مصاحبه جنجالی همسر جدید شهردار سابق تهران:اردیبهشت ۹۷ عقد کردیم

میترا نجفی همسر دوم محمد علی نجفی شهردار سابق تهران در واکنش به حواشی اخیر پیرامون دکتر نجفی در گفتگوی اختصاصی با کانال خبری امید_مردم گفته است:هر فردی می تواند عاشق بشود و ازدواج کند ،همه انسان ها تا زمانی که جان دارند در وجود ما حس دوست داشتن وجود دارد.
 
وی ادامه داد:هر انسانی یک زندگی خصوص دارد؛ چه آقای دکتر نجفی و هر شخصیت دیگر ؛درست نیست با کسی که واقعا اینقدر برای کشور و نظام زحمت کشیده است ،اینطوری رفتار کنند؛ با تمسخر صحبت کنند که ایشان چرا ازدواج کرده است .
 
خانم نجفی ادامه می دهد: یه عده می گویند طلاق می گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف ها چه چیزی است؟ این حرفها را می زنند تا به زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظرها را به خود جلب کنند ، متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه ای دکتر نجفی هستم در حالیکه من عقد نامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت.
 
وی با اشاره به تهمت هایی به او و همسرش زدند تاکید میکند: به ما تهمت زدند که ایشان روابط نامشروع داشته است، من قول می دهم به همه مردم تا الان من هیچ چیز بدی از دکتر نجفی ندیدم ؛اگر رسانه ای که ادعای شفاف سازی دارد و به همسر من تهمت زده اند که رابطه نامشروع داشته ،من می گویم؛ اولا ایشان شاکی خصوصی ندارد و در ضمن من خودم قول می دهم اگر هر مشکلی بود ؛شفاف سازی کنم؛ ولی حق دیگران نیست در حریم زندگی خصوصی ما وارد شوند.
میترا نجفی با اشاره به انتشار کلیپ صوتی از وی در فضای مجازی می گوید:تقریبا چند ماه پیش یک کلیپ در خارج از کشور ساخته شد که صداهای من را تقطیع کرده اند و بریده بریده به هم وصل کرده اند تا مرا تخریب کنند در حالیکه واقعیت چیز دیگری بود.
 
همسر دکتر نجفی اضافه میکند:تمام حساب های بانکی من و آقای دکتر نجفی قابل بررسی است و اینقدر شفاف هستیم بیایند بررسی کنند.ما هیچ چیز سیاهی در زندگی نداریم.
 
وی با اشاره به نحوه ازدواجش با دکتر نجفی تاکید کرد:آقای دکترنجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم. این زندگی سر گرفته است ،دلیلی ندارد که عده ای دنبال حواشی باشند. هر موضوعی و مسئله ای پیش بیاید با مدرک و سند از آقای دکتر نجفی در رسانه ها اعلام می کنم ؛ما اردیبهشت ۹۷ با هم ازدواج کردیم و متاسفانه بر اساس عکس زناشویی ما گفته اند چون رابطه نامشروع داشته با او ازدواج کرده است.تهمت زننده ها را به خدا واگذار میکنیم.
 وی در خاتمه خاطر نشان کرد: واقعا اگر مردم منتظر اتفاقی هستند؛ هر مسئله ای از طرف اقای نجفی بعنوان خلاف باشد، من در رسانه ها اعلام میکنم.
+24
رأی دهید
-85

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  mehdi sadigh-Germany - دوسلدورف، آلمان
  امامزاده ای را سراغ دارید که زمینه تخصصی اش مهندسی باشه؟یکى از نکات جالب راجع به امامزاده ها اینه که فقط بعضی مشکلات پزشکى رو حل میکنند ‏و هیچوقت نشده یه مهندس بره پیششون دعا کنه براى محاسبات فونداسیون
  5
  18
  ‌سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  خانم نجفی ::با توجه باینکه تمام مسئولان نظام خلافکار هستند مگر اینکه عکسش ثابت شود. حق با مردم میباشد شما هم باید ثابت کنید که این مسیول در زندگی خصوصی اش خلافکار نیست.
  6
  16
  ‌سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  زنان موجودات عجیبی هستن. مردها میدانن امروزه عشق عاشقی داستانهای برای بچه هاست. سال بعد همین روز اخبار دیگری پخش میشه . امروز را بیاد داشته باشید
  4
  7
  ‌سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا
  بر اساس سابقه حکومتیان و مصاحبه هایشان، پس ثابت شد که نه تنها آقای شهردار و شما رابطه نامشروع داشته اید بلکه بزور به عقد هم درآمده اید. البته نگران نباشید ایران فرانسه نیست که خبرنگاران با دوربین ریس جمهور فرانسه را تا دم در منزل معشوقه شان تعقیب و رسوا کنند، یا مثل کلینتون مطبوعات و قانون مجبور به عذرخواهی اش در مجلس کنند، مگر شهردار تهران چی اش از اعضای شورای شهر بابل کمتر است، برید راحت و آسوده زندگی کنید انشالله منتظر خبرهای دزدی میلیاری آقای نجفی و خرید های میلیونی شما هستیم.
  6
  18
  ‌سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  اصلا مهم نیستی
  3
  12
  ‌سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  زنبور - کپنهاک، دانمارک
  تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها. اینهمه روفتگر دکترا و لیسانس مجرد با شرف داریم چرا زن اونا نشدی ؟
  5
  15
  ‌سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  فرزین ن - والنات، ایالات متحده امریکا
  البته که زندگی خصوصی افراد به خودشان مربوط است ولی وقتی با استفاده از ابزار رانت و امکانات عمومی که باید در جهت رفاه عموم اقشار جامعه باشد و خصوصا اینکه این استفاده رانتی با وجهه دین و سوء استفاده از آن باشد محل تامل است و باید همچین اشخاصی پاسخگو باشند.اگر به انتهای سخنان این خانم توجه کنیم تلویحا جناب نجفی را تهدید کرده اند که حواسش جمع باشد که خلافی از ایشان سر نزند-احتمالا در جهت ناخرسندی همسر جدید- وگرنه به استحضار ملت خواهد رسید.افسوس بر این روزگار مام میهن
  3
  14
  ‌سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران
  "ما هیچ چیز سیاهی در زندگی نداریم."!!؟؟؟ چه چیزی سیاهتر از این که خوشبختی خودت را به بدبختی یک زنی که آفای نجفی را تا اینجا بالا کشانده گره بزنی؟؟!! پس سرنوشت اون زن بیچاره که به حرمت شخصیت و آبروی بچه هاش هرگز ازدواج نکند چه میشود؟؟؟
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.