تصویری از بهت حسن یزدانی پس از شکست مقابل دیوید تیلور آمریکایی

 حسن یزدانی در آغاز رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان مقابل دیوید تیلور آمریکایی ناباورانه شکست خورد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در آغاز رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در بوداپست مجارستان، حسن یزدانی نماینده وزن 86 کیلوگرم ایران و دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک در نخستین مبارزه خود که یک فینال زودرس بود ناباورانه مقابل تیلور آمریکایی با نتیجه 11 بر 6 ناباورانه شکست خورد.
 
یزدانی این مبارزه را هجومی آغاز کرد و موفق شد تایم نخست را 6 بر 2 به پایان برساند با آغاز 3 دقیقه دوم تیلور با گرفتن مچ پای یزدانی موفق به خاک یزدانی شد و کشتی 6 بر 4 به سود یزدانی شد. تیلور که با جنگندگی و امادگی بدنی بالا به کار ادامه می‌داد موفق شد بار دیگر یزدانی را که نشانه‌های خستگی در وی پدیدار شده بود را بار دیگر در خاک بنشند و نتیجه را به تساوی بکشاند. تیلور باز هم به حمله‌های خود ادامه داد و یزدانی را در خاک نشاند تا 8 بر 6 جلو بیفتد. وی در ادامه نیز یک امتیاز دیگر گرفت تا 9 بر 6 جلو بیفتد.تیلور باز هم یزدانی خسته را در خاک خود نشاند تا به برتری 11 بر 6 برسد.
 
یزدانی برای اینکه بتواند در گروه بازنده‌ها و برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند باید منتظر صعود تیلور به فینال باشد در غیر اینصورت از دور رقابت‌ها کنار خواهد رفت.
+21
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۸
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی

  بجای اینکه از این جوان با استعداد و پتانسیل یک قهرمان درخور بسازید میایید با یه مشت خالی بندی و ارزیابی های کاملا غیر حرفه ای یک باور کاذب به خورد این بیچاره میدهید و یک چنین سر افکندگی هم به او هم به ما٬ مردم او. پلنگ جویبار٬ دلاور٬ .. این ورزشکار معایب هم داره ولی هیچکس نخواست به پرورش او جدی فکر کند تا امروز که این صحنه رو میبینیم. دفعه قبل که افتضاح باخت: ضربه شد. همه سؤالها رو هم با آنفولانزا جواب دادن و رفت. «آنفولانزا داشت ضربه شد». یه بیچاره دیگه که دارن همین بلا رو سرش میارن امیر علی اکبری ست که چندتا ورزشکار بی نام و نشان رو میبره بش میگن "رقیب نداری" تا بره از یه پیرمرد ۴۲ ساله با ناک اوت ببازه در حالی که به حق بهترین کشتی گیر دنیا بود. چقدر منتظر دیدار یزدانی با این تیلور بودم. این هم نتیجه ش: صبحانه شکست٬ ناهار شکست٬ شام شکست٬یکشنبه شکست٬ دو شنبه٬ سه شنبه .. جمعه شکست. هر روز و هر سال شکست.
  3
  28
  یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی
  " آب حیوان تیره گون شد٬ خضر فرخ پی کجاست؟ خون چکید از شاخه گل٬ ابر بهاران را چه شد؟ صد هزاران گل شکفت و بانگ مرغی برنخواست. عندلیبان را چه پیش آمد٬ هَزاران را چه شد؟.. شهرِ یاران بود وجای مهربانان این دیار. مهربانی کی سر آمد٬ شهریاران را چه شد؟
  2
  14
  یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی::]. دقیقا این گزارشگر اسکل خیلی رو مخه. آخه دادن عنوان و القاب چیز به این ورزشکار اضافه میکنه جز ایجاد استرس. انقدر به طرف میگن تو بهترینی که همش استرس باخت داره.
  3
  14
  یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  ایرانپرست - خارکُف، اوکراین
  اشتباه ما صدتا و هزارتا نیست،یزدانی(فامیلش ایرانی سره است) خسته هست و نود و خورده ای درصد از مردم ما خسته هستند،" تیلور" امریکایی از مهد آزادی! "حسن" هم از کشوری که خنده و شادی و رقص و آواز را جرم نا بخشودنی و گناه کبیره می شمارند و خانومها و کودکان و حیوانات را اصلأ جاندار قلمداد میکند،برای یزدانی و تمام ورزشکارانی که مردونگی و اصالت ایرانی را بارها و بارها در مسابقات بنمایش گذاشته و میگذارند،مقداری پرورش روح (مربی پرورشی) واجبست.
  0
  0
  دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.