پرسش دوباره اردوغان از عربستان: چه کسی دستور قتل خاشقجی را صادر کرد؟

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، روز جمعه بار دیگر دو پرسش کلیدی خود از مقامات سعودی را تکرار کرد: «جسد جمال خاشقجی کجاست؟» و «چه کسی دستور قتل او را صادر کرد؟»
 
به گزارش خبرگزاری رویترز، رئیس جمهور ترکیه همچنین اشاره کرد که اطلاعاتی از پرونده خاشقجی در دست دارد که هنوز به کسی داده نشده است.
 
او در جریان دیدار با عده‌ای از اعضای حزب حاکمه ترکیه پرسید: «چه کسی به آن ۱۵ نفر دستور داد به ترکیه بیایند؟» اشاره او به تیمی است که قبل از ناپدید شدن آقای خاشقجی وارد استانبول شده و شب بعد این شهر را ترک کردند.
 
آقای اردوغان روز سه‌شنبه گذشته هم با طرح چند سوال خواستار افشای هویت «آمر اصلی» در این پرونده قتل شده و همچنین تاکید کرده بود که چندین نفری که تاکنون گفته شده در این قتل دست داشته‌اند باید در خاک ترکیه محاکمه شوند.
 
رئیس جمهور ترکیه روز جمعه ضمن تکرار دو سوال کلیدی خود همچنین خبر داد که دادستان سعودی روز یک‌شنبه، دو روز دیگر، قرار است با دادستان استانبول دیدار کند.
+54
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Ardelan - سارپسبورگ، نروژ

  کسی نیست بپرسد که این اردوغان رئیس جمهورترکیه است یا قاضی القضات . خودی این جمال خاشقچی رافرستادوسربه نیستش کردتااهداف نهانی وپنهان خودراتقیب کند . دل پری ازاون محمددیوانه ولیعهد سعودی دارد . بعدااگراین خاشقچی اصالت ترکی رانداشت برای اردوغان نمی شد خوراک روزانه اش . امیدوارم که این مسلمانان به جان هم بیافتند .
  59
  23
  جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  اخه مردک داعشی جنایت کار تروریست، کسی که محاکمه بشه در اصل توی داعشی سلاخ زن و بچه های سوری و کردها در ترکیه توی بی بته هستی، کم کم داری به جایی میرسی که میخواهی ادعا کنی تو هم ادمی، حیفه ترکیه که احمقی نجسی مثل تو شده کد خداش
  18
  35
  جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  loder - شیراز، ایران
  [::Ardelan - سارپسبورگ، نروژ::]. به اربابت بگو تیرت به سنگ خورده جوانک جاهل خخخخخ ;)
  17
  11
  جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  abulolo al majoosi - برنو، چک

  به نظر من کار اطلاعات سپاه رژیم رافضى مجوسى اشغالگر بلوچستان ، الاحواز و اینها باشه، . انشالله دنیا را دین برحق اسلام سلفى جهادى فتح کند به رهبرى خلیفه عظیم الشان محمد بن سلمان (طَوَلَ الله اِیدیه)
  34
  8
  جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Rayfarraie - مالزی، مالزی

  کسی نیست این جنایتکار و محاکمه کنه به خاطر کشتار مردم بی گناه کرد چه در داخل ترکیه و چه در خارج از ترکیه مثل سوریه.خدا لعنتت کنه دیکتاتور شرفسیز
  10
  30
  جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::Ardelan - سارپسبورگ، نروژ::]نخیر اقا اردوغان داره تلافی کودتای که عرعرستان و امارات عربی دوبی دوسال پیش در ترکیه کودتا کردن رو تلافی میکنه و ایران اردوغان را نجات داد و با اسکورت جنگندهای ایران تا تبریز اسکورت شد و از انجا با طرفدارنش تلفنی دستور میداد تا کودتای عربستان و امارات رو درهم شکستن .
  14
  21
  جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::abulolo al majoosi - برنو، چک::]. بووووق بووووق!!!! دوست من ثم بکم عمی .. ۱۵۰۰ سال پیش در مورد اینها گفتن، حالا بوق زدن که هیچ گوش ایها برای صور اسرافیل هم کر است!
  0
  1
  شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.