مصدومیت شدید سردار آزمون

سردار آزمون مهاجم ایرانی روبین کازان در تمرینات این تیم از ناحیه چشم دچار مصدومیت شد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار آزمون مهاجم و گلزن ایرانی روبین کازان امروز در تمرینات تیمش دچار مصدومیت شد. آزمون از ناحیه چشم مصدوم شده و به نظر می رسد چند هفته ای نتواند برای تیمش به میدان برود.
 
باشگاه روبین کازان درباره مصدومیت سردار توضیحاتی داد که به این شرح است: «سردار آزمون و پاول، هم‌تیمی‌اش در تمرین قبل از دیدار با اسپارتاک مسکو با یکدیگر برخورد کرده و هر دو دچار مصدومیت می‌شوند. جراحت چشم آزمون بخیه شده و مدت زمان دوری او از میادین متعاقبا اعلام خواهد شد.»
سردار با چشم بخیه خورده روی نیمکت روبین کازان
ستاره ایرانی روبین کازان در آخرین جلسه تمرینی تیمش برای دیدار با اسپارتاک مسکو با مصدومیت شدید مواجه شده است.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم روبین کازان در حالی از ساعت ۲۱ امشب در آخرین مسابقه هفته دوازدهم لیگ برتر روسیه در ورزشگاه کازان آرنا به مصاف تیم رده ششمی اسپارتاک مسکو رفته که برخلاف تمام مسابقات فصل ۱۹-۲۰۱۸ سردار آزمون را به‌عنوان مهاجم ثابت در ترکیب و فهرست ندارد.
 
سردار آزمون که در تمام بازی‌های سال قبل تنها ۶ گل برای روبین کازان به ثمر رسانده بود، در ۱۱ هفته اخیر موفق به زدن ۴ گل شده و با ۴ پاس گل بهترین پاسور این فصل لیگ برتر روسیه محسوب می‌شود ولی او بعد از حضور ثابت در تمام مسابقات لیگ و جام حذفی امشب برای تیمش به میدان نمی‌رود.
 
آزمون که در ۱۱ مسابقه این فصل نمایش درخشانی در ترکیب روبین کازان داشت و در جام حذفی هم دو بازی انجام داد، در مسابقه اخیرشان که چهار روز قبل هم برگزار شد نیز توانست گلزنی کند ولی او به دلیل آسیب دیدگی از فهرست مسابقه امشب روبین کازان برابر اسپارتاک مسکو کنار رفته است.
 
ستاره ایرانی روبین کازان در آخرین تمرین قبل از بازی امشب برابر اسپارتاک مسکو، در جریان تمرین برخورد شدیدی روی هوا با پاول موگیلوتس، دیگر مهاجم تیمش داشت که منجر به آسیب دیدگی جدی هر دو بازیکن شد.
 
آزمون در این برخورد از ناحیه چشم راست دچار آسیب دیدگی جدی شده تا به همین دلیل بعد از ۱۱ حضور ثابت در ترکیب بازی‌های لیگ برتر و دو مسابقه جام حذفی، امشب نتواند تیمش را در دیدار با اسپارتاک مسکو همراهی کند.
 
این ملی پوش ایرانی پس از این برخورد در تمرین روبین کازان راهی بیمارستان شده و سریعا مورد مداوا قرار گرفته که خوشبختانه خطر آسیب جدی چشم او برطرف شده ولی قرار است باشگاه او، زمان بازگشت‌اش به میادین را مشخص کند.
 
سردار آزمون با انتشار عکسی که پزشکان در حال معاینه و مداوای چشم او هستند، نوشته است: «امشب متاسفانه نمی‌تونم جلوی اسپارتاک به هم‌تیمی‌های عزیزم کمک کنم، ولی هیچ وقت تو شرایط سخت ولشون نمی‌کنم و امشبم از نزدیک بازی را می‌بینم.»
 
حال سردار آزمون پس از بخیه جراحت چشمش، در ورزشگاه حاضر شده و دیدار روبین کازان مقابل اسپارتاک مسکو را از نزدیک تماشا می‌کند.
+23
رأی دهید
-9

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.