احمد خاتمی: آمریکا ۴۰ برابر گذشته ضعیف تر شد

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز آمریکا 40 برابر از گذشته ضعیف تر شده به طوری که در عرصه سیاسی و نرم افزاری و در سخت افزاری دارد قدرت خود را از دست می‌دهد و سربازان آمریکا فراوان خودکشی می‌کنند و در عرصه اقتصادی 800 میلیارد دلار کسری بودجه دارند.
 
به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد خاتمی در جمع راهپیمایان کرمانی به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با تشکر از اجتماع بسیار باشکوه مردم کرمان اظهار کرد: مردم و مسوولان با حضور خود این همایش ملی را تبدیل به وحدت و صفای ملی کردند.
 
وی با اشاره به حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در راهپیایی امروز افزود: آمریکا 65 سال است در کشور ما جنایت می کند. از کودتای 28 مرداد 32 تا امروز مدام علیه این مردم در حال جنایت است.
 
خاتمی تصریح کرد: مسلط کردن رژیم وابسته، جنایتکار و غارتگر بر کشور که 57 سال دین ستیزی، اخلاق ستیزی و اسلام ستیزی و جنایت و غارت کارشان بود، کار آمریکاست و بعد از انقلاب نیز آنی علیه ملت فروگذار نکرده و سفارت آنها لانه جاسوسی علیه ملت بود که جوانان دانشجوی مسلمان به حق این جاسوسخانه را اشغال کردند و انقلاب دوم را صورت دادند. انقلابی که در پی آن فریاد مرگ بر آمریکا طنین انداز شد.
 
وی با اشاره به جنایت آمریکا در صحرای طبس عنوان کرد: هواپیما بسیج کردند که به کشور ما آمده و جاسوس های خود را نجات بدهند.
 
امام جمعه موقت تهران گفت: حمله صدام به ایران بی تردید با مشورت آمریکا انجام شد و حمله به هواپیمای مسافربری و جنگ اقتصادی از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون از دیگر توطئه های آمریکا علیه ملت فداکار ایران است که این روزها اوج جنگ اقتصادی است.
 
وی افزود: اقدام دیگر این جنایتکار، جنگ نرم افزاری رسانه ای و روانی علیه ملت ماست که لحظه ای از آن فروگذار نمی کنند و با ابزار فضای مجازی آن را ادامه می دهند.
 
خاتمی تصریح کرد: تقویت گروهک‌های منافقین(داعش های وطنی) کار دیگر آمریکاست. منافقینی که پوست سه پاسدار را زنده زنده کندند و آمریکا حامی اینهاست.
 
وی بیان کرد: در همه اغتشاشاتی که علیه ملت ما بوده و در فتنه 88 و اغتشاشات دی ماه سال 96 آمریکا دست داشته و طراحی مدام توطئه علیه ایران در مجامع بین المللی را انجام می دهد.
 
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان گفت: اینکه آمده ایم و سراسر کشور به صحنه آمده دلیل آن این جنایات است که پرونده سیاهی از این جنایات دارند و ما هدفمند و با حساب آمده ایم.
 
وی افزود: امام(ره) فرمودند"آمریکا شیطان بزرگ است" و آمده ایم فریاد بزنیم تا بار دیگر دنیا بداند که ایران امروز به همان شکوه سال 58 مرگ بر آمریکا را فریاد می زند.
 
خاتمی اظهار کرد: امروز آمریکا 40 برابر از گذشته ضعیف تر شده به طوری که در عرصه سیاسی و نرم افزاری و در سخت افزاری دارد قدرت خود را از دست می دهد و سربازان آمریکا فراوان خودکشی می‌کنند و در عرصه اقتصادی 800 میلیارد دلار کسری بودجه دارند.
 
وی تصریح کرد: این کشور در حال فروپاشی است آنچنان که ابرقدرت شرق فروپاشید و دیر یا زود دنیا خواهد دید این قدرت پوشالی نیز ساقط خواهد شد.
 
