مادرتتلو: امیر را شما زامبی‌ها خراب کردید

فریده واثق، مادر امیر تتلو درباره حاشیه های اخیر به وجود آمده برای فرزندش در اینستاگرام نوشت: «خوب تخلیه شدین عقده ایا زامبیا با شمام شماها که دهنتون بوی گندش که با فحشها و اهانتهایی که به منه مادر میکنین بوش همه جا مخصوصا وجودتونو گرفته.
 
برترین ها: فریده واثق، مادر امیر تتلو درباره حاشیه های اخیر به وجود آمده برای فرزندش در اینستاگرام نوشت:
 
«خوب تخلیه شدین عقده ایا زامبیا با شمام شماها که دهنتون بوی گندش که با فحشها و اهانتهایی که به منه مادر میکنین کثیف و بوش همه جا مخصوصا وجودتونو گرفته من از این بدتراشو دیدم میگذرم میبخشم و رها میکنم ولی شماهایی که از دهنتون کثافت میباره بدونین که موقعی که باید کثیف باشین هیچکی به پاتون نمیرسه از بی رحمی و قساوته قلبه شماها زامبیای کثیفه بیرحم امیره پر عشقه مهربانه شاد با ادبه منو تبدیل کردید به آینه خودتون.
 
من می بخشم و آزاد و رها میکنم خود من یه زنه آسیب دیده اجتماعی و خانواده و خانواده شوهر و شوهر و همه جوره از صاحب کارای پدرسوخته تا شماها ولی خواستم با این پست بفهمین که اونایی که دم از نجابت وپاکی وادب میزنن خودشون تو … ولجن غوطه ورن من به تربیتی که کردم ایمان دارم تو این چند ساله اخیر امیر آینه شما پدر سوخته های بد دهنه فاسد شد خیلی سخته نه، پس منم بخوام از هر کدام از شما زامبیا شکایت کنم همتون ته چاهین این منه مادر قوی وقدرتمند هستم که شمارو همه جوره تحمل میکنم.
 
من مثل شما عقده فالوئر نیستم و هیچ تبلیغیم رو پیجم نکردم فقط و فقط به عشق سلطانو سرورم و روحو قلبو جانم اومدم که کاراشو دنبال کنم و ناظر باشم همین والسلام بعد این پست که همتون و پست پر از انرژیه سیاه و تیره شده لااقل برای خودتون یه پست میزارم .
 
بیاین روشن کنید بلکه یه گوشه از ایرانه عزیزمون که خودمون با حرفامون و با کارامون نابودش کردیمو درست کنیم خداوند هممونو ببخشه و ازمون بگذره حالا بازم از رو نریا بیا دهانه بو گندوتو باز کن فحش بده امیرو من تربیت کردم و ذاته پاکش رو خوب میشناسم ولی این اخیرا امیر خود خود شماس خودتونو دیدین خوشتون اومد»
+35
رأی دهید
-150

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  شاه و شیخ - قم، ایران

  "از کوزه همان برون تراود که در اوست.." این ادبیاتی که توی بلانسبت "مادر" بکار بردی معلومه که چی تربیت کردی و تحویل جامعه دادی...!!!؟؟ مادر ستار بهشتی یک "مادر" , تو هم بلانسبت یک "مادر" ...!!! اون زن بیچاره با اینکه تنها پسر و تنها مرد خانه اش را زیر ضربه های نامردی به شهادت رساندند, با این داغ سنگین هرگز کلامی سخیف از دهانش بیرون نیامد. فکر کردی چی تحویل جامعه دادی!!! یک انگل که خودش را به ریش یک انگل تر از خودش بسته بود که اگر شد رییس جمهور از این نمد کلاهی هم برای پسر به غیرت تو بدوزد...!! ای کاش میشد بجای ستار بهشتی ها شما لجن ها گورتون را گم میکردید و ناپدید میشدید.
  30
  274
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  لایک مادر، لایک سان.
  48
  75
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
  ۳۷
  اظهال نظر - تریر، آلمان

  خودش جودشو به گ.ا داو
  11
  69
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
  ۳۲
  Masterweb - تهران، ایران

  ایرانیان یوکی کمتر اخبار مضحک و بی ارزش بذار . آفرین
  8
  144
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
  ۴۰
  ZEDEHAL - برلین، آلمان

  مگه این انگل مادرم داشته
  13
  85
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
  ۶۹
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا

  ددم وای! این از پسرش مغشوش تره که!.
  8
  98
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۱
  ۲۸
  boysboys - مونیخ، آلمان

