نماینده خامنه‌ای در هرمزگان: لویی پاستور با هدایت امام سجاد میکروب را کشف کرد

غلامعلی نعیم آبادی نماینده علی خامنه‌ای رهبر ایران در هرمزگان غلامعلی نعیم آبادی نماینده علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در استان هرمزگان می‌گوید که لویی پاستور «میکروب» را با هدایت «امام سجاد» کشف کرد.
 
به گزارش خبرگزاری شبستان، نعیم آبادی این سخنان را در مراسم تجلیل از فعالان حوزه صحیفه سجادیه در بابل مطرح کرد.
 
کتاب صحیفه سجادیه، مجموعه‌ای از دعاها و مناجات امام چهارم شیعیان، زین العابدین علی بن الحسین است.
 
نعیم آبادی با بیان این‌که این کتاب می تواند حلقه وصل ما و جهان باشد، گفت: «بنابه هدایت حضرت ولی عصر صحیفه کتاب دعا فقط نیست کتاب زندگی است».
 
او افزود: «پاستور گفت من میکروب را کشف نکردم مگر با هدایت امام سجاد و از طریق صحیفه سجادیه».
 
لویی پاستور از شیمی‌دانان و زیست‌شناسان مشهور فرانسوی است. شهرت وی مدیون شناخت نقش باکتری‌ها در بروز بیماری و کشف واکسن ضد هاری می‌باشد. همچنین عمل پاستوریزه‌کردن که از نام او گرفته شده، از ابداعات این دانشمند نامدار است. پاستور نخستین کسی است که پی به واگیردار بودن سیاه‌زخم گوسفندان برد.
+12
رأی دهید
-81

