رؤیای خودروهای مدل بالا ۳ دختر را سارق کرد

سه دختر 18 ساله که با اغفال راننده خودروهای مدل بالا نقشه سرقت هایشان را اجرا می‌کردند از سوی پلیس به دام افتادند.
به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چندی قبل مرد جوانی از سرقت خودروی کیا اوپتیمایش خبر داد. در حالی که یک هفته از این ماجرا می‌گذشت مأموران کلانتری 158 کیانشهر هنگام گشت در منطقه خودروی مورد نظر را شناسایی کردند. با اعلام موضوع به مالک خودرو وی به کلانتری رفت و گفت: هفته گذشته در خیابان شریعتی سه دختر جوان را سوار خودروام کردم، بعد از طی مسافتی آنها با من طرح رفاقت ریختند. آنقدر نقش شان را خوب بازی کردند که اطمینانم به آنها جلب شد. پس از مدتی خودرو را درکنار خیابان پارک کردم تا برای خرید نوشیدنی به داخل مغازه بروم. به خاطر اطمینانی که به دختر‌ها پیدا کرده بودم سوئیچ را با خودم نبردم و روی ماشین گذاشتم. اما همین که وارد مغازه شدم یکی از دختر‌ها پشت فرمان نشست و متواری شدند.

سرهنگ سید امین موسوی فر- رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر- در تشریح این خبر گفت: در بازرسی از داخل خودروی اوپتیما مدارک یک دستگاه خودوری توسان نیز کشف شد. در تماس با صاحب خودروی توسان مشخص شد این خودرو نیز هفته گذشته توسط سه دختر جوان با همان شگرد و شیوه به سرقت رفته است.

با تحت نظر گرفتن محل کشف خودروی سرقتی مأموران متوجه شدند یکی از سارقان دختر جوانی است که خودرو درمقابل خانه آنها پارک شده بود. با هماهنگی قضایی دختر جوان دستگیر و در جریان بازجویی‌ها اعتراف کرد با همدستی دو دوستش نقشه سرقت خودر‌وها را اجرا کرده است.

دختر جوان در ادامه اعترافاتش گفت: ما فقط برای دور دور‌های شبانه خودرو‌ها را سرقت می‌کردیم و قصد داشتیم هر کدام از ما یک خودروی مدل بالا داشته باشیم.

سرهنگ موسوی فر اضافه کرد: یک خودروی سرقتی دیگر نیز از مخفیگاه سارقان کشف و پرونده برای بررسی بیشتر به مراجع قضایی ارسال شد.
+21
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.