  ننه اش هم مثل خودش بی چاک و دهن و بی ادب و لجاره هست. از اون فامیلی که داره معلومه از چه قماشیه.
  10
  97
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. خوب میخواستید انقلاب نکنید تا خون ستار بهشتی های بیگناه ریخته نشه. کفران نعمت کردید و از روزیکه پیروز شدید بلاوقفه کشته میدهیم. اگر گمان کردید که مجاهدین در آینده کشور نقشی غیر از یک حزب خواهند داشت، هنوز در عالم هپروت هستید!
  64
  24
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۴
  ۶۸
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  اگر امیر تتلو را بنام موش فاضلاب میشناسیم بی دلیل نیست چون محیط تربیتی اش غیر موجه و آلوده بوده واز او یک انسان خود شیفته با نا هنجاریهای خارج از عرف یک هنرمند ساخته البته خودش هم استعداد پذیرش این آلودگی را داشته.شگل و ترکیبی عجیب بجای اینکه بیننده را بوجد آورد . تهو آوراست.
  5
  63
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  در اینکه بعید نیست وزارت اطلاعات هرکی رو نگهداره ممکنه داروهایی بده که مغز طرف تاب برداره. به راحتی چند نوبت ال اس دی به هر صورتی به بدنش وارد بشه مغزی نمیمونه. اما این تتلو هم خیلی وارد حاشیه میشه. شاید در زندگی کودکی خودش ضربه های زیادی خورده. و از طرفی ملت ایران هم به کوچکترین بهانه و دلیلی که در مغزشون میگذره با هرکی دشمنی و فحاشی میکنن. ...
  0
  15
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۳
  ۵۹
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  . [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. شازده ! در اینکه خونهای بیگناه زیادی ریخته شده و باعث قتل زیر شگنجه شده شکی نیست ولی خدمتت عرض کنم؛ نه که زمان قبل از انقلاب ساواک با‌ چلوکباب پذیرایی می‌کرد ! الان شکنجه و قتل هستش اونموقع هم بود ، ولی مردم فکر کردن که با انقلاب بد میره خوب میاد غافل از اینکه اون بد الان حکم فرشته رو داره و اون خوبه هم ننه مرده هر روز استخوانهاش با اه و‌ناله مردم میلرزه !! !! اما جا داره که یادی هم از دوران ما بکنیم ! جرات پذیرفتن ضعف، خودش یه مردانگی هستش ! بپذیریم که اونموقع هم بود وای با ورژن مختلف. سلامت باشین !!.
  11
  10
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۵
  ۵۲
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  این اومد درستش کنه تازه خرابترش کردو نشون داد این آب فاضلاب و بوی گند از کجا سر چشمه میگیره. از این بلانسبت مادر بیشتر از امیر تاپالو هم نمیشه انتظار داشت.
  2
  22
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۱
  ۴۹
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا

  به عنوان مادر و زن بودن به شما احترام مىزارم ، ولى کسىکه با رئیسى همدم شد ( کسىکه جزوه ٤ نفر از تىم . إعدام کننده سال ٦٧ بود و هزاران جوون رو کشت ) و بعد از خروج از کشور بر علیهه نظام شمشىر کشىد رو خود شما به عنوان یک مادر بیایید ارزش یابى کنید با این تفاوت که یکى از إعدامى هایه سال٦٧ فرزنده شما بود . فکر نمىکنم حرفى برایه زدن داشته باشید . یک سوزن به خود یک جوالدوز به مردم 🙏🙏
  0
  23
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۲
  ۳۹
  mashhabib - ایران، ایران

  ای ننه کاش اون شب خواب میموندی .....
  1
  22
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۱
  ۳۹
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا
  مادر فولاد زره!!!!!
  1
  19
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۴
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  خانم مادر به احترام به شما ولی فکر نمیکنید شما در تربیت این پوفیوز کوتاهی کردید ما زامبیها بهش گفیم بره به زنها فحاشی کنه؟ ما زامبیها بهش گفیتیم بره با قاتل جوانان وطنش رییسی پوفیوزعکس یادگاری بگیره ؟
  0
  20
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
  ۵۷
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::]. گرامی فکر میکنی از مغز فسیل شده و بازیافت نشده یک ساواکی زاده بی سواد چه انتظاری میشه داشت؟؟؟ شک نکنید که دو روز دیگه که پاسخی برای حرف منطقی شما نداشتند از در ناچاری و بدبختی فکری شما را هم به ریش اول آخوند ها میبندند و اگه جواب نداد به ملی مذهبی ها اگه باز نشد به کمونیست ها و اگه نشد به مجاهد و الی آخر میچسبانند. حیف از شخصیت شما که چنین .... هایی را مخاطب قرار میدهید.
  12
  7
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  ۵۹
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. هموطن عزیز ! در‌کل تاسف آوره وقتی احساس بر منطق چیره میشه ! نه از مثبت دادن تو جیب پولی میاد نه از منفی دادن از من چیزی کم میشه ! یه سر به یوتیوب بزنن تمام این مواردی رو که بنده ذکر کرده ام سندش موجوده ! هم کلیپ های بعد از انقلاب و هم قبل از انقلاب در مورد ساواک گفته شده! اتفاقا عباس میلانی هم یکی از این افراد هستش که اشاره به نقش ساواک با‌مخالفین رو توضیح میده !! ممنون از لطف شما و کاربران منطقی و منطق پذیر !! سلامت باشین !!
  3
  4
  ‌سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
  نظر شما چیست؟