کنایه سنگین متهم اصلی حاشیه های پرسپولیس - سایپا به علی دایی!

پس از دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا که با تساوی یک بر یک تمام شد بازیکنان دو تیم به جان یکدیگر افتادند.
 
به گزارش جام جم آنلاین ، در این میان صادق بارانی از سایپا و البته شجاع خلیل زاده و رادوشوویچ از پرسپولیس نقش اصلی را داشتند.
 
در حالی که شجاع خلیل زاده بیشتر از هر بازیکن دیگری با این انتقاد روبرو است که چرا ناسزاهای رکیک به زبان آورده او عکسی بحث برانگیز در اینستاگرام خود منتشر کرد.
 
پس از پایان بازی پرسپولیس و سایپا هواداران سرخ در اعتراض به رفتارهای علی دایی مدام او را با علی کریمی مقایسه کردند تا به این ترتیب آتش اختلاف بین این دو کم کم دوباره شکل بگیرد. شجاع خلیل زاده نیز در حالی که هنوز توجیه مناسبی برای فحاشی هایش نیاورده این عکس را در اینستاگرام خود منتشر کرده است. در واقع به نظر می رسد شجاع با انتشار این عکس خود را پشت دو اسطوره پرسپولیسی پنهان می کند و ناخواسته (شاید هم خواسته) سعی می کند دوباره باعث اختلاف این دو شود.
 
به هر حال این عکس به این معناست که خلیل زاده قصد دارد کنایه سنگینی به علی دایی بزند.
+20
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  piki82 - تورین، ایتالیا
  این علی دایی و برادرهای لاتش چه موقع گورشون رو از فوتبال گم میکنن ? یکجا نشد این بشر وجود داشته باشه و دعوا و جنجال درست نشه ! واقعا مشکل روانی داره !
  14
  28
  ‌سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  اینکه علی دایی ادم شناخته شده و گلزن و تمام کننده خوبی بوده شکی نیست ولی مقایسه او با با فوتبالیست تکنیکی مردمدوست و دوستداشنی شجاع و عزیزی مثل علی کریمی درست نیست . علی کریمی پرسپولیسی را خیلی از استقلال های عزیز هم دوست دارند
  12
  32
  ‌سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.