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا

  عقرب ، بیدار شو در تمام دنیا مسلمونا از هر وسیله راحتی که استفاده میکنن بدست مبارک غیره مسلمان ساخته شده ، غیر از آفتابه ، شرت مامان دوز ، نعل لنگ ، ای کاش پستور چیزی کشف می‌کرد که نسل شما مفتخورای بیبته به درد لایه جرز رو از رویه زمین ور مینداخت . 😂🧐😎 بزودی نکبت
  1
  34
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  بله همین طور است اتفاقا کریستف کلمب تو خاطراتش گفته بود که امام راحل کذاب مرا تا آستان بندر سانفراسیسکو راهنمائى کرده بود.
  1
  32
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  پیر سگ داره آدرس اشتباهی میده ! حقیقت این هست که پاستور با هدایت میکرب ، .....رو پیدا کرد ولی چون کمی دیر شده بود سجاد جوونمرگ شد و رفت ور دست برادراش و پدر و آقابزرگش !!
  2
  28
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  خوب پس وقتی اون فرانسوی که عربی بلد نبوده تونسته با کمک کتاب امام سجاد کشفیات پزشکی بکنه چرا پس خود عربها و دانشمندان عربی فهم و خود جناب عالی هنوز بعد از این همه مدت هنوز حتی یک نیمچه موضوع علمی ازش استخراج نکردید؟ این خودش مشخص میکنه مغزهای زوار در رفته ای مثل تو شدن تصمیم گیر مملکت و انتظار دارید وضعیت کشور بهتر از این باشه؟ نهایت عمل و درک شما اینه که برید دعا بخونیم تا حضرت مهدی بیاد و همه چیز رو درست کنه! خوب کسی که اینطوری فکر وعمل کنه انتظار دارید چیزی جز مفت خوردن و منبر رفتن و شعار دادن و گریه کردن چیزی هم بشه؟ شما حداقل به اندازه حضرت علی و سایر امامان که کار میکردند هم از خودتون مایه نمیگذارید فقط میخورید و میخوابید و هی علی و حسین و حسن و کتابها و احادیث آنها رو بلغور میکنید که حتی خودتون هم بهشون عمل نمیکنید
  2
  21
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مساوات - مساوات، ایتالیا
  حالا چه کسی آخوند رو با هدایت فراماسونرها کشف کرد؟
  1
  20
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  پهلوون مفرد - کلن، آلمان
  این میکرب آبلَمبوی لِهیده‌ هم با هدایت بَند تُنبونش چنین حدیثی را کشف کرد.
  2
  21
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  danyou - تل آویو، اسرائیل
  .... تو و امام سجادت مرتیکه هیچی ندار خالی بند .
  2
  18
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  رهبر انقلاب بعد از گرد همایی تاریخی در ورزشگاه آریامهر از مسئولین آمار دامپروری کشور گله کردن. ایشون گفتن: مسئولین آمار چهارپایان و گاو و گوسفندان مملکت رو کم نشون دادن، این گرد همایی نشون میده که آمار گاو و گوسفندا خیلی بیشتر از این حرفاست. بعد هم به پامنبری های این بزمجه اشاره کردن
  1
  17
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  چى بگم؟؟؟
  1
  11
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  این امام که میکرب را کشف کرد.آخوندی گفت، رهیس مرسدس رساله امام صادق را خواند و مرسدس را اختراع کرد.فکر کنم این امام‌های ما همه .....این همه دانا و دانشمند.خودشان ولی‌ کاری نمی‌‌کردند. می‌‌گذاشتند. کافران از دانش آنها استفاده کنند. تفاوت یک کافر و سکولار با یک مسلمان یا آخوند : مثلا مشگل تولد یک کودک ناقص الخلقه. مسلمان :کار خداست. کافر: اختلال ژنتیک است. مسلمان: حکمتی در آن است. کافر: عاملی دارد که باید کشف شود.مسلمان : فقط خدا می‌‌تواند شفا دهد. کافر. با کشف عامل آن . می‌توان جلوی بروز آن را گرفت."چند سال بعد در خبرها : دانشمندان ژنی که عامل اختلال در کودکان می‌‌شود. پیدا کردند." .مسلمان: این کشف ۱۴۰۰ سال پیش در قرهان آمده. در فلان آیه و حدیث. ابن فلان هم در حوزه علمیه ۸۰۰ سال پیش به این اشاره کرد. کافر: در قرآن که سخنی از ژن و "د ان ا" نیست. مسلمان: تو سواد نداری .قرآن را باید تفسیرش را خوانی.هر آیه قرآن هزار معنی دارد. فقط بسم لا به اندازه ۱۰۰ کتاب معنی دارد. "یزدان سلامت به دوستان . و یک عقل سالم به برادران ارشدی در اینجا.
  2
  16
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  زنبور - کپنهاک، دانمارک
  اصلاً شیر پاستوریزه باید بشه شیر سجادوریزه
  2
  20
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  راست میگه، میگن اسم خودش را هم گرگعلی پاستور سجادی کذاشته بود، حتی اداره بیمه المان هب ،سنجاق،سنجد یا هر چی هستم میگه مریضی امام سنجا بخاطرباعث شد که به فکر ساختن اتوبان تو المان بیفتند. میگن از کشفیات امام سنجاب هم افتابه مسی بوده که مسی فوتبالیست هم به خاطر افتابه امام سجهاد اسم خودش را مسی گذاشته.خا ک به سرتون شما سقط پردتا جز چرند گفتن بدرد هیچ نمیخورید، اونکه اون اخوند بود که میگفت دانشمند المانی به نام مرسدس که کارخانه مرسدس بنز را ساخته با توجه با کتاب ها امام جعفر صادق از سبزی فروشی شروع کرد وقتی اخرین کتاب اونو خوند اولین تراکتور را ساخت. از سقت السلامهای مسلک سقط پرستی جز مفت خوری، دزدی و زندگی انگلی هیچ چیز دیگری نمیتوان اموخت،نمونش شما انگل السلامهای حاکم هستید!
  2
  13
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  بابا انقدر نکشید؛؛؛ببین چی سر خودت اوردی,بچه تو قنداق از شدت خنده به تر تر افتاد
  1
  3
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  میگن دشمن خیال کرده ما گاو و خر نداریم اما امام ما گفت از فیضیه میاریم!، این امام سجاد تو خودش یک ویروس بود ، مردک مفت وخور انگل جز در امور مایین تنه و صیغه هیچ چیز دیگر برای گفتن ندارند!
  1
  3
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان
  [::amir-amir - تورنتو، کانادا::]. رفیق کریستوف کلمب شیعه اثنی عشری، جعفری، سجادی، صفوی بوود، میگن بسیجی هم بوده و اسم حقیقی اون هم کریم پوست کلفت بوده ، از اصل تقیه هم استفاده کرده و اسم خودش را کریستف کلمب گذاشته بود که خدای ناکرده توسط اینترپول بازداشت نشه، میگن این کریم پوست کلفت از شاگردان امام سنجاق و امام جعفری و امام هویج بوده، از مهمترین اثارش هم تحریر الوسیله امام خمینی است که به صیغه نامه کریم پوست کلفت مهم معروفه! و گناهان کبیره دستغیب است.حتی نقله ک امازاده مورس الفبای مورس را به درخواست کریسرف کلمب برای تماس با امام زمان کشف کرده بود.رفیق این واقعا عمانگیزه که در مورد این مسائل حتی جک هم بسازیم، صحبت اینه یکی مثل اون خوک لبنانی حسن خوک الشیطان به وقاهت میگه تمدن ایرانی وجود نداره تمدن اسلامی ایران وجود داره بدون اسلام ایران و ایرانی هیچ بودند، این چرند اون مفتخور لبنانی است که ادمخورهای حزب ا...زن و بچه کشی را به حساب ایرانی و پول ایرانی مینویسند!ببینید تا چه حد ملت و مملکت به ابتذال کشیده شده که تمام حاکمان فعلی بر ۸۰ میلیون ایرانی اجنبی هستبد و ملوت ۴۰ ساله میدونند
  1
  4
  جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.