خاتمی با اشاره به روی کار بودن دروغگوترین رییس جمهور دنیا در آمریکا بیان کرد: از روزی که سر کار آمده، بیش از 2 هزار دروغ گفته و به ملت و سایر ملت ها دروغ می گوید.
 
امام جمعه موقت تهران با اشاره به جنایتی که امروز در یمن صورت می گیرد، گفت: 12 میلیون یمنی در خطر قحطی قرار دارند و اتاق فرماندهی این جنایات در وزارت جنگ آمریکاست و همه این جنایات را از چشم آمریکای جنایتکار می دانیم و با حمایت آمریکا بحرین تبدیل به یک زندان برای شهروندانش شده است.
 
وی افزود: جنایاتی که در فلسطین و غزه انجام می شود همه با حمایت از این دولت خونخوار و جنایتکار است.
+15
رأی دهید
-181

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  خوب عوضش شما هم صدبرابر ، همیشه ملعون تر و فاسدتر و جنایتکارتر و پدرسوخته تر شُدید!
  9
  133
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  چی بگم والا - پاریس، فرانسه

  جناب خاتمی باور بفرمائید شما اگر نمی‌توانید با کسی همخوابگی کنید اون هم از دسایس آمریکا است (-:
  8
  96
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  اولاً بایستی پرسید که این آمار و ارقام را این اخوند از کجا و طبق چه منبع معتبری آورده است، و بعد، چطور آمریکا ۴۰ مرتبه ضعیف تر شده است که می تواند تمام دنیا و حتی چین و روسیه را در تحریم‌ها علیه ایران همراه کند؟ ترس از سرنگونی آخوندها را به هذیان گویی وا داشته است.
  8
  106
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خوب اگر تو دروغ نمیگوید حاج اقا بوفالو , امریکا خونخوار و جنایتکار را از بین ببرید تا هم شما از شر این امریکا جنایتکار نجات یابید و هم مردم یمن و فلسطین ! اندوه دختران دامن کوتاه لبنان کشت مارا : ;) ;) ;) ;)
  9
  88
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  مردک دزد. این ۴۰ سال را خوب امدی. دقیقا ۴۰ سال حکومت عمامه بسران را به ۱۴۰۰ سال پیش بردید اخه مردک روضه خوان خونه ها ومساجد. تورو چه به اقتصاد امریکا سخن گفتن ؟ خمینی ات‌کفت اقتصاد مال خراست. تو‌که توجه اش هستی . پس خفه خوان بگیر
  8
  80
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  kiarash367 - سیدنی، استرالیا

  حرف اخوند متشکل از سه چیزه. ۱.تنفر. ۲.دروغ. ۳.نفاق. هر حرفی که اخوند میزنه همینه. اخوند به انسانها یاد میده چطور مردم از هم متنفر باشن. اخوندها حرفهایی که میزنن همش دروغه. اگه یه چیزی که راسته بگن قطعا برای نفاقه. اگه مردم یکدست و یکجا باشن اخوندها و جمهوری اسلامی ایران نابود میشه. اما اخوندها بین مردم نفاق انداختن. به مردم ایران یه نگاهی بندازین. همسایه با همسایه دشمنی داره. ساکنین یه محله با محله ی بغلی دشمنی داره. ساکنین یه شهر با شهر بغلی دشمنی داره. ساکنین یه استان با استان بغلی دشمنی داره. ساکنین ایران با کشورای دیگه دشمنی داره. یه زمانی ایران زندگی میکردم محله ی بالایی ما گربه های خیابونگرد رو میاورن محله ی ما ول میکردن. ساکنین محله ی ما گربه ها رو جمع میکردن و میبردن محله ی بالایی. چرا؟ چون یه دشمنی بین مردم انداختن این اخوندا تا سالها نه درست میشه و نه مردم دوست دارن درست بشن. ساکنین محله ی قدیمیمون و یا محله ی بالایی به راحتی میتونستن گربه ها رو عقیم کنن و یا به شهرداری تحویل بدن ولی چون دشمنی و نفاق و کینه یاد گرفتن میبردن محله های همدیگه ول میکردن.
  7
  61
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  rezanl - امستردام، هلند

