پسر مدیرعامل پرسپولیس خواننده کنسرت فینال لیگ قهرمانان آسیا

فدراسیون فوتبال به دنبال برگزاری یک کنسرت ویژه برای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در ورزشگاه آزادی است.
به گزارش خبرآنلاین، همه ساله یکی از آیتم‌هایی که در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود، برگزاری جشن‌های پیش از بازی است. آن‌ها برای این مراسم در سال‌های گذشته ارقامی حدود ۱۰۰ هزار دلار هزینه کرده اند که این هزینه در اختیار یکی از شرکت‌هایی که برگزاری جشن‌های قبل از بازی را بر عهده بگیرد پرداخت می‌شده است. پیش از این گفته شده بود که بهنام بانی و شهاب مظفری خوانندگان این کنسرت هستند حال گفته می شود این احتمال وجود دارد که آرمان گرشاسبی، پسر حمیدرضا گرشاسبی و خواننده گروه “چارتار” روز بازی پرسپولیس – کاشیما در ورزشگاه آزادی به اجرای برنامه بپردازد.
+8
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  این لنگیها برای اولین بار در تاریخشون با سلام و صلوات رفتن فینال دیگه هرچی عروسی و عقدکنون و ختنه سورون دارن رو انداختن روز بازیشون. خدایا ممنون که اینها رو انقدر خوشحال کردی. همین فینال هم اشباعشون میکنه.
  41
  25
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  من و آزادی - بروکسل، بلژیک
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. یک ذره شعور کافی که آدم بدونه این مراسم رسم تو هم جای دنیا و این نشون دهنده رسم و رسومات اون کشور رو به دنیا نشون میده، در حال حاضر مهم آبی و قرمز نیست. مهم اینکه یک تیم از ایران تو فینال ایستاده. خدایا با کیا شدیم ۸۰میلیون
  7
  26
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.