اجازه بازرسی از چاه کنسولگری عربستان در استانبول صادر شد

مقامات عربستان به پلیس ترکیه اجازه بازرسی از چاه کنسولگری کشورشان در ریاض را دادند.
 
یک شبکه تلویزیونی ترکیه در حالی روزچهارشنبه از صدور اجازه این بازرسی خبر داده است که رسانه ها پیش از این گزارش داده بودند که مقامات کنسولگری عربستان با جستجوی این چاه مخالفت کرده اند.
 
پلیس ترکیه در راستای تحقیق در مورد قتل جمال خاشقی، روزنامه نگار منتقد حکومت عربستان پیش از این ساختمان کنسولگری و محل اقامت کنسول عربستان در استانبول را جستجو کرده بود.
 
عربستان روز شنبه گذشته پس از چند روز انکار هرگونه اطلاع از سرنوشت جمال خاشقجی پذیرفت که این روزنامه نگار در جریان «یک دعوا» در داخل کنسولگری این کشور کشته شده است.
 
جمال خاشقجی در حالی روز دوم اکتبر (دهم مهر) وارد ساختمان کنسولگری عربستان در استانبول شد که پس از آن اطلاع دقیقی از سرنوشت او در دست نیست.
 
پلیس ترکیه اعلام کرده است که ۱۵ مقام امنیتی عربستان در روز دوم اکتبر وارد استانبول شدند و به کنسولگری عربستان رفتند. بنا به اعلام مقامات ترکیه این افراد همان شب استانبول را ترک کردند.
+46
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  شما که گیر دادین بگین شکمشون رو هم بگردن شاید خورده باشن. فقط نمیدونم چرا جمهوری اسلامی اینهمه ترور در تورکیه انجام میده خفه کار میکنید.
  4
  15
  ‌پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  چی بگم والا - پاریس، فرانسه
  خود اردوغان هم که یه غول آدمخوار هستش واسه روزنامه نگار ها. ولی اینجا خیلی خنده دار شده مدافع حقوق یه روزنامه نگار. این هم از جوک های تاریخ هستش
  2
  15
  ‌پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.