نتانیاهو: ایران به عنوان قویترین نیروی پیکارجوی اسلامگرا، اسرائیل و اروپا را تهدید می‌کند

تایمز اسرائیل در گزارشی نوشت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، پنجشنبه شب ایران را «قوی ترین نیروی پیکارجوی اسلامگرا» در جهان عنوان کرد و به اروپا نسبت به حملات احتمالی ایران در خاک آن قاره هشدار داد.
 
نخست وزیر اسرائیل پس از گفتگو با بویکو بوریسوف همتای بلغارستانی خود به خبرنگاران گفت، اسلام افراطی تهدیدی برای جهان است و اسرائیل اخیرا شماری از توطئه های ایران برای حملاتی در خاک اروپا را فاش کرده است.
 
نتانیاهو گفت اسرائیل و اروپا در برابر چنین حملاتی «در کنار هم می ایستند.»
 
مقام های اسرائیلی روز چهارشنبه گفتند سرویس اطلاعاتی «موساد» به همتای دانمارکی اش اطلاعاتی درباره قصد ایران برای ترور یک فعال مخالف در آن کشور داده بود.
 
نخست وزیر اسرائیل در بلغارستان گفت: «ما بخشی از همین تمدن هستیم، تمدنی که آزادی، صلح و پیشرفت را ارج می نهد و امروز این تمدن به طور مشخص از سوی نیروهای پیکارجوی اسلامگرا زیر حمله قرار دارد. پیکارجویان اسلامگرا به همه ما حمله می کنند. به اعراب حمله می کنند. به اروپایی ها حمله می کنند. به اسرائیلی ها حمله می کنند. به همه حمله می کنند.»
 
نتانیاهو برای شرکت در اجلاس «فوروم کرایوآ» در روز جمعه که شامل نخست وزیران بلغارستان، یونان و رومانی و رئیس جمهوری صربستان است وارد شهر «وارنا» شده بود.
 
نخست وزیر اسرائیل در آستانه این سفر گفته بود، قصد تقویت ارتباطات با این کشورها و «تغییر رویکرد خصمانه و ریاکارانه اتحادیه اروپا» به اسرائیل را دارد.
+61
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  کاشکی سیاست مداران دنیا از کلمه( رژیم ) ایران - بجای ایران استفاده میکردن
  2
  21
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  جهان آفرینش - تهران، ایران

  خودتون با توطئه کثیفتون شاه مسالمت جو و صلح طلب مارو برداشتید،خودتونم باید تاوانشو پس بدین.هر چند که قربانی اصلی همه این معضلات مردم بیگناه ایرانن.
  2
  23
  شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.