بحث داغ دو زن ایرانی بی حجاب با مردی که قصد امر به معروف و نهی از منکر داشت

+136
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  برید بمیرید با اون دین ضد انسانی و عقب مونده تون که با دیدن موی سر تحریک میشید . از اول این دین برای ارضا پیامبر این دین در ثروت و قدرت بود و بعد با مرگ همسرپولدار پیر، تمرکز دین علاوه بر قدرت و ثروت معطوف شد به زیر شکم با ازدواجهای پیامبر و عمل جنسی با زنان برده به عنوان کنیز. آقایان با کلمه نکاح[ به معنی عمل جنسی در ازای مهریه ] در یک لحظه زنی را لخت میبینن و غیره...و الله ناراحت نمیشود ولی دیدن موی به اصطلاح نامحرم الله را ناراحت میکند. یکی پیدا نمیشه الله ظالم را نصیحت کند ؟
  4
  84
  ‌سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  naderali63 - گوتمبر، سوئد

  زنها را میزنن مردها بترسن.ولی زنها هم مکه کم میارن. زبانشان جوری هست سیستم خودش هم مانده چه ....بخوره
  1
  21
  ‌چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  gholi.irani11 - ایران، ایران
  بتوچه کشور را دارند غارت میکنند شاید خودت هم از چپاولگرانی .در این مورد خفه شدید جای تعجبه واله .
  1
  14
  ‌چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  حرف زدن و بحث کردن کار خوبی هستش ولی اساسا چقدر حجاب یا ورزشگاه رفتن خانمها واقعا مهم هستش که اینا با پافشاری و فشار و زور و بحث و درگیری باعث شدن این موضوع به موضوع مهم کشور تبدیل بشه؟ واقعا اختلاسها و دزدی ها و قراردادهای میلیاردی سپاه و شرکتهای دامنه فاسد آقا اساس مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور نیست؟ فقط توجه کنید سپاه و بسیج دامنه فرهنگی اقتصادی بنیادها و شرکتهای اقماری زیر نظر آقا از یک طرف بودجه های هنگفت برای مبارزه با تهاجم فرهنگی میگیرند و از طرف دیگه همین شرکتها خودشون سازنده بزرگترین هتل های مجلل و مراکز تجاری و آپارتمانها و مراکز مجلل به سبک غربی و حتی فیلمها و سریالهای کپی شده از دیگران هستند و جالبه با این همه شواهد روشن و واضح بازم اینا انگشت اتهام رو به سمت دولت و وزارت فاسد ارشاد میگیرند که بودجه فرهنگی دولت یک بیستم بودجه های آنها هم نیست .وقتی کشور بی قانون میشه مردم خودشون تو خیابونها مجری قانون من درآوردی میشن و این نشان از فساد در قوه قضاییه یا فسادیه رژیم هستش که شده دستمال توالت آقایان که فقط میشه باهاش گندکاری ها رو سرپوش گذاشت
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  امر به معروف هم شده فرصت خوبی برا "سوپر مدلهایی" مثل این که در حالت  عادی هیچ زن و دختری نگاشونم نمیکنه!. یه ۳-۴ دقیقه لاس زدنم غنیمته!. فکرشو بکنین تو این ۴۰ سال تو جاهای خلوت چه دخترای نازی رو از زندون  وکمیته ترسوندن و "ارشاد" کردن!. درود به این زنها!. من اگه زن بودم فقط پشت سر هم داد میزدم گمشو گمشو!. نه یه کلمه بیشتر نه کمتر! طوریکه مردم جمع شن
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۹
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک
  شما که ماشالله وضعت خوبه. از صداتون مشخصه که تحت جراحی زیبایی بینی قرار گرفتید. هیچ بهانه‌ای که بخواهید موهایتان را افشان کنید وجود ندارد. احتیاج به امر معروف و نهی از منکر شدن هم ندارد. حجاب فریضه‌ایست الهی که باید ازخداوند تبعیت و از امرش اطاعت کنید.
  9
  0
  ‌چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  میگه همه میمیرند، اولا همه نمیمیرند بعضی ها میرانده میشن، بعضیها خودسوزانده میشن بعضیها هم مثل اون رگبر توله سیک تو سقط میشن ولی اون سقط شده ها تا لحظای که نفس میکشن جز دزدی، بیناموسی،تجاوز، شکنجه، ترور، و سقط پرستی دست برنیمدارند و همه جنایات و دزدیهای خودشون را به اسم فرستادن ملت به بهشت توجیه میکنند، کسی نیست به این کره صیغ ها بگه پس چرا بهشت نقد را به تو لهای خودتون میدید و بهشت نسیه را به ملت؟
  0
  2
  جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Toni Montana - مونیخ، آلمان
  [::تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک::]. برو گم شو از این سایت... اجنبی اخوند پرست
  0
  1
  جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.