اسلحه کشیدن سربازای عراقی به روی زائرین! "مردم عراق به چشم گدا بهشون نگاه می‌کنند"

+190
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  خلایق هر چه لایق ، این کثافتی هستش که رهبر بیشعورتون به مملکت ایران زده و متاسفانه مردم ایران بخاطر بی عرضه گی مسئولین تحقیر بشن .
  7
  276
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  خوب چشمتون کور حالا بازم برین قاتلهای ایرانیها رو بپرستین. بابا حسن و حسین و الوده بودن دستشون بخون اجداد ما پیشکشتون این عراقیهای امروز دستشون بخون نسل قبلی خودتون الوده است مگه همین عراقیها تو ابادان و سوسنگرد و خرمشهر بعد از تجاوز گروهی بزنها و دخترها زنده زنده دفنشون نمیکردن؟ اخه شرم کنید بیشرمها بازم قلاده ببندین بگردنتون بگین «من سگ حسینم»
  10
  261
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  گدا بودن فقط به پول نداشتن نیست . شماها گداها و فقیران فرهنگ و عاری از هرگونه سواد هستین و در اون بدن نحس خود چیزی نیست جز یک تعصب خشک و خالی .بیشتر از این باید شماهارو خار و ذلیل کرد چون لیاقت شما به بندگی و رذالت زندگی کردن است و بس .
  6
  163
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Swestockholm - استکهلم، سوئد

  هزار رحمت به بی غیرتی و بی رگی سیب زمینی ، ۴۰ سال فرهنگ مرده پرستی رو چنان این حکومت در مغز مردم کاشت و بهش بال و پر داد که این جزو زندگی مردم ایران شد ، تا اون افکار درست نشن هیچ وقت ایران و ایرانی درست نمیشه ، مثل یه قوطی رنگ سیاهی می مونه که هرچی تلاش کنی و قطره قطره رنگ سفید بریزی داخلش که سفیدش کنی ولی باز سیاهی رنگ قالب هست و نمیشه ، مثل رنگ امروز ایران!
  6
  114
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  چی بگم والا - پاریس، فرانسه

  اول بگم که به عقیده من :دین یه مسئله شخصی هستش که به قلب و فکر و محیط خاتگی مربوطه، تا اینجا مشکلی نیست تا زمانی که تو جامعه و سیاست وارد نشده. ولی یه سئوال :مگه خیلی ها نمیگن ما سگ امام حسین هستیم و برده امام هستیم و. خوب این نرمال هستش که وقتی شخصیت خودتون رو از قبل در حد یک حیوان و برده تنزل میدید دیدگاه اون مردم و محیط هم بشما اینجوری باشه!! بخاطر این از اول نوشتارم گفتم که مسئله دین و عقیده شخصیه نه مربوط به بیرون!!
  4
  80
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  setayeshz565 - وین، اتریش

  یعنی گدا نیستن؟اگه گدا گشنه نبودن که به خاطر دو تا لیوان شربت و ساندیس و چیزای مجانی که اینهمه راه نیافتادن تا کربلا برن،حالا یه زیارتم این وسطا میکنن
  7
  105
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  hamid swed - مالمو، سوئد

  خاک تو سر تو و تمام احمقهایی که آبروی هر چی ایرانیه میبرین, حقتونه گرسنه و پای پیاده ولتون کنن تو همون بیابون, هیچ کاری غیر از گریه کردن بلد نیستین, یه مشت مردم بدبخت فلک زده که منتظرآ یکی از عالم غیب یه ترحمی بهشون بکنه و یه جوری یه زندگی راحت اینور و یه بهشتم اونور بهشون هدیه کنه, گور بابای حسن و حسین و بقیه آشغالهایی که واقعیتها رو از مردم گرفتن و همه رو بردن تو عالم هپروت!!!!!!!
  5
  100
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  این چقدر مَنگه داره از خودش گله میکنه . تازه اولشه لول بخور تو اون گَندی که درست کردین
  6
  102
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان

  سلمه عراقیها سما جانوران مرده خوار و سقت پرست را به چشم ،گدا به چشم مجوسیهای کثیف که جان و مال و ناموسشون حلاله نگاه میکنه. چه براشون امثال انگل السلام علم الگدا و چه قصاب الله رییسی ...کشی کنن و دختر۸ ساله و ۹ سدال همراه با هتل ۵ستاره براشون در مشهد تدارت ببینند یا نه. ملت ایران در تمام دنیا منفور شدن به لطف لاشخوار السلام ها و مسلک سقط پرستی حتی در ممالکی که ولی وقیه مثل زمان حمله سپاه قادسیه جان ومال و ناموس ملت را حلالشون کردن مثل برادران مظلوم عراقی. دیروز فحش میدادن بعد قمه کشیدن امروز اسلحه میکشن و فردا بمبارانتون میکنند، وقتی سرباز عراقی م،یبینه طرف قلاده به گردن داره و صدای سگ میده، اطمینان کلامل داره که با حیوان برخورد میکنه نه انسان، پس هر بلایی سر شما انگلها و جانورهای بیاد حقتونه
  5
  60
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  ایرانه آریایی - بوستون، ایالات متحده امریکا

