علی پروین :غلط بکنم بگویم از پرواز نمی‌ترسم!

علی پروین به برانکو پیشنهاد بازی علی اصغری در فینال داده، گفته از سه مهاجم استفاده کند اما برانکو اصلا سه تا مهاجم ندارد!
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تنها شش روز تا دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا زمان باقی مانده است. پرسپولیس دیدار رفت را با نتیجه 2-0 واگذار کرد تا سرنوشت قهرمان به آزادی کشیده شود. پرسپولیسی ها امیدوارند با حمایت هوادارانشان بتوانند قهرمان آسیا شوند. یکی از مهمان های سرخ ها در فینال علی پروین اسطوره این باشگاه است. پروین در مصاحبه با 20:30 درباره پرسپولیس و شرایط این بازی گفت:« پرسپولیس اگر نیمه اول به گل برسد شانس برای قهرمانی هست وگرنه کار سخت خواهد شد. من هنوز برای شانس قائل هستم.» 
 
علی پروین البته حالا امیدوارتر از همیشه است و باور دارد می شود دو گل خورده را به این کاشیما زد. کاشیمایی که خیلی تیم دست نیافتنی نیست. سخت تلاش می کند اما نفوذپذیری اش بالاست.
 
او درباره تقابل با تیم های ژاپنی گفت:« زمانی که خودم بازی می کردم همیشه جلو کره و ژاپن کمی از سرعت آنها وحشت داشتیم. عرب ها با حوصله بازی می کنند اما این ها سرعت دارند. وقتی بازیکنان ما توپ زیر پایشان می آید ژاپنی ها مثل برق از بازیکنان ما توپ را می گرفتند.»
 
پیشنهاد تاکتیکی عجیب برای بازی علی اصغری؟
 
علی پروین درباره ارنج پرسپولیس در بازی برگشت گفت:« برانکو سرمربی است و او نظر می دهد اما اگر از گل خوردن بخواهد بترسد که ما بازی را باختیم اما به نظر من با سه فوروارد بازی کنیم و به کاشیما اجازه حمله ندهیم.» البته علی آقا درحالی این حرف را می زند که خودش در بازی هایی مثل دربی همیشه استرس داشت و اتفاقا خیلی محتاط بازی می کرد. تازه اینکه پرسپولیس اصلا سه تا فوروارد ندارد که بخواهد از آنها استفاده کند! مگر اینکه به سبک علی پروینی رو به بازی مستقیم بیاورد و یکی از دفاع هایش را ببرد نوک حمله مثل دوره ای که علی پروین هاشمی نسب یا انصاریان را می فرستاد آن جلو ضربه سر بسابانند! کاری که در سطح فینال لیگ قهرمانان آسیا و این تجربه اول حضور پرسپولیس در چنین بازی مهمی بعید است برانکو انجامش دهد!
 
سلطان پرسپولیسی ها درباره اخراج سیامک نعمتی گفت:« نمی دانم چه لزومی داشت در دقیقه آخر بازی آن هم کنار پرچم کرنر درگیر شود و تیم را ده نفره کند. مخصوصا الان که پنجره پرسپولیس بسته است و دست برانکو خالی شده.این کارها به پرسپولیس لطمه می زند.» 
 
این مشکلی بود که در همه هفته های اخیر درباره پرسپولیس هشدار داده می شد. همان اشتباهی که شجاع بارها انجامش داده و همان گزندی که استقلال از رفتار روزبه چشمی خورد . رفتاری که نه علی پروین ، نه کی روش ، نه شفر و نه حتی برانکو نتوانستند در فوتبال ایران اصلاحش کنند ! از علی کریمی گرفته تا کریم باقری و همین نسل سیامک نعمتی ، همگی بارها با رفتارهای عصبی شان کار دست تیم های شان داده اند ، آن هم در بزرگترین بازی ها!
 
غلبه بر ترس!
 
پروین درباره اینکه قرار است در بازی فینال حضور داشته باشد گفت:« این بازی را حتما می روم و قرار است جام را به زمین ببرم. انشالله که با دست پر برگردیم خونه و جام را بعد چند سال بگیریم.» او البته قبل از بازی رفت فینال در تلویزیون گفته بود اگر پرسپولیس بیشتر از یک گل بخورد به استادیوم نمی رود اما حالا انگار بر استرسش غلبه کرده و گفته که به استادیوم می رود!او پیشتر در برنامه فوتبال برتر گفته بود اگر تیم بیشتر از یک گل در بازی رفت بخورد ، به خاطر استرس مسابقه نمی رود ورزشگاه. ولی او یکی از مهمترین ارکان بازی فینال است. کسی که نشان درجه یک و طلایی فوتبال قاره را دارد و هم شیخ سلمان و هم شیخ احمد ، عاشق فوتبالش بوده اند ، برای این بازی نماد مسابقه فینال است. همان نقشی که زیکو در بازی رفت برای تیم ژاپنی داشت.
 
سلطان پاطلایی 5 دهه گذشته قرمزها می داند که نبودش برای بازی فینال به عنوان سفیر این بازی چه لطمه ای به مسابقه خواهد زد.
 
غلط بکنم نترسم!
 
علی پروین یکی از کسانی است که از پرواز و هواپیما می ترسد. او درباره اینکه گفته شده ترس پروین از پرواز و هواپیما ریخته گفت:« من چنین حرفی نزدم. غلط کردم اگر چنین حرفی زده باشم. همه می ترسند. منم می ترسم و من تنها کسی هستم که این ترس را عنوان می کنم.»
+28
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  اظهال نظر - تریر، آلمان
  خواهش میکنم از این دمبه لات خبر نزارید. این که بابا بازنشسته هست وافتاده تو کار دلالی وخ. مالی
  7
  19
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  نارکو - سوئد، سوئد
  انشالله که با دست پر برگردیم خونه و جام را بعد چند سال بگیریم. خخخخخخ یادم نمی یاد لنگیها تا حالا چنین جامی برده باشند که حالا بعد از چند سال بخوان دوباره برنده باشند. فکر کنم منظورش از دفعات قبل اون دوباری باشه که اس اس سرور لنگیها جام رو برد بالای سرش.
  7
  4
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.