قاتل زن بدنام کیست؟

یک مرد افغان که در جریان رابطه با زنی ایرانی او را کشته و دست به سرقت از خانه‌اش زده است صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد ومنکر ارتکاب جنایت و سرقت شد.این متهم به قضات دادگاه گفت: من نه قتل را قبول دارم ونه سرقت را.... این دوستانم بودند که با او رابطه داشتند بعد هم پا به فرار گذاشته‌اند و به افغانستان گریخته‌اند.
 
 این جنایت در سال 94 به‌دنبال کشف جسد زن جوانی که کنار خیابان رها شده‌ بود شروع شد.
خیلی زود جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و در جریان تحقیق پلیس متوجه شد این زن با مردان زیادی رابطه داشته و از این طریق امرار معاش می‌کرده است.این زن جوان که زیبا نام داشت از سوی خانواده‌اش طرد شده‌ بود و به‌همین دلیل اعضای خانواده او چندان در جریان زندگی‌اش نبودند.

بعد از شناسایی خانواده زیبا و تأیید هویت جسد، پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد و مشخص شد زیبا در یک خانه به قتل رسیده و سپس جسدش را به بیرون منتقل کرده‌اند. چندی بعد مأموران متوجه شدند تلفن همراهی که به‌نام زیبا بوده‌ روشن شده است و مأموران مردی را که این تلفن همراه در اختیارش بود بازداشت کردند.این مرد افغان به‌نام جمعه در بازجویی ادعا کرد: تلفن را از شخصی خریده‌ است اما نتوانست آن فرد را به پلیس معرفی کند. با این حال وقتی مأموران بررسی‌هایی انجام دادند متوجه شدند این مرد با زیبا چندین بار تلفنی در تماس بوده و حتی با او رابطه داشته ‌است.

جمعه وقتی دید رازش برای مأموران فاش شده‌ است گفت: من مدت‌ها با زیبا آشنایی داشتم و از طریق دوستانم با او رابطه برقرار کرده بودم.

روز حادثه هم با او تماس گرفتم و به دیدنم آمد اما به من گفت که باید پول بیشتری به او بدهم. اما من قبول نکردم و از خانه‌اش بیرون رفتم.دوستانم او را کشته‌اند.وقتی از متهم خواسته شد که دوستانش را معرفی کند، گفت: آنها پس از کشتن زیبا ایران را ترک کرده‌اند و با عجله به افغانستان برگشته‌اند.

جمعه به اتهام قتل عمد در شعبه 2 دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و در آغاز جلسه اولیای‌دم خواستارقصاص او شدند.

 سپس متهم در جایگاه قرار گرفت ودردفاع از خود گفت: من در قتل نقشی نداشتم بلکه این دوستان من بودند که زیبا را کشتند و تلفنش را به من فروختند من اصلاً نمی‌دانستم که او کشته‌ شده‌ است.در پایان جلسه محاکمه قضات دادگاه وارد شور شدند تا درباره متهم تصمیم بگیرند.
+18
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  سلام لبخند - تهران، ایران

  هیچ زنی از روی حاضر بخود فروشی نیست . بلکه بخاطر مشکلات فراوان مجبور باینکار میشوند . اون احمقی که این زن درمونده را کشته چه اشغالی بوده که به بدبخترین ادم هم رحم نکرده . در اصل اون قاتل یک لجن و انگل به تمام معنا بوده نه اون خانم . خدا رحمتش کنه .
  3
  51
  ‌پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  سلام لبخند . تهران. درود بتو و درود بشرف تو. این زن بدبخت از روی نیاز مجبور به تن فروشی شده. زن فاحشه یا زن بدکاره ان زنی است که با داشتن شوهر و خانه و زندگی و امکانات اقدام بارتباط با مردان غریبه میکند یعنی یک فاحشه رسمی چنین زنانی هستند. حال این مردک پست رذل بی شرف بی منطق اقدام بکشتن زنی نموده که با تن فروشی امرار معاش مینمود. تف بر شرف نداشته تو مردک پست بی عاطفه.
  2
  38
  ‌پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  abulolo al majoosi - برنو، چک
  حرف جفتتون درسته ولى شخص هرزه باید حداقل کمى خمیر مایه هرزگى رو هم داشته باشه
  7
  2
  ‌پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Liberte - ارومیه، ایران
  واقعا نمی خوام به افغانی ها توهین نژادپرستانه ای کنم. ولی افغانی ها که عمدتا بی سواد و از فرهنگی بسته ، فقیر و بسیار مردسالار می آیند. از دهه 1970 قرین جنگ داخلی بوده ، و طبیعتا" به خشونت و تعدی گری خوی گرفتند، و زن هم در فرهنگشان عمدتا ابزاری برای مرد هست.مواد مخدرهم از بچگی برایشان فراهم بوده است. اونوقت وقتی به ایران می آیند، اینگونه حوادث تلخ روی می دهد. کاش ، حالا که ارزش پول ما کم شده و کارکردن برایش بدون صرفه، از کشور ما به کل بروند. تمامی اشان.
  1
  19
  ‌پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.