لوپتگی از رئال مادرید اخراج شد

باشگاه رئال مادرید تایید کرد که به همکاری اش با لوپتگی پایان داده است.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نتایج ضعیف رئال مادرید در هفته های اخیر، فشارها روی لوپتگی را افزایش داده بود و در نهایت شکست 5-1 شب گذشته مقابل بارسلونا، کاسه صبر فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، را لبریز کرد.
 
در حالی که گفته می شد با اخراج لوپتگی، آنتونیو کونته به عنوان سرمربی رئال مادرید معرفی خواهد شد، اکنون سانتیاگو سولاری، مربی تیم جوانان رئال، به عنوان جانشین لوپتگی معرفی شده است؛ اتفاقی که سه فصل قبل و در زمان اخراج رافا بنیتس رخ داد و زین الدین زیدان، مربی وقت تیم رئال کاستیا، هدایت تیم اول باشگاه را برعهده گرفت.
 
رسانه های اسپانیایی پیش از این هم خبر داده بودند که ال کلاسیکو آخرین مهلت لوپتگی خواهد بود و در صورتی که او نتواند تا این تیم رئال را به مسیر پیروزی برگرداند، جایگاهش را از دست خواهد داد اما تیم او در شبی که بارسلونا لیونل مسی را در اختیار نداشت، شب کابوس واری را سپری کرد و شکست سنگینی را پذیرفت.
 
لوپتگی در حالی از رئال اخراج شد که دو روز پیش از اولین بازی تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2018، با این باشگاه به توافق رسیده بود و همین مسئله باعث شد تا فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز او را اخراج کند.
 
لوپتگی شروع خوبی در برنابئو داشت و حتی نمایش درخشان رئال در لیگ قهرمانان مقابل آ اس رم، تحسین بسیاری را برانیگخت اما نتایج ضعیف برابر زسکا مسکو، آلاوس و لوانته، انتقادات زیادی را از این مربی به همراه داشت. در نهایت شکست در نوکمپ موجب شد تا او در فاصله چهار ماه، دومین شغل بزرگش را از دست بدهد و سال 2018 به یک کابوس تمام عیار برای او تبدیل شود.
 
در بیانیه رسمی باشگاه رئال مادرید در مورد اخراج لوپتگی آمده است:" هیئت مدیره رئال مادرید در جلسه امروز 29 اکتبر 2018 به این نتیجه رسیده که به قرارداد خولن لوپتگی، سرمربی تیم، با باشگاه پایان بدهد. این تصمیم با مسئولیت کامل، برای تغییر شرایط تیم اول، در زمانی که هنوز اهداف این فصل قابل دستیابی است، گرفته شده است.
 
هئیت مدیره متوجه شده که فرق زیادی بین کیفیت تیم اول رئال که 8 نامزد توپ طلا در آن حضور دارند با نتایج به دست آمده دارد.
 
باشگاه از خولن لوپتگی به دلیل کار و تلاشش تشکر کرده و برای او در ادامه دوران حرفه ای اش تشکر می کند. سانتیاگو سولاری به طور موقت جانشین او خواهد شد و هدایت تیم را از فردا، سه شنبه برعهده خواهد داشت."
 
در هفته های اخیر از گزینه های مختلفی به عنوان جانشین لوپتگی نام برده شد؛ از آلگری و پوچتینو تا یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان هوفنهایم اما به نظر می رسد شانس آنتونیو کونته، سرمربی فصل قبل چلسی که به تازگی قراردادش با این باشگاه را پس از کش و قوس های فراوان فسخ کرد، بیشتر از سایر گزینه هاست.
+21
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Liberte - ارومیه، ایران
  او در آستانه جام جهانی به تیم ملی کشورش بی احترامی کرد و با تیم رئال قرارداد بست. پس سزاوار چنین عدم موفقیت و در پی آن تحقیر و اخراج بود.
  0
  2
  ‌سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.