مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان؛ محمدرضا براری دستش به مدال نرسید

محمد رضا براری در مجموع ششم شد (عکس مربوط به مسابقات قهرمانی آسیا است که در اندونزی برگزار شد) محمدرضا براری امروز در دسته ١٠٩ کیلوی مسابقه‌های قهرمانی بزرگسالان ۲۰۱۸ جهان در عشق‌آباد ترکمنستان به روی تخته رفت اما نتوانست به مدال برسد.
 
محمدرضا براری در یک ضرب ششم، در دو ضرب یازدهم و در مجموع ششم شد. او در یک ضرب ١٨١ کیلو، و در دو ضرب ٢١٥ کیلو (در مجموع ٣٩٦ کیلو) را بالای سر برد.
 
او نتوانست وزنه ۱۸۶ کیلوگرم را بالای سر نگه دارد وگرنه می‌توانست به مدال برنز برسد.
 
در مسابقات دیروز در دسته ۱۰۲ کیلوگرم علی هاشمی و رضا بیرانوند زیر وزنه رفتند، علی هاشمی با ۱۷۹ یک ضرب، ۲۱۷ دوضرب و مجموع ۳۹۶ کیلوگرم طلای مجموع، نقره یک ضرب و برنز دوضرب را گرفت و قهرمان جهان شد.
 
رضا بیرانوند، دیگر نماینده ایران در این وزن با رکورد ۱۷۵ یک ضرب ۲۱۸ دوضرب و مجموع ۳۹۳ کیلوگرم طلای دوضرب و برنز مجموع جهان را گرفت و سوم شد.
 
به این ترتیب ایران در جدول امتیازی با ٣٩٥ امتیاز بعد از چین و بلاروس در جای سوم است.
 
در جدول مدال‌ها، چین با ١٨ طلا، ۱٩ نقره و ١٠ برنز بدون رقیب در صدر جدول است، تایلند با نه طلا، دو نقره و چهار برنز دوم است و ایران با پنج طلا، یک نقره و برنز در جای سوم قرار دارد.
 
در آخرین روز این مسابقات علی داودی فردا در دسته به اضافه ١٠٩ کیلو روی تخته خواهد رفت.
 
علی هاشمی دیروز با مجموع ٣٩٦ کیلو قهرمان جهان شد (عکس مربوط به مسابقات قهرمانی آسیا است که در اندونزی برگزار شد) این مسابقات در دو رده زنان و مردان انجام می شود اما تیم ایران فقط در رده مردان در این مسابقات حاضر است و این تیم هم با دو وزنه‌بردار کمتر در رقابت‌ها شرکت کرده است.
+5
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.