  انشالله روزی مثل وحید خزایی و داوود هزینه بلند میشی میبینی هم حرفات و هم طرفدارات بی ارزش بودن ولی دیگه دیر شده و دیگه تنها و در حال فراری
  8
  55
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  لندهور - کلن، آلمان

  آخوند وقیح بی حیای شارلاتان! ۴۰ ساله واسه ملت ایران هی لولو سر خرمن درست می‌کنید! همه دنیا دشمن هستند و دم دروازه ایستادن و می‌خوان ایران رو ببلعند و شما سرطان ها ارواح ننه تون نمیزارید! چون خودتون ملعون و دیوانه هستید فکر می کنید هنوز سال ۵۷ و ملت ساده اون زمان اراجیف شما رو باور می‌کنن! تو یکی گاومیش رو ملت ایران کنار اون علی گدا چنان تیکه تیکه کنن که حتی از طریق دندون هات هم نشه شناسایی کرد کی بودی پفیوز! برای هزار سال آینده هیچ کس تو ایران جرأت نخواهد کرد تو خیابونا با لباس آخوندی بیاد بیرون! حمام خون منتظر همه تونه
  8
  58
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Madiranian - کوالالامپور، مالزی

  معیار این چی یه که الان 40 برابر کمتر شده. پس قبول داران که 🇺🇸 قوی بوده. خودشونو چه قدر قوی می دونن که هی حرف میزنند.
  4
  37
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  این اشکول باز از غار کهف اومد بیرون که
  4
  42
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Moma640 - مانیل، فیلیپین

  الاغ میمون، تو گوساله و امثال تو‌ این اراجیفو میگین فکر میکنین با دسته کورا طرفین؟؟؟؟. کدوم خری میاد گوه خوریایه تو ....، ولدالواط باور کنه ان آبادی
  3
  41
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  گل میرزا - فرانسه، فرانسه
  کرگدن خاتمی!
  0
  18
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  جون مامانت ئینا بدادشان برسید,گناه دارن حس انساندوستیتان کجاتون رفته.همین قدر دوتا هواپیما رساله و روایات برایشان بفرستید و یک حوضه فیضیه هم وسط واشگنتون بزنید,بامید پنج تن ال عبا 40 سال دیگه بقدرت اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و نظامی شماها میرسند بعدش هم بیا ببین چه شود,جون هر کس و ناکست کوتاهی نکن
  0
  17
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  فکر میکنم که اون الاغه در کلیپ بالا را بردن و گریم کردن برای هالوین و تبدیل شد این به این حاج آقا!
  0
  19
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  من نمیفهمم اینهمه منم منم مال چیه؟؟ بابا سر و ته اقتصاد ایران رو بزنی یه اقتصاد ٥٠٠ میلیارد دلاری است. اونوقت با این بنیه همه جا رو هم میخوان بگیرن. بسیار پنانسیل بالایی داریم، به شرطی که حکومت ایدولوژیکی بالا سرمون نباشه. اخه مردک! کل ارتش و سپاه رو جمع کنین میشین ٦٠٠ هزار نفر. از این ٦٠٠ هزار نفر نصفشون هم نمیان براتون بجنگن. گذشت دهه ٦٠!! بقول اون جوک قزوینیه، اگر هم کسی بخواد بیاد کمک، میان کمک کسی که ته کوچه خفتت کرده.
  0
  4
  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  khorram - خملنیتسک، اوکراین
  من فکر می‌کردم ۳۸ برابر ضعیفتر شده
  0
  7
  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.