دادستان کل کشور:حضور بانوان در ورزشگاه توجیه شرعی ندارد

دادستان کل کشور گفت: با حریم خصوصی مردم کاری نداریم اما در مجامع عمومی کسی حق ندارد حریم عمومی را آسیب بزند هر کس در جامعه حضور پیدا می کند باید مسائل شرعی را رعایت کند.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، آئین تکریم و معارفه دادستان قزوین امروز (چهارشنبه) با حضور آخوند محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور، داود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس و نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات دادگستری قزوین برگزار شد.
 
آخوند مرتجع محمدجعفر منتظری در این مراسم بیان کرد: حضور زنان در ورزشگاه آزادی یک آسیب است و هیچ توجیه شرعی ندارد، چرا مخالفیم چون گناه صورت می گیرد، تماشای بازی ایراد ندارد اما گناهی که صورت می گیرد جای اشکال است.
 
وی تصریح کرد: از حضور دیروز زنان در ورزشگاه گلایه داریم، نظام ما اسلامی است، ما مسلمان هستیم، وقتی خانمی به ورزشگاه می رود و با مردانی که با لباس ورزشی و نیمه لخت مواجه می شود و آنها را می بیند گناه می کند، برخی دنبال این هستند که حریم ها را بشکنند.
 
دادستان کل کشور تصریح کرد: با حریم خصوصی مردم کاری نداریم اما در مجامع عمومی کسی حق ندارد حریم عمومی را آسیب بزند هر کس در جامعه حضور پیدا می کند باید مسائل شرعی را رعایت کند.
وی یادآور شد: با هر مدیری که بخواهد بستر حضور بانوان را با بهانه های مختلف فراهم کند برخورد می کنیم.
 
آخوند  منتظری اظهار کرد: قرار نیست در منظر عمومی هر کس هرجور خواست لباس بپوشد و یا رفتار کند، نصیحت می کنم به مسئولان ورزشی که حرمت دینی را حفظ کنید و اجازه ندهید گناه صورت گیرد. اگر تکرار شود دستور می دهم به دادستان تهران تا ورود کند.
 
دادستان کل کشور بیان کرد: قرار نیست ۴ نفر با هر هدفی حریم ها را بشکنند و ما ساکت بمانیم، ابتدا نصیحت می کنیم بعد برخورد می کنیم.
 
در پایان این مراسم از خدمات حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان سابق استان قزوین تقدیر و محمد قاسمی به عنوان دادستان جدید قزوین معرفی شد.
+2
رأی دهید
-98

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  توجیه شرعی ندارد . اماتوجیه عقلی دارد و با قوانین مترقی جامعه بین الملل همخوانی و هماهنگی دارد. 2- قرار نیست بشر امروز قوانین کهنه . بدوی و متروک 1400 سال قبل را بر خود حاکم کند.این دقیقا" بدور از عقل و منطق برای بشر امروز میباشد.
  1
  41
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  این شرع یعنی چی ! اینکه جز تحجر گرایی و عقب ماندگی و جنایت و فساد چیزی ازش درنمیاد ! این فقط ( شر ) هست و بس !
  1
  38
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  study - استکهلم، سوئد
  احسنت به این عمق تفکر یه ایرانی. خدا دنیا رو از شر بنده هاش نجات بده.
  4
  16
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi9 - پاریس، فرانسه

  آدم عقب افتاده ذهنی ! ورزشگاه یک بخشی از جامعه هست مثل فروشگاه, بیمارستان و غیره. مردم ما از زن و مرد مثل همه جای دنیا در کنار هم تردد میکنند بدون هیچ مشکلی. اینو بفهم !
  1
  25
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مساوات - مساوات، ایتالیا

  نمیشه جیش العدل بیاد و این اوسکل رو بدزده.
  1
  26
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  اینها تمام مدارکشان حکایت هست یا روایات...
  2
  5
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  دادستان کل کشور گفت: با حریم خصوصی مردم کاری نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!! ارواحه عمه ت . کار نداری اینیم ببین اگه کار داشته باشی چی میشه .
  2
  6
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  چرا باید توجیح شرعی داشته باشه؟ کار شما چی هستش؟ توجیه شرعی برای مسائل اجتماعی ؟ مرتیکه عوضی دزد .شما میشه درباره توجیح شرعی دادن زمینهای گران قیمت که اموال عمومی در شهرداری تهران بوده به قضات قوه قضاییه توسط قالیباف هم توضیح بدی؟ چرا قوه قضاییه و قضات خریداری شده توسط قالیباف به دزدیها و فسادهای مالی قالیباف و خانوم ایشون رسیدگی نمیکنند؟ رشوه اگر نبوده پس چی بوده؟ توجیح شرعی اونجاها که میرسه تعطیله بعد واسه رفتن چهارتا نفر زن تو ورزشگاه توجیح شرعی باید پیدا کرد؟
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Attila14 - استکهلم، فنلاند
  شما متوجه نیستین!. این روحانی مقدس میخواد همه ما رو ببره بهشت!. با زور!. یادتون باشه! فقط شب اولش ۴۰ تا باکره 
  1
  7
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  جای بانوان لحافکش خانه قصب الله رییسی در مشهد است، اینها اگر برن ورزشگاه کی بره از رائران محترم عراقی که بوی حسین میدن پذیرایی کنه، موسوی اردبیلی یا علم الهدا گرگدن، پس زنها نباید برن ورزشگاه
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::study - استکهلم، سوئد::]. اینم یه عرب متحجر خائنه.. این ایرانی نیست، رفته زبان فارسی یاد گرفته... البته نگذریم از اینکه تو این کامنت گذارها ی اینجا هم عرب و خائن به ایران زیاده....!
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  چپاول ثروت ملت توسط شما شیاطین و فاحشه خانه های المهدا در مشهد دارد؟
  0
  8
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  study - استکهلم، سوئد
  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. خخخخخخ. ای خدا . بهترین کامنتی بودش که تو این چندماهه که با این سایت اشنا شدم خوندم. ولی جدای از شوخی تا وقتی ایرانیا حقایقو نپذیرن هیچی درست نمیشه. خمینی ملعون ایرانی بود. تروریستای سپاه ایرانیه. بسیجیای اشغال ایرانین. خامنه اییم ایرانیه. نمیشه اینا رو بچسبونی به کشورای دیگه چون برا اون کشورا یه توهینه. مثل اینه یه کویتی بیاد صدام رو به ایرانیا بچسبونه چون صدام عرب بودش و این کویتی نمیخواد این واقعیتو که صدام عرب بود قبول کنه و فکر میکنه عرب پاکه پس هرچی قاتله ایرانیه
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.