شنیدم که مسئول قسمت رادیو گلها بمنظور جلوگیری از حیف و میل و نابودی نوار های ارزشمند برنامه گلها تمام ان فایل ها را در داخل اطاق بزرگی در صدا و سیمای انزمان قرار دادند و جلوی ان اطاق را دیوار کشیدند . مصاحبه کننده که دارای نام فامیلی بسیار مشخصی است که متاسفانه فعلا یادم نیست اما در کامنت بعدی انرا باطلاع شما خواهم رساند.بله عزیزان دلسوزان این اب و خاک از همه امکانات خود برای حفظ اثار و ساخت و ساز قبلی نهایت استفاده را برای نگهداری انها بکار میبردند .
  9
  46
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  زیرا میدانستند این قوم وحشی خطرناک تر از قوم مغول و یا اسکند ر یا تیمور لنگ خواهد بود. البته جوانان فعلی اثرات مخرب این ابلهان و تاتار های زمان را بخوبی می بینند.
  20
  42
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  باید عرض کنم مصاحبه کننده در رابطه با حفظ اثار بر ارزش برنامه های گلهای جاویدان خانم منصوره پیر نیا بودند. البته همه بخوبی میدانند خانواده پیرنیا حق بسیار بزرگی بر گردن این کشور دارند و سابقه خدمت وفعالیت این خانواده خوشنام در رابطه با مشکلات و گرفتاری هائی را که کشورمان در انزمان داشت بر کسی پوشیده نیست از ان جمله زحمات این خانواده محترم در وقایع 21 اذر و خواباندن غائله اذربایجان و صد ها مورد دیگر را میشوذد ذکر کرد. خانم منصوره پیرنیا از بانوان خوشنام و از نویسندگان و روزنامه نگاران بنام ایران بود. ارزوی سلامتی برای این بانوی توانمند و خوشنام و تمام اعضا خانواده پیر یا را دارم
  9
  25
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  مزخرفه . از طرح زشت مربع مستطیل تمام این سرویسهای توالت و حتی روشویی و کشوهای زیرشون و کلید و پریزهای برق کاملا مشخصه که اشغالهای جدید چینی هستند که در زمان ساخت استادیوم اصلا وجود نداشتن. اینجا اتاقی بوده که با این سنگها در زمان شاه ساخته شده و بلااستفاده مانده و حداکثر در ۵ سال گذشته برای آقازاده ها تغییر کاربری دادن و حالا که تصادفی پیدا شده دارن ماستمالیش میکنن. درست مثل جریان جنازه مرحوم رضا شاه.
  24
  9
  شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.