جزییات محکومیت ۴ میلیون تومانی علی کریمی برای ایراد اتهام به هوشنگ مقدس!

وکیل هوشنگ مقدس می گوید آنها توانسته اند در دادگاه بدوی علی علی کریمی حکم محکومیت بگیرند.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ملک شاهی وکیل هوشنگ مقدس درباره پرونده شکایت از علی کریمی به خبرآنلاین گفت:« عکس و جزییات حکم بر اساس قانون نباید پخش و منتشر شود و جزییات حکم باید محفوظ بماند. رسانه ها هم اگر بخواهند منتشر کنند باید مجوز قضایی داشته باشند. در جلسه دادگاه شرکت کردیم و وکیل ایشان در تحقیقات دخالت نداشت و در جلسه دادگاه وارد شد. جلسه دادگاه بیشتر حول دفاع مراودات قانونی مالی آقای مقدس با فدراسیون فوتبال برگزار شد. در حالی که این صحبت با صحبتی که آقای کریمی در برنامه نود انجام داده بودند متضاد بود. در نود ایشان گفتند که پول های جام جهانی قبلی و فعلی را فدراسیون غیر قانونی به حساب آقای مقدس ریختند. کسی که این طور چیزی را نسبت می دهد به اشخاص باید دلایل محکمه پسندی به دادگاه ارائه دهد. همین طور آنها اسنادی را منتشر کردند که مراودات قانونی آقای مقدس با فدراسیون فوتبال بوده است. اما این صحبتی که در برنامه نود شد با توجه به پربیننده بودن این برنامه ایجاد شبهه کرده در صورتی که این صحبت ها خلاف واقعیت بود و افراد در مظان اتهام قرار دادند. در حالی که اینطور مسائلی اصلا وجود نداشت.»
این وکیل مدافع ادامه داد و گفت:«همچنین دفاع آنها هم حول مراودات قانونی آقای مقدس با فدراسیون فوتبال بود نه این حرفهایی که در برنامه نود زده شد. به هرحال دادگاه هم رسیدگی کرد، قاضی هم بسیار دقیق و ریز بین مسائل را بررسی کرد و دادگاه هم رای را صادر کرد و آقای کریمی را محکوم کرد.»
گفتنی است دادگاه علی کریمی را علاوه بر اعاده حیثیت، به 40 میلیون ریال جریمه محکوم کرده است. حکمی که قابل اعتراض در دادگاه های تجدید نظر است.
+7
رأی دهید
-14

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.