  خلایق هرچه لایق! به این جماعت عرب پرست اینم زیاده.
  3
  69
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  اظهال نظر - تریر، آلمان
  ...حالا چه خاکی تو سرمون بریزیم هاا؟ مگه نمیبینی دارم ماتیک میزنم هااا؟ تو چکار داری؟
  14
  14
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  loder - شیراز، ایران

  ملت همیشه در صحنه باید بیشتر از اینها سرشون بیاد ی مشت اخوند عرب سوار این ملت شدن پیاده هم نمیشن همون زمان که پراید 22 میلیون بود شد 44 میلیون بعد 3 روز شد 33 میلیون ملت به همدیگه میگفتن وای پراید یدفعه 10 میلیون ارزان شد من دیگه از این ملت بریدم و به بیرونم نمیشه نگاه کرد چون هدف بیرونم تبدیل ایران به سوریه دوم هست واقعا موندم چی بگم و کاری از دستم بر نمیاد جز حرص خوردن ;)
  1
  37
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  به گفته این اخوند عربپرست ، برای آنتالیا دلار 4200 میدن، آیا واقعا اینجوریه؟ اگه که میدن و به کسایی که به زیارت قاتلان اجدادمان نمیدن خیلی خیلی باعث خوشحالیه . امیدوارم که عراقیا همه این احمق ها را با اسلحه ای که این اخوند گفت بکشند چون تا زمانی که عربپرستی در ایران رایجه ، رژیم خوب سواری میگیره از مردم
  3
  40
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران

  اسلحه کشیدن روی این احمقها واقعا ظلمه و عدالت زمانی اجرا میشه که حقشونو با دار زدنشون در مسیر برگشت به ایران بزارن کف دستشون. پس ببینین که فردریک نیچه فیلسوف آلمانی درست گفته که در جهان دو نژاد وجود دارن احمق و باهوش ولی متاسفانه تعداد احمقها آنقدر زیاد هست که باهوشها وقت و امکان جمع و جور کردن کثافتکاریهای احمقها را ندارن و برای همینه که دنیا هر روز عقبتر میره.
  3
  37
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  tabarzinn - اوپسالا، سوئد

  گدا صفت بودن ربطی‌ به بی‌ پولی‌ نداره، همین که عرب‌ها میبینن یک گروه غیرِ عرب آمدن عرب پرستی‌ و الله پرستی‌، براشون کافیه و بهشون بی‌ احترامی می‌کنن.
  3
  37
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  دقیقا تصور عراقی درست است,شماها گدائید,ولی نه گدای اقتصادی بلکه گدا و فقیر شعور و فهم و ادراک و شخصیت. شماها سزاوار چنین رفتارهائی هستید.در مراسم حج گذشته عربها با دم پائی بشماها حمله کردند و میگفتند بروید گم شوید,البته با چند فحش خار مادر عربی,ولی با برای باز برای تحقیر شدن و توهین شنیدن تو صف چندساله هستید. این وضع رفتار عربهای عراقی را دیدید,باز سال آینده دوان دوان زنجیر بگردن بعنوان سگ امام حسین رهسپار اون دیارید.مسافری که بعنوان (سگ) باین کشور میرود ,باید انتظار چنین برخوردی را داشته باشد.سگ باشی,یعنی زیارتت قبول
  0
  16
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  از دوستان خواهش میکنم یه اسمی برای این مزقل های بیکار که پیاده راه میوفتن برن اونجا که داوطلبانه بزنن تو سرشون، پیدا کنن.
  0
  15
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  خوب شما گدایید،. خیلی بیشتر از گدای بی پول شماگدای بی شعورهستید،
  0
  14
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  یه شب مهتاب - استکهلم ، سوئد
  عجبا! مگه همین سربازها قهرمانان شما نبودند وقتی با همدستی جمهوری اسلامی و سیاسیون خائن کرد به کردستان حمله کردند و شماها همه براشون به به و چه چه میکردید؟! الان شدند آدمهای بد و آشغال؟! ای داد و بیداد که خود کرده را تدبیر نیست
  0
